RECEVEURS DE DOUCHE

ZAMÓW DLA SIEBIE BRODZIK KTÓRY SPEŁNI WSZYSTKIE OCZEKIWANIA…

Brodziki na wymiar – Indywidualizm w łazience


Niezależnie jak różne mogą być upodobania każdego z nas, jedno jest wspólne – pragnienie indywidualności i elegancji także w łazience. Marzenia o najlepszych rozwiązaniach w łazience spełniają brodziki oraz powierzchnie prysznicowe i brodziko-wanny Luxum.

Brodziki  na wymiar to najlepsze rozwiązanie w każdej łazience.  Kabina prysznicowa nie musi być już ograniczona wymiarami brodzika. Ich dowolne kształty, rozmiary  i kolor dają pełną swobodę aranżacji.

Powierzchnie prysznicowe  i  brodziki na wymiar Luxum doskonale wpisują się w przestrzeń, każdej ekskluzywnej łazienki, bez względu na jej wielkość  lub uwarunkowania techniczne.

Luxum dostarczy wprost do Twojej łazienki brodzik prysznicowy, w każdym, nawet najbardziej nietypowym rozmiarze. Także brodziki wielkogabarytowe i zespolone – wielostanowiskowe.

Oferta Luxum rozwiązuje problemy z estetyką, higieną oraz nieszczelnościami brodzików z płytek, niewymiarowymi wnękami, nierównościami ścian czy pracującymi drewnianymi podłogami w klimatycznych strych domach i kamienicach.

Brodziki i powierzchnie prysznicowe Luxum wytwarza z najwyższą starannością z nowoczesnych kompozytów GFK-Luxum, Carbon, Kevlar oraz solid surface – Corian, Staron, Montelli, Rausolid.

Na życzenie klienta Luxum uzupełnia ofertę o podesty z teaku,  odpływy liniowe, dekory z macicy perłowej, stali nierdzewnej, kryształów Swavorskiego.

Dzięki technologii Luxum, i możliwością zastosowania różnego rodzaju kompozytów, dostarczane brodziki na wymiar przewyższają swoimi cechami  zwykłe brodziki akrylowe, marmurowe i te ze stali emaliowanej. Gwarantuje to bezproblemową eksploatację przez cały okres użytkowania, nawet tam gdzie zastosowanie brodzika wydawało się niemożliwe.

Ciekawą propozycją są brodziko-wanny, będące w jednej płaszczyźnie w pełni funkcjonalnym brodzikiem i pełnowymiarową wanną. Brodziko-wanny Luxum  idealnie rozwiązują odwieczny dylemat w małych łazienkach – „ wanna czy prysznic„. Dzięki ofercie Luxum, każdy może się cieszyć wygodnym relaksem w wannie i korzystać z orzeźwiającego prysznica – bez kompromisów!

Zalety brodzików i powierzchni prysznicowych na zamówienie z nowoczesnych kompozytów

  • Zabudowa bez progów – łatwe i bezpieczne wejście pod prysznic to świetne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników łazienki.
  • Poczucie przestrzeni – dzięki  możliwością uzyskania praktycznie dowolnej wysokości brodzika,  można uzyskać płynne przejście od podłogi do powierzchni prysznicowej. Wybór wysokich rantów, daje dodatkową przestrzeń użytkową. Skorzystaj z możliwości swobodnego wyboru i zyskaj  poczucie swobody w łazience.

Komfort – w przeciwieństwie do brodzików ze stali emaliowanej lub marmuru, albo płytek – brodziki kompozytowe Luxum, przyjmują temperaturę otoczenia, dzięki czemu są ciepłe w dotyku. Przyjemne, naturalne ciepło zapewnia znacznie większy komfort użytkowania. Do tego szlachetne kompozyty doskonale tłumią hałas spadającej wody. Brodziki kompozytowe nie mają także uczucia plastikowości jak w przypadku brodzików akrylowych.

  • Dostosowanie – wolność wyboru kształtu, rozmiaru i dowolnego wyboru koloru dają możliwość niezliczonych kreacji miejsca przeznaczonego na kąpiel w łazience.
  • Wzornictwo – Luxum daje niczym nieograniczone możliwości designu, co  pozwala każdemu znaleźć rozwiązanie zgodne z jego gustem i potrzebami.
  • Ekologia – brodziki kompozytowe podlegają recyklingowi w 100%.
  • Higiena – w przeciwieństwie do wypłytkowanych powierzchni wraz z ich trudnymi do utrzymania fugami, kompozyt jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu czystości. W odróżnieniu od wyrobów stalowych, emaliowanych lub marmurowych – wyposażenie sanitarne z kompozytów, na życzenie klienta może posiadać bezpieczne i trwałe właściwości antybakteryjne oraz  przeciwgrzybiczne osiągane dzięki zastosowaniu w produkcji kompozytu nanotechnologii  opartej o jony srebra (www.microban.com)
  • Najlepszy materiał –  brodziki i powierzchnie prysznicowe z kompozytów wykonane są z  materiału o niezwykłych cechach estetycznych, użytkowych i o wyjątkowej odporności na trudne warunki użytkowania.

 

CORIAN ® – znak towarowy zastrzeżony przez firmę DuPont(TM), został użyty tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.


Program - Innowacyjna Gospodarka Program - Kapitał Ludzki Certyfikat - Rzetelna Firma Certyfikat - Terminowa Firma