Panele MDF 3D

 

DEKORACYJNE PANELE MDF 3D

ŚWIAT W 3D JAKO PORT DO DESIGNU PRZYSZŁOŚCI

 

jakzamawiacgaleria 

 

Panele 3D to dekoracja ścienna, która wprowadza na salony ducha nowoczesności i design rodem z XXI wieku w najbardziej oryginalnym wydaniu.

 

To myśl i technologia zaprojektowana w trosce o klientów, którzy chcą zrezygnować z banalnych aranżacji ścian. Szukają dla swojego domu takich rozwiązań, które będą nie tylko piękne, trwałe, ale też na swój sposób awangardowe.

PANELE MDF 3D STANOWIĄ GWARANCJĘ LUKSUSU I PEWNOŚCI. TO DOSKONAŁA JAKOŚĆ WYKONANIA I ZARAZEM NIESZTAMPOWY DESIGN.

W tej chwili nie ma na rynku drugiego tak innowacyjnego i kompleksowego rozwiązania dla aranżacji wnętrz. Panele 3D w bardzo fajny sposób zaskakują nasz wzrok. Spędzając czas w pomieszczeniach nimi zaaranżowanymi nigdy nie będziemy mieć wrażenia, że to miejsce jest monotonne i nieciekawe.

 

INNOWACYJNOŚĆ TECHNOLOGII JAKO INWESTYCJA NA LATA

 

Panele Luxum to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów. To wybór podyktowany troską o komfort życia. Potwierdzeniem tego są materiały wysokiej klasy i wykonanie.

Panele 3D są wytwarzane z głęboko frezowanego MDF-u, o naturalnym pochodzeniu. Nie zmieniają zatem w żaden sposób mikroklimatu pomieszczeń. To rodzaj materiału drewnopochodnego, niezwykle odpornego na wygięcia.

Dzięki różnym rodzajom sprężystości i gęstości nie zachodzi obawa, że płyty odkształcą się przy frezowaniu. Mają bardzo niewielką wagę, dlatego są alternatywą dla przestarzałych dekorów gipsowych, które są droższe i cięższe.

Płyty mają właściwości akustyczne i termoizolacyjne.

 

Standardowy panel Luxum ma rozmiar 50 x 100 cm i grubość 1,6 cm.

Manufaktura Luxum wykonuje również panele w innych nietypowych rozmiarach, jeśli wymaga tego projekt realizowany dla inwestoramaksymalna wielkość jaką można wykonać to 270 x 125 cm.

Bez problemu można wyfrezować napis, logo.

Wszystko zgodnie z życzeniem odbiorcy i jego potrzebami.