MOBILIER INHABITUEL

LUXUM TO SPECJALISTA OD DESIGNERSKICH MEBLI NA WYMIAR, WYMAGAJĄCYCH DUŻEGO NAKŁADU PRACY i KREATYWNOŚCI.

System zarządzania jakością, doświadczona kadra i nowoczesny park maszynowy, wyposażony także w zaawansowaną frezarkę CNC pracującą w pięciu osiach, oraz dbałość o każdy szczegół determinują wysoką jakość i niepowtarzalne wzornictwo dostarczanych mebli.

Oferta Luxum obejmuje meble nietypowe w krótkich i średniej wielkości seriach oraz meble na wymiar,  nie tylko z materiałów tradycyjnych takich jak MDF, drewno europejskie i egzotyczne, sklejki, ale także nowoczesne materiały kompozytowe. Laminaty HPL, szklane, węglowe ( carbon ), GFK LUXUM, oraz solid surface – Corian, Staron, Kerrock, Montelli, Rausolid, Hi-Macs i inne tworzywa sztuczne dają nieograniczone możliwości kreacji.

Luxum dysponuje najnowocześniejszą modelarnią gdzie realizowane są wszelkie konstrukcje kompozytowe, stalowe, także ze stali nierdzewnej i aluminium, stosowane w meblarstwie i małej architekturze.

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami nietypowych materiałów i usług, Luxum zapewnia kompleksowe wykonawstwo najbardziej nietypowych mebli.

Meble na wymiar wykonane w manufakturze Luxum z Krakowa, są doskonałą propozycją do aranżacji wnętrz o wyjątkowym charakterze.

Profesjonalizm Luxum pozwoli Państwu otrzymać meble idealnie takie, jakie zostały zaprojektowane.

Luxum oferuje także profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich materiałów i optymalizację projektów, nietypowych form meblowych.

Choć siedzibą firmy jest Kraków, to dostarczamy zamówione meble na terenie całej UE.


Program - Innowacyjna Gospodarka Program - Kapitał Ludzki Certyfikat - Rzetelna Firma Certyfikat - Terminowa Firma