SHOWROOM

BEZ OGRANICZEŃ!

« GALERIA WNĘTRZ KREATYWNYCH – zwiedź nasz showroom wirtualnie »

Showroom – Galeria Wnętrz Kreatywnych, niepowtarzalne miejsce prezentujące najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz, z salką konferencyjną i sprzętem komputerowym dla architektów, projektantów, dekoratorów oraz indywidualnych inwestorów.

Na Wasze życzenie, przy ul. Lipskiej 16 w Krakowie, została otworzona pierwsza w Polsce Galeria Wnętrz Kreatywnych – showroom Luxum. To jedyne takie miejsce w  tej części europy, gdzie zrealizowane są ekspozycje najwyższej klasy wyposażenia wnętrz, w oparciu o indywidulane rozwiązania na wymiar, na zamówienie.

Szczególną cechą wszystkich propozycji Luxum jest dostosowanie się do formy, rozmiaru, koloru dokładnie takiego, jaki jest poszukiwany i oczekiwany przez klienta.

Wiemy, że Twoja przestrzeń życiowa powinna być stworzona pod Twoje wymagania. Dlatego stsosujemy najlepsze materiały i gwararntujemy perfekcyjną, najlepszą jakość wykonania.

Stworzyliśmy showroom, dokładnie wsłuchując się w Wasze opinie i pragnienia. Showroom dla Ciebie, to nie kolejny salon czy sklep z luksusowym wyposażeniem wnętrz, gdzie produkty różnych producentów, dobierane są według schematu z katalogu.

Showroom Luxum to miejsce dla Ciebie, niezależnie od tego czy jesteś inwestorem, wykonawcą czy projektantem. Tutaj odnajdziesz prawdziwą wolność tworzenia i otrzymasz dokładnie to czego chcesz i potrzebujesz.

To w Twoim showroomie znajdziesz wyposażenie sanitarne – wanny, umywalki, brodziki, które będą wykonane dla Ciebie, według indywidualnego projektu, lub inspirowane najlepszymi światowymi projektami.

Z całą pewnością zaciekawią Cię prawdopodobnie najlepsze na świecie, ręcznie wytwarzane płyty z betonu architektonicznego. Jeżeli same płyty z betonu architektonicznego w kolorze szarym lub białym, nie są dla Ciebie czymś nowym i ciekawym, to powinieneś je zobaczyć w połączeniu ze Staronem, albo Corianem, czy też żywicą, szkłem i stalą nierdzewną.

Koniecznie trzeba oglądnąć kamień syntetyczny (Staron) na ścianie w łazience.

Zobacz jak designersko wyglądają duże, ręcznie wykonywane, lakierowane i malowane lampy z włókna szklanego, w klasycznym stylu wielkiej półkuli.

Zainspiruj się panelami ściennymi z głęboko frezowanego MDF 3D, dającymi niepowtarzalny efekt dekoracyjny.

Sprawdz różnicę między zwykłymi farabami, nawet tymi wysokogatunkowymi, a propozycjami malowania ścian, sufitu i paneli dekoracyjnych, amerykańskimi farbami Benjamin Moor.

Przyjrzyj się wzornictwu mebli kuchennych z blatem z Corianu.

Nie można sobie odpuścić obejrzenia i sprawdzenia mebli z Carbonu – włókna węglowego, czyli obecnie najmodniejszego materiału najnowoczesniejszej technologii w projektach Hi-Tech.

Niech zachwycą Cię nietypowe formy wanien, umywalek, brodzików, kabin prysznicowych.

Koniecznie zapoznaj się z nowymi trendami i przetestuj jakość mebli na wymiar, a przekonasz się co jest najlepsze dla Ciebie.

Jeśli szukasz czegoś do domu to trafiłeś najlepiej. Z całą pewnością zależy Ci także na estetyce, komforcie i prestiżu Twojego miejsca pracy. I właśnie z tego powodu przypatrz się jak doskonale może wyglądać Twoje biuro, sklep czy gabinet.

Serdecznie zapraszamy, z radością Cię wysłuchamy i doradzimy najlepsze oraz najkorzystniejsze rozwiązania.


Program - Innowacyjna Gospodarka Program - Kapitał Ludzki Certyfikat - Rzetelna Firma Certyfikat - Terminowa Firma