Warum Luxum

AWANGARDA WYPOSAŻENIA WNĘTRZ NA WYMIAR!

POZNAJ POLSKIEGO PRODUCENTA, LIDERA WYJĄTKOWEGO WYPOSAŻENIA WNĘTRZ, INSPIRUJĄCYCH ŁAZIENEK, INNOWACYJNEGO BETONU ARCHITEKTONICZNEGO, CIEKAWEJ MAŁEJ ARCHITEKTURY I NIETYPOWYCH FORM MEBLOWYCH, WYTWARZANYCH NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.

luxum-r-czarne

Historia firmy sięga 1999 roku, kiedy trzech pasjonatów stworzyło manufakturę wytwarzającą umywalki, wanny i blaty na wymiar, z mało wówczas znanych materiałów kompozytowych, takich jak CORIAN czy STARON. Przełomową datą okazał się rok 2001, gdy na zlecenie francuskiej stoczni zbudowano nietypowe umywalki i meble kompozytowe na superliniowiec pasażerski Queen Mary 2. Od czasów tamtego sukcesu, manufaktura Luxum dostarcza wyroby sanitarne, małą architekturę, beton architektoniczny i meble, jako podwykonawca dla włoskich, szwajcarskich i francuskich najznakomitszych marek. Dzięki tej współpracy, wyposażenie powstające w Polsce można podziwiać m.in. w Mediolanie, Monaco czy w Paryżu. W 2010 doszło do rozszerzenia oferty na klientów indywidualnych i pracownie architektoniczne.

Uznanie wymagających odbiorców, czyni z Luxum markę na wysokim, europejskim poziomie. Bazując na swoim dużym doświadczeniu, realizujemy coraz śmielsze inwestycje, sprawiając że marzenia o posiadaniu wnętrza wg. najmodniejszych trendów nowoczesnej Europy stają się możliwe.

 

PRZEKONAJ SIĘ SAM – ZAGLĄDNIJ DO NAS!

witrualny

MANUFAKTURA LUXUM NIE STRONI OD TRUDNYCH TEMATÓW.

Zajmujemy się zamówieniami specjalnymi, nieszablonowymi i rzadko spotykanymi. Z pasją realizujemy projekty oryginalne, powstałe często tylko w jednym egzemplarzu, na potrzeby tego jedynego, szczególnego miejsca. Luxum przygotowuje także własne wzory, wytwarzane w krótkich, limitowanych seriach.

Dostarcz własny projekt, lub skorzystaj z oferty projektowej manufaktury Luxum, a otrzymasz „szyte na miarę“, niczym najlepszy garnitur:

 • wyposażenie łazienek
 • wyposażenie wnętrz
 • umywalki
 • wanny
 • beton architektoniczny
 • brodziki
 • panele ścienne 3D
 • blaty kompozytowe
 • okładziny ścienne z CORIANU, STARONU
 • meble łazienkowe
 • duże lampy dekoracyjne
 • szafki pod umywalki
 • meble na wymiar
 • mała architektura
 • wiele innych, kreatywnych produktów wyposażenia wnętrz

Z Luxum przestrzeń życiowa budzi emocje, inspiruje, daje pełną satysfakcję, a kiedy chcesz odetchnąć – zapewnia schronienie i relaks. Aby zaproponować najkorzystniejszą ofertę i nowoczesną obsługę, wykreowano bardzo wygodne, idące z duchem czasu rozwiązania. Żeby zachować znacznie korzystniejsze ceny niż w konkurencyjnych firmach europejskich, firma Luxum opiera przyjmowanie zamówień głównie o Internet. W Luxum doceniamy także osobisty kontakt z inwestorami i architektami. W Showroom – Galerii Wnętrz Kreatywnych w Krakowie, znajdziesz najmodniejsze przykałdy wyposażenia wnętrz i łazienek. Na miejscu, w przyjaznej atmosferze, przy filiżance świeżo mielonej Lavazzy, czy kieliszku wyśmienitego wina z włoskiego Piemontu, przedyskutujesz i wybierzesz wyposażenie wnętrz które odpowiada w 100% Twoim marzeniom. Jeśli istnieje taka potrzeba, to Mobilni Doradcy Luxum są gotowi służyć radą i wszechstronną pomocą także w miejscu inwestycji.

Naszą ambicją jest tworzenie pięknych, unikatowych i ponadczasowych rzeczy, dlatego zależy nam na jak najlepszych kontaktach z Klientami, którzy dają nam taką możliwość dzięki dzieleniu się z nami swoimi wizjami.

Dbamy o to, żeby nasze produkty był także naszą najlepszą reklamą. W tym celu, przykładamy najwyższą wagę do jakości, poddając nasze produkty rygorystycznym kontrolom. Wyroby z naturalnych materiałów wykonywane są ręcznie, w tradycyjnej technologii. Te z nowoczesnych kompozytów są tworzone przez specjalistów, z użyciem innowacyjnych technologii. Jeśli zatem również przywiązujesz wagę do detalu, perfekcyjnego wykonawstwa, prestiżu i wyjątkowego wzornictwa, to wybierając Luxum zapewnisz sobie to wszystko, a nawet więcej.

W Grupie Luxum znajdują się także marki Carbon C14 oraz Luminato – dostarczające wyroby przemysłowe, małą architekturę oraz lampy wielkogabarytowe z kompozytów.

Luxum dysponuje także wiedzą i doświadczeniem w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji, dostarczając najwyższej jakości kompleksowe usługi i produkty wyposażenia wnętrz.

Korzyści płynące z inwestycji we własną strefę życia i wyposażenie jej w luksusowe produkty manufaktury Luxum są oczywiste. Możesz liczyć na wsparcie i profesjonalizm w każdej sytuacji. Luxum to dobry wybór jeśli tylko zależy Ci aby wyposażenie łazienek i wyposażenie wnętrz odpowiadało Tobie i Twoim bliskim, spełniając wszystkie wymagania. Luxum sprawdzi się także idealnie jeśli lubisz chodzić własnymi ścieżkami, prowokować i chętnie przełamujesz konwencje czy też standardy, przy okazji zyskując uznanie z lekką nutką pożądania i zazdrośći…

To takie proste! Wystarczy skorzystać z propozycji Luxum, a otrzymasz dokładnie to, czego pragniesz! Przejdź teraz do pozostałych stron serwisu – wystarczy kilka minut, aby zapoznać się z wyjątkowymi propozycjami na wyposażenie wnętrz i dokonanie najlepszego wyboru.

                                                                                    ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

plansza-loga-firm

                                                                                    MÓWIĄ O NAS:

pasek-mowia-o-nas