Wyposażenie wnętrz na wymiar

Beton architektoniczny, umywalki na wymiar, wanny na wymiar, umywalki z betonu architektonicznego, stal Corten, panele MDF, lamele ścienne, brodziki na wymiar.

Luxum® swoją ofertę opiera o filozofię współtworzenia, czyli angażowania klienta lub jego architekta w proces projektowania tak, aby efekt był zawsze doskonały.

W Luxum® zamówisz wyjątkowe, spersonalizowane wykończenie wnętrz na wymiar. Poznaj najlepsze rozwiązania, przygotowane z myślą o urządzeniu luksusowych wnętrz. Skorzystaj z dedykowanych propozycji, które znajdziesz w sklepie internetowym Luxum® lub zaaranżuj swoją wymarzoną przestrzeń, stawiając na indywidualne rozwiązania przygotowane przy asyście naszych wykwalifikowanych doradców i doradczyń.

Umywalki na wymiar

Wybierz umywalkę na wymiar – stworzoną dla Ciebie, w dowolnym rozmiarze, kształcie i kolorze. Wykonaną ściśle według otrzymanego projektu, szkicu czy pomysłu. W Luxum® korzystamy z nowoczesnych i bezpiecznych materiałów kompozytowych. Umywalki dostępne na zamówienie można wykonać także z ultralekkiej masy betonowej.

Płyty z betonu architektonicznego

Płyty betonowe do szybkiego montażu na klej jednoskładnikowy lub kotwy – do wnętrz i na elewacje, z doskonałym efektem dekoracyjnym z najnowocześniejszego, prawdziwego betonu architektonicznego na ściany, elewacje, ogrodzenia, posadzki, tarasy, schody, kominki, blaty oraz małą architekturę.

Wanny na wymiar

Jedyne w Polsce, luksusowe wanny wytwarzane na indywidualne zamówienie w dowolnym rozmiarze, kształcie, kolorze. Zrobioną specjalnie dla Ciebie wannę otrzymasz przedstawiając projektantom Luxum® rysunek, szkic, zdjęcie lub opis. Projektanci przygotują projekt doskonałej wanny, na zasadzie współtworzenia z Tobą lub Twoim architektem. Możesz też swobodnie inspirować się projektami najlepszych wanien XX i XXI wieku.

Płytki lustrzane Luxformat™

Luxformat™, to wiodące na polskim rynku płytki lustrzane, dostarczane wyłącznie w gatunku klasy premium. Lustrzane płytki dekoracyjne dostępne są w wielu standardowych, najbardziej poszukiwanych rozmiarach. Atutem, jaki dodatkowo wyróżnia lustrzane kafelki jest szeroka gama kolorystyczna, pozwalająca uzyskać pożądany efekt dekoracyjny, dostosowując się do charakteru aranżacji każdego wnętrza.

Kupuj online

Beton architektoniczny, płytki lustrzane, chemię montażową oraz wiele innych produktów znajdziesz i zamówisz za pośrednictwem sklepu online.

Jak zamawiać?

1. Masz pomysł?

Źródłami inspiracji mogą być nie tylko strony architektoniczne, ale także portale takie jak: Pinterest, Facebook, Instagram, Homebook czy Homify. Z pewnością dostarczą one wielu pomysłów, które będą pasować do Ciebie oraz spełnią Twoje wymagania względem estetyki i komfortu.

2. Skontaktuj się z doradcą klienta.

Pomysł już jest, więc pora na skonsultowanie się z naszymi doradcami i doradczyniami klienta. W tym celu możesz zadzwonić, wysłać maila, odwiedzić Showroom Luxum® w Krakowie lub skontaktować się z nami za pomocą czatu.

3. Otrzymaj projekt i wycenę.

Następnym etapem jest wycena oraz przygotowanie rysunków technicznych. Nasze projektantki z największą dbałością wykonają każdy, nawet najbardziej wymagający projekt, konsultując każdy etap prac z Tobą lub Twoim biurem architektonicznym.

4. Realizacja i dostawa.

Kiedy wszystko już jest gotowe, pozostaje czekać na realizację Twojego wymarzonego i w pełni indywidualnego projektu wyposażenia wnętrz na zamówienie. Produkty dostarczamy na terenie całej Europy, ubezpieczonym transportem.

Skontaktuj się z nami

Bestsellery

Luxum, wielkoformatowy beton architektoniczny na wymiar; lampa Luminato (2)
Luxum, umywalka, blat i wanna na wymiar - Corian®Cosmos Prima; tynk dekoracyjny Cemento naturale; Beton ryflowany Nivolet biały; płytki podłogowe z betonu Premium czarne B15 (2)
Luxum, umywalka na wymiar z betonu architekt; beton o strukturze łupek w kolorze Szary popiel S95; płyty betonowe podlogowe Premium gładk S96

Porady i inspiracje

Jak Malować Tynk Strukturalny: Poradnik Krok po Kroku

Malowanie tynku to jedna z tych czynności, która może całkowicie odmienić wygląd wnętrza lub elewacji. Jak pomalować tynk strukturalny, aby…

Beton architektoniczny – wady i zalety

Beton architektoniczny – wady i zalety tego materiału często przesądzają o tym, czy jest on wykorzystywany podczas realizacji konkretnego projektu: mówimy…

Nowość od Luxum! Płyty betonowe Pure

W ofercie Luxum pojawiła się nowa propozycja! Wielkoformatowe płyty z lekkiego betonu architektonicznego Pure to atrakcyjna opcja, która została stworzona…

Styl art deco

Art deco wywodzi się z Francji okresu dwudziestolecia międzywojennego. Nazwa pochodzi bezpośrednio z języka francuskiego i oznacza „sztukę dekoracyjną”. Twórcy…

Zaufali nam

Czym się zajmujemy?

Beton architektoniczny nr 1 w Polsce. Naturalny, bez szkodliwych sztucznych włókien. Czytaj więcej...

Firma, w procesie produkcji wyposażenia wnętrz na wymiar, korzysta z najlepszych na rynku rozwiązań w zakresie materiałów, jak i metod produkcyjnych. Mała architektura i meble nietypowe, wyposażenie sanitarne wytwarzane są ręcznie przy współudziale zaawansowanych technologii 3D. Płyty betonowe Creative-Concrete™ – doskonałe na ściany, podłogi, kominki, elewacje, ogrodzenia, małą architekturę, schody i tarasy. Creative-Concrete™ od Luxum to dekoracyjne płyty betonowe o unikalnych właściwościach aranżacyjnych; dzięki niskiej wadze są łatwe w obróbce i posiadają możliwości montażu na klej, kotwy ozdobne albo niewidoczne. Wnętrza i elewacje zaprojektowane z betonem architektonicznym od Luxum nabierają wyjątkowego charakteru. Beton dekoracyjny jest obecnie najbardziej uniwersalnym materiałem, stosowanym przy wykończeniu wnętrz i elewacji budynków, projektowanych w stylach nowoczesnym, industrialnym i loft. Co ciekawe, beton architektoniczny to materiał ponadczasowy, który jest chętnie stosowany przez dobrych projektantów, przy rewitalizacjach i remontach oraz adaptacjach starszych budynków.
Dekoracyjne płyty betonowe Creative-Conctrete™ są przyjazne dla środowiska naturalnego. Podlegają pełnemu recyklingowi. Ich minimalna trwałość oceniana jest na 80 lat. Opatentowana receptura i proces technologiczny oraz zastosowanie impregnacji Luxum sprawia, że te płyty betonowe wykazują odporność na rozwój szkodliwej flory bakteryjnej, grzybów, porostów i pleśni. Wysoką jakość betonu dekoracyjnego od Luxum potwierdza stała kontrola laboratorium, certyfikat CE oraz uzyskany atest PZH. Producent do betonu architektonicznego poleca także klej systemowy, grunty, impregnaty oraz kotwy ozdobne i nakładki dekoracyjne. Panele betonowe Creative-Concrete™ dostępne są w ciągłej sprzedaży. Dostawa realizowana jest średnio w przeciągu 24-72 godzin od zamówienia. Do dyspozycji klientów i montażystów czynna jest infolinia techniczna tel. +48 519-170-600, gdzie można uzyskać wszystkie informacje o aspektach montażu i eksploatacji oryginalnego betonu dekoracyjnego od Luxum.

Luxum to nowoczesne wyposażenie łazienek przygotowywane na indywidualne zamówienie, ściśle według spersonalizowanego projektu. Czytaj więcej...

Wyposażenie łazienek przygotowywane jest personalnie, na zasadzie współtworzenia bezpośrednio z inwestorem lub jego architektem. To idealne rozwiązanie i wyjście naprzeciw wymagającym, świadomym swoich potrzeb klientów. Inwestorzy otrzymują nowoczesne wyposażenie łazienek, dokładnie takie, jakie odpowiada ich gustom, rzeczywistym potrzebom i chęciom pokazania czegoś więcej niż standard. Wyposażenie łazienek na wymiar to nie tylko wyrafinowanie, piękno i design. To także wyróżnienie, które nie jest dostępne dla wszystkich. Prawdziwy luksus, który jest wart ceny inwestycji. Wyposażenie łazienek na wymiar od Luxum jest jedynym profesjonalnym rozwiązaniem tego typu w Polsce. Tutaj nie wybiera się z katalogu. W Luxum wszystko tworzone jest absolutnie indywidualnie, w dowolnych formach, rozmiarach i kolorach. Na życzenie, Luxum odtwarza i modyfikuje według indywidualnego zapotrzebowania wyposażenie wnętrz inspirowane najlepszymi projektami XX i XXI wieku, wystarczy podanie konkretnego modelu wyposażenia lub przesłanie zdjęcia. Ważnym czynnikiem przy tego rodzaju realizacjach jest dostosowanie takich produktów do polskich standardów hydrauliki oraz wybranej przez inwestora armatury.

Salon - Galeria Wnętrz Kreatywnych na krakowskim Zabłociu, jest miejscem inspirujących przykładów genialnego wzornictwa z zakresu użytkowego i dekoracyjnego wyposażenia wnętrz, gdzie kieruje swoje kroki bohema związana z projektowaniem i urządzaniem wnętrz oraz młodzi adepci architektury. Czytaj więcej...

Galeria Wnętrz Kreatywnych daje niezwykłe możliwości tworzenia dzięki filozofii współtworzenia. Razem z projektantami wzornictwa, architekci i klienci projektują rzeczy zwykłe, proste, minimalistyczne. Ale także wyposażenie wnętrz o niezwykłych formach architektonicznych, poza wszelkimi standardami, awangardowe i niepowtarzalne. Wyposażenie wnętrz, które porywa swoją formą, pomysłowością, detalem i jakością wykonania. Firma w procesie produkcji wyposażenia wnętrz na wymiar korzysta z najlepszych na rynku rozwiązań w zakresie materiałów jak i metod produkcyjnych. Mała architektura i meble nietypowe, wyposażenie sanitarne wytwarzane są ręcznie przy współudziale zaawansowanych technologii 3D.

Wnioskodawcą niniejszego projektu jest firma Homsa sp. z o.o., która działa pod brandem Luxum. Działalność firmy opiera się na produkcji i sprzedaży wyrobów kompozyt. w postaci umywalek, wanien, brodzików na wymiar jak i wykonywanych seryjnie, wyrobów przetworzonych z betonu jak płyty ścienne i posadzkowe oraz wyrobów z materiałów drewno pochodnych mających zastosowanie jako panele okładzinowe lub meblowe. Oferta spółki cieszy się dużą popularnością ze wzgl. na jej kompleksowy charakter oraz nietuzinkowe rozwiązania. Rosnące potrzeby rynku i konkurencja wymusiły na Wnioskodawcy podjęcie kroków mających na celu wzmocnienie pozycji na rynku. Klienci coraz częściej zgłaszają zapotrzebowanie na produkty wyróżniające się jakością, designem oraz funkcjonalnością. Przedmiotem projektu jest zakup usługi B+R, związanej z opracowaniem innowacyjnego projektu wzorniczego prototypów wyrobów sanitarnych, tj. wanien i umywalek oraz lamp sferycznych w technologii odlewu polimerobetonu. Zakłada się, iż w ramach usługi wykonanych zostanie w różnych wielkościach co najmniej 18 prototypów umywalek, 4 prototypy wanien oraz 4 prototypy lamp sferycznych. Opracowane prototypy swoim wzornictwem powinny umożliwiać wykorzystanie wyrobów w produkcji dla klientów indywidualnych oraz komercyjnych tj. hotele, galerie, restauracje oraz internetowe i stacjonarne sklepy oferujące szeroką gamę produktów wykończeniowych dla domów i mieszkań. Usługa składać się będzie z następujących zadań badawczych: 1. Analiza rozwiązań technicznych i materiałowych; 2. Opracowanie funkcjonalnych prototypów do odlewów polimerobetonu dla każdej z zaprojektowanych umywalek, wanien i lamp; 3. Przygotowanie wstępnej dokumentacji wzorniczej; 4. Modelowanie wstępne; 5. Badania uzyskanych prototypów w zakresie estetyki, dokładności wymiarowych, optymalizacji sposobu montażu, czyszczenia i konserwacji. Projekt wzorniczy zostanie wykorzystany w działalności Wnioskodawcy i pozwoli mu na zaproponowanie klientom wyjątkowego produktu dotychczas niedostępnego na rynku.

Wnioskodawcą niniejszego projektu jest firma Homsa sp. z o.o., która działa pod brandem Luxum. Działalność firmy opiera się na produkcji i sprzedaży wyrobów kompozyt. w postaci umywalek, wanien, brodzików na wymiar jak i wykonywanych seryjnie, wyrobów przetworzonych z betonu jak płyty ścienne i posadzkowe oraz wyrobów z materiałów drewno pochodnych mających zastosowanie jako panele okładzinowe lub meblowe. Oferta spółki cieszy się dużą popularnością ze względu na jej kompleksowy charakter oraz nietuzinkowe rozwiązania. Rosnące potrzeby rynku i konkurencja wymusiły na Wnioskodawcy podjęcie kroków mających na celu wzmocnienie pozycji na rynku. Klienci coraz częściej zgłaszają zapotrzebowanie na produkty wyróżniające się jakością, designem oraz funkcjonalnością. Przedmiot. zamówienia jest usługa B+R, związana z opracowaniem innowacyjnego projektu wzorniczego prototypów umywalek oraz lamp sferycznych wykonanych z włókna węglowego w technologii pre-preg. Zakłada się, iż w ramach usługi wykonanych zostanie w różnych wielkościach co najmniej 8 prototypów umywalek łazienkowych i 2 prototypy w postaci lamp sferycznych. Opracowane prototypy swoim wzornictwem powinny umożliwiać wykorzystanie wyrobów w produkcji dla klientów indywidualnych oraz komercyjnych tj. hotele, galerie, restauracje oraz internetowe i stacjonarne sklepy oferujące szeroką gamę produktów wykończeniowych dla domów i mieszkań. Usługa składać się będzie z następujących zadań badawczych: 1. Analiza rozwiązań technicznych i materiałowych, 2.Opracowanie funkcjonalnych prototypów z włókna węglowego w technologii pre-preg dla każdej z zaprojektowanych umywalek i lamp sferycznych; 3.Przygotowanie wstępnej dokumentacji wzorniczej; 4.Modelowanie wstępne; 5.Badania uzyskanych prototypów w zakresie estetyki, dokładności wymiarowych, optymalizacji sposobu montażu, czyszczenia i konserwacji. Projekt wzorniczy zostanie wykorzystany w działalności Wnioskodawcy i pozwoli mu na zaproponowanie klientom wyjątkowego produktu dotychczas niedostępnego na rynku.

Wnioskodawcą niniejszego projektu jest firma Homsa sp. z o.o., która działa pod brandem Luxum. Działalność firmy opiera się na produkcji i sprzedaży wyrobów kompozytowych w postaci umywalek, wanien, brodzików na wymiar jak i wykonywanych seryjnie, wyrobów przetworzonych z betonu jak płyty ścienne i posadzkowe oraz wyrobów z materiałów drewno pochodnych mających zastosowanie jako panele okładzinowe lub meblowe. Oferta spółki cieszy się dużą popularnością ze względu na jej kompleksowy charakter oraz nietuzinkowe rozwiązania. Rosnące potrzeby rynku i konkurencja wymusiły na Wnioskodawcy podjęcie kroków mających na celu wzmocnienie pozycji na rynku. Klienci coraz częściej zgłaszają zapotrzebowanie na produkty wyróżniające się jakością, designem oraz funkcjonalnością. Przedmiotem niniejszego projektu jest zakup usługi badawczo rozwojowej, związanej z wykonaniem prototypów wyrobów sanitarnych z odpływem liniowym w technologii odlewu kompozytu akrylowo mineralnego zwanego potocznie Solid Surface. Zakłada się, iż w ramach usługi wykonanych zostanie co najmniej 14 prototypów wyposażenia sanitarnego w różnych wielkościach w postaci umywalek łazienkowych, umywalek z blatem oraz umywalki podwójnej. Opracowane prototypy swoim wzornictwem powinny umożliwiać wykorzystanie wyrobów w produkcji dla klientów indywidualnych oraz komercyjnych tj. hotele, galerie, restauracje. Usługa składać się będzie z następujących zadań badawczych:1. Analiza rozwiązań technicznych i materiałowych.2. Opracowanie wzorniczych rozwiązań produktów nadających się do odlewów z Solid Surface.3. Przygotowanie wstępnej dokumentacji wzorniczej. 4. Modelowanie wstępne. 5. Prototypowanie. Projekt wzorniczy zostanie wykorzystany w działalności Wnioskodawcy i pozwoli mu na zaproponowanie klientom wyjątkowego produktu dotychczas niedostępnego na rynku.

Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

Koszyk

Brak produktów w koszyku.