PANELE ŚCIENNE 3D

 

 

  DEKORACYJNE PANELE ŚCIENNE Z GŁĘBOKO FREZOWANEGO MATERIAŁU MDF 3D

 

KOLEKCJA PONAD 90 NAJMODNIEJSZYCH WZORÓW DOSTĘPNYCH OD RĘKI

MOŻLIWOŚĆ ZAPROJEKTOWANIA I WYKONANIA NIEMAL DOWOLNEGO WZORU!

 

do pobraniakolorystykawlasciwosci paneleWYMIARYwzory mdf 3d

regulamingaleriapromocjejakzamawiac

 

Najwyższej jakości, innowacyjne panele ścienne z frezowanego 3D, odpornego na wilgoć MDF-u – to doskonałe rozwiązanie dekoracyjne do aranżacji luksusowych wnętrz. Dzięki nowoczesnej technologii i doskonałemu wzornictwu możemy teraz w szybki i wygodny sposób mieć ściany, sufity, zabudowy i meble w ciekawym, niebanalnym stylu. Panele dekoracyjne MDF 3D, eliminują podobne rozwiązania z dekorami gipsowymi.

 

mdf

WŁAŚCIWOŚCI PANELI MDF 3D

 • są odporne na wilgoć
 • lekkie
 • trwałe
 • są mniej kosztowne od dekoracyjnych płyt i paneli gipsowych czy żywicznych
 • panele 3D można łączyć ze sobą bez widocznych spoin
 • prosty montaż na tradycyjnych ścianach i sufitach, ale także na lekkich ścianach z GK KARTONOWO-GIPSOWYCH lub płytach OSB za pomocą KLEJU MONTAŻOWEGO, KOŁKÓW, KOTEW
 • mają doskonałe właściwości termoizolacyjne i akustyczne.

 

W OBECNEJ CHWILI NIE MA NA RYNKU BARDZIEJ INNOWACYJNEGO, CIEKAWSZEGO I TAK UNIWERSALNEGO ROZWIĄZANIA W PRZYJAZNEJ CENIE, JAKIM SĄ PANELE DEKORACYJNE MDF 3D OD LUXUM.

 

 kolko-1Panele dekoracyjne MDF 3D wykonane są z gęstej płyty MDF, jednostronnie laminowanej, głęboko frezowanej w technologii 3D.

kolko-2Panele mają grubość 16 mm i są w standardzie pokrywane 3-krotnie białą farbą podkładową.

kolko-3Co bardzo ważne, panele MDF 3D są pochodzenia naturalnego i nie zmieniają mikroklimatu pomieszczeń, pozwalając na swobodne oddychanie ścian.

kolko-4Jako jedyne na rynku panele ścienne 3D, mogą być swobodnie docinane w miejscu montażu przy pomocy zwykłych narzędzi do obróbki drewna. Można także wiercić dowolne otwory.      

 

 

LINIJKA

WYMIARY PANELI MDF 3D

 

STANDARDOWY ROZMIAR PANELU DEKORACYJNEGO MDF 3D  500 x 1000 mm GRUBOŚĆ PANELI 16 mm DOSTĘPNE SĄ TAKŻE PANELE ŚCIENNE O MAKSYMALNYM ROZMIARZE 2700 x 1250 mm  

 

NA ZAMÓWIENIE DOSTARCZAMY PANELE DEKORACYJNE DOCIĘTE NA ŻĄDANY WYMIAR – CO UŁATWIA I PRZYSPIESZA PRACE MONTAŻOWE

   

 

pedzle-300x236

KOLORYSTYKA PANELI MDF 3D

 

Efekt końcowy uzyskujemy poprzez malowanie ZWYKŁYM PĘDZLEM lub w SPOSÓB NATRYSKOWY. Do malowania paneli ściennych 3D możemy użyć, bez wcześniejszego gruntowania FARB AKRYLOWYCH, LATEKSOWYCH, WINYLOWYCH, dzięki czemu uzyskamy fantastyczne powierzchnie w dowolnym kolorze.  Panele MDF 3D można malować także ZWYKŁYMI FARBAMI ŚCIENNYMI, EMULSYJNYMI.   Wraz z naszym partnerem, amerykańską firmą BENJAMIN MOOR produkującą najlepsze na świecie farby, opracowaliśmy w Luxum metodę malowania dekoracyjnych paneli ściennych 3D w niezwykle prosty sposób, o artystycznym efekcie, z możliwością piaskowania, złocenia, srebrzenia, dzięki czemu uzyskuje się fenomenalny, niesamowity efekt dekoracyjny. Dzięki zastosowaniu specjalnych farb Benjamin Moor, dekory z MDF 3D z powodzeniem można stosować w łazience oraz innych wilgotnych i wymagających pomieszczeniach.   Mamy innowacyjne, gotowe panele ścienne MDF 3D:

 

 • laminowane w 150 kolorach
 • lakierowane lakierem matowym lub w wysokim połysku 6000 kolorów
 • panele fornirowane naturalnym drewnem lub formirem modyfikowanym w 40 kolorach.

 

  kolko-wykrzyknikNAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCY KLIENCI I ARCHITEKCI MOGĄ ZAPROJEKTOWAĆ DOWOLNY:

 • WZÓR
 • NAPIS
 • WIZERUNEK
 • LOGO

 

Takie panele ścienne 3D zostaną dostarczone wprost do zamawiającego.   Panele dekoracyjne MDF 3D sprawdzają się idealnie podkreślając ekskluzywne wykończenie wnętrz w domach i apartamentach prywatnych oraz budynkach użyteczności publicznej. Na życzenie, Luxum nie tylko dostarczy wybrane wzory paneli dekoracyjnych, ale także zajmie się ich profesjonalnym montażem oraz malowaniem.

 

kolko-wykrzyknikArchitekci zwracają także uwagę na szersze możliwości zastosowania płyt z MDF 3D – jako fronty meblowe, dodatki architektoniczne. Panele ażurowe 3D z otworami możemy stosować jako tradycyjne panele ścienne, fronty meblowe lub do zabudowy grzejników.  

 

PANELE ŚCIENNE 3D Z WYSOKOGATUNKOWEGO MDF-U NATURALNEGO POCHODZENIA, SPEŁNIAJĄ NAJOSTRZEJSZE NORMY I WYMAGANIA STAWIANE PRZED LUKSUSOWYMI WYROBAMI DLA NIETUZINKOWYCH ODBIORCÓW

 

panelewzory

WZORY PANELI MDF 3D

 

►  WZORY PEŁNE 91

 

 

 

►  WZORY AŻUROWE 7

39 40 41 42 43 44 45

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego SHOWROOMU – GALERII WNĘTRZ KREATYWNYCH przy ulicy Lipskiej 16 w Krakowie, gdzie można będzie zobaczyć ciekawą i inspirującą aranżację z wykorzystaniem paneli dekoracyjnych MDF 3D.

 

wirtualny