UMYWALKI

AWANGARDOWE UMYWALKI I BLATY ŁAZIENKOWE MANUFAKTURY LUXUM

Umywalki i blaty na wymiar

 

Idealne do nowoczesnej łazienki, prestiżowe umywalki i blaty łazienkowe z umywalkami w dowolnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Wybierz umywalkę stworzoną dla Ciebie, ściśle według otrzymanego projektu, szkicu, pomysłu lub inspirowaną najlepszymi, najciekawszymi projektami XX i XXI wieku.

Tworzymy nietypowe umywalki i blaty łazienkowe z prawdziwą pasją. Poświęcamy uwagę szczegółom, dlatego ufają nam włoskie, francuskie czy niemieckie designerskie marki, zlecając produkcję swoich wyrobów w krakowskiej manufakturze. Z umywalkami na wymiar Luxum, nowoczesna łazienka osiąga efekt kompletności i doskonałości. Nie bez powodu Luxum to największa i jedyna uznana przez europejskich odbiorców, polska fabryka produkująca nowoczesne umywalki i nietypowe blaty umywalkowe na indywidualne zamówienie.

Urządzając łazienkę z Luxum, masz zagwarantowaną dostawę umywalek i blatów łazienkowych, zgodnych z Twoimi wymaganiami, bez względu na ich rozmiar, kształt i kolor. Zapewne docenisz dbałość o detale co przekłada się bezpośrednio na świetną estetykę, niebywałą wierność odtworzenia projektu, lekkość monolitycznej konstrukcji bez widocznych spoin, komfort użytkowania, niezwykłą trwałość, a przede wszystkim… prestiż wyjątkowych umywalek Luxum.

Dlaczego nowoczesne umywalki na wymiar Luxum to najlepszy wybór:

 • dopasowanie do kreacji nowoczesnej łazienki (zgodnie z projektem)
 • perfekcyjna estetyka –  bez przebarwień, pęknięć, rys
 • ciepłota materiału i przyjemne wrażenie w dotyku
 • gwarantowana trwałość, potwierdzona badaniami, sprawdzona przez tysiące Użytkowników
 • możliwość tworzenia odpływów liniowych i tradycyjnych
 • od niemal mikroskopijnych umywalek ozdobnych, przez umywalki z blatem, umywalki podwójne po umywalki wielostanowiskowe, do 11 metrów długości w jednym odlewie(!)
 • łączenie z blatem bez spoin – jedna monolityczna bryła
 • dowolność formy, rozmiaru, koloru (dostępna szeroka paleta RAL)
 • zastosowanie w luksusowych, prywatnych łazienkach jak i w toaletach prestiżowych budynków użyteczności publicznej
 • nasze produkty są bezpieczne (posiadamy certyfikaty i atesty)
 • korzystna cena – zamawiasz bezpośrednio u producenta!
 • doskonały, niepowtarzalny efekt

Inwestorzy i architekci doceniają umywalki produkcji Luxum , za jakość i unikalne rozwiązania, ale także możliwość otrzymania umywalek w ponad 150 kolorach w wybranej strukturze wysokiego połysku lub satynowego matu . Umywalki Luxum – dostępne rodzaje:

 • umywalki wiszące
 • umywalki narożne
 • umywalki blatowe
 • umywalki podblatowe
 • umywalki nablatowe
 • umywalki pojedyncze
 • umywalki podwójne
 • umywalki wielostanowiskowe
 • umywalki wolnostojące
 • umywalki przyścienne
 • umywalki z blatem
 • umywalki z półkami
 • umywalki hotelowe z ręcznikowcem
 • umywalki z szufladami
 • umywalki trójkątne
 • umywalki kwadratowe
 • umywalki okrągłe
 • umywalki prostokątne
 • umywalki rynnowe
 • umywalki nowoczesne
 • umywalki klasyczne
 • umywalki kolorowe
 • umywalki nietypowe i asymetryczne
 • umywalki z odpływem liniowym (odpływ szczelinowy)
 • umywalki kompozytowe (materiały: Staron, Corian, Kerrock, Hi-Macs, GFK Luxum, Cristalstone)

Awangardowe aranżacje luksusowych łazienek, to projekty oparte o wyposażenie sanitarne przygotowane na indywidualne zamówienie lub z udziałem unikalnych, odważnych wzorniczo umywalek. Warto pamiętać, że w komplecie z umywalkami, Luxum dostarczy także dopasowane do nich wannę lub brodzik. Wybierz Luxum, a nietuzinkowe, ekskluzywne umywalki nie muszą być tylko odległym marzeniem. Zdecydowane formy i nowoczesne rozwiązania odpływów liniowych tworzone przez profesjonalistów, są wybierane przez najbardziej wymagających klientów i architektów z całej Europy. Oni najlepiej mogą zaświadczyć o tym, że wyjątkowe i śmiałe wizje, które na długo zapadają w pamięć, to coś w czym specjaliści Luxum nie mają sobie równych na polskim rynku. Zwolennicy umywalek w stylu tradycyjnym i retro, mogą zlecać wykonanie replik dopasowanych do swoich oczekiwań.  

Poznaj najczęściej wybierane materiały kompozytowe na umywalki i blaty łazienkowe:

 

GFK Luxum wysokiej jakości kompozyt do produkcji ekskluzywnych umywalek na wymiar wytwarzany w Luxum, z dodatkiem antybakteryjnych nanocząsteczek srebra Microban.Umywalki z GFK Luxum cechuje doskonała estetyka, trwałość, lekkość konstrukcji (umywalki samonośne), możliwość produkcji umywalek w dowolnym kolorze RAL, ciepłota materiału. GFK Luxum zapewnia otrzymanie najbardziej wyrafinowanych form umywalek, bez widocznych spoin. Daje także nam możliwość wytwarzania umywalek o ostrych liniach, cienkich ściankach, jak również o wadze znacząco niższej od ceramiki. Dzięki kompozytowi GFK Luxum uzyskujemy znacznie lepsze i nowocześniejsze umywalki, niż w przypadku tradycyjnej ceramiki.  To właśnie dzięki temu nowoczesnemu kompozytowi możemy uzyskać umywalki w dowolnych, jednorodnych barwach, zarówno w wysokim połysku jak i w szlachetnym macie. Unikalne właściwości i korzystna cena sprawiają, że coraz więcej łazienek może mieć niepowtarzalny, luksusowy charakter. Nowoczesne umywalki i inne wyroby sanitarne otrzymane z GFK Luxum nie żółkną, są dobrze odporne na zarysowania i zachowują swoją perfekcyjną estetykę nawet po wielu latach intensywnego użytkowania. Umywalki z tego materiału można regenerować, a ewentualne, przypadkowe uszkodzenia powstałe w trakcie eksploatacji łatwo się naprawia. Najczęstszy wybór na umywalki z blatem, umywalki podwójne, umywalki wielostanowiskowe, umywalki rynnowe. Satysfakcję klientów przynosi także fakt, iż z biegiem czasu umywalki i blaty łazienkowe Luxum zachowują swoje piękno, a po kilkunastu latach użytkowania można je w łatwy sposób odnowić. GFK Luxum to dobry, optymalny wybór. Umywalka z kompozytu GFK Luxum może być myta i czyszczona zwykłymi środkami jak do umywalek ceramicznych.

 

STARON® firmy SAMSUNG, to doskonałej jakości kompozyt typu solid surface, zwany także "kamieniem syntetycznym". Umywalki na wymiar ze Staronu charakteryzują się doskonałą estetyką i ciekawą kolorystyką. Blaty Staron doceniane są za niezwykłą trwałość i szeroką możliwości wyboru kolorów. Umywalki i blaty ze Staronu można po długim czasie użytkowania regenerować, a tym samym przywracać ich pierwotne piękno. W nowoczesnych łazienkach bardzo często korzysta się z tego materiału.

Corian® firmy DuPont, to kompozyt solid surface, który dotychczas był wiodącym na rynku. Umywalki z Corianu zachwycają swoim pięknem i właściwościami użytkowymi. Blaty z tego materiału, to prestiż w prawdziwym, europejskim stylu. Dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom, blat z Corianu, podobnie jak ten wykonany ze Staronu, można w procesie produkcyjnym poddać procesowi gięcia i formowania 3D, dzięki czemu uzyskujemy najbardziej kreatywne formy z materiału kamiennego. Umywalki i blaty z Corianu można poddać prostej renowacji, co sprawie, że zawsze będą wyglądały jak nowe! To właśnie z Corianu wytwarzamy nietypowe umywalki dla najlepszych marek zachodnich.

 

Cristalstone Luxum wysokiej jakości kompozyt, w wyglądzie i dotyku przypominający ceramikę. Jednak w przeciwieństwie do niej, Cristalstone Luxum daje możliwość tworzenia wyjątkowych wyrobów sanitarnych, zwłaszcza umywalek i brodzików o wyrazistych, ostrych krawędziach i cienkich rantach (także z odpływami liniowymi). Cristalstone Luxum to idealny materiał na wyjątkowo trwałe ale niedrogie umywalki na wymiar do hoteli i budynków użyteczności publicznej. Umywalki hotelowe Luxum, dzięki Cristalstone Luxum dostarczane są w dowolnym rozmiarze i kształcie. Najczęstszy wybór na umywalki produkowane w seriach. Umywalki z tego kompozytu są higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości. Dostępne w 150 kolorach wg tabeli RAL.

 

Beton architektoniczny – Bathcreate Luxum Nowoczesny polimerobeton Barhcreate Luxum.  Z myślą o nowoczesnych łazienkach w minimalistycznym, postindustrialnym stylu opracowaliśmy metodę produkcji umywalek, zlewów i blatów z betonu architektonicznego. Beton architektoniczny na umywalki, zlewy i blaty jest specjalnie opracowanym, wielowarstwowym polimerobetonem, bez zawartości sztucznych włókien i jakichkolwiek szkodliwych substancji. Beton architektoniczny na umywalki, wanny, zlewy i blaty łazienkowe, to zupełnie inny beton niż ten produkowany w płytach. Umywalki betonowe Bathcreate Luxum, są całkowicie wodoodporne, odporne na wysoką temperaturę do 160st.C., odporne na plamy z tłuszczu, wina, sosów, octu itp. Wyposażenie łazienek w armaturę sanitarną z betonu architektonicznego Bathcreate Luxum to doskonały i pewny wybór, poparty 5-cio letnią gwarancją. Beton na umywalki posiada atest PZH.    

 

Czy już wiesz, jak fantastycznie będzie wyglądała Twoja łazienka z ekskluzywną i nowoczesną umywalką na wymiar Luxum? Zobacz w galerii inspirujące propozycje nowoczesnych umywalek narożnych, nablatowych podwójnych i wielostanowiskowych, a także blatów kompozytowych, odpornych na wilgoć szafek łazienkowych i skontaktuj się z biurem Luxum lub najbliższym przedstawicielem w celu ustalenia szczegółów wraz z bezpłatną wyceną. Wybierz rodzaj umywalek jakich potrzebujesz i poznaj więcej szczegółów w odpowiedniej zakładce.  

przycisk promocje