fbpx

ARANŻACJE ŁAZIENEK NOWOCZESNYCH

OD PROJEKTU PO DOSTAWĘ WYPOSAŻENIA I KOMPLETNE WYKOŃCZENIE !

 

WYJĄTKOWE ARANŻACJE NOWOCZESNYCH ŁAZIENEK, INSPIROWANE WŁOSKIM DESIGNEM, OPRACOWANIAMI WYBITNYCH ARCHITEKTÓW I CO NAJWAŻNIEJSZE, WYBORAMI NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

galeriajakzamawiacskontakrujsiearchitektemzrobicie mi projekt

W zdecydowanej większości, wybrane aranżacje łazienek przedstawiają kompleksowe realizacje Luxum, lub aranżacje z wyposażeniem sanitarnym przygotowanym przez Luxum. Dobrze zorganizowana współpraca z inwestorami i architektami, owocuje profesjonalnie przeprowadzonymi realizacjami nawet najbardziej ambitnych projektów aranżacji łazienek, zarówno w domach oraz apartamentach prywatnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej, zarówno na terenie Polski oraz w krajach europejskich.

 

znaczek

Aranżacje łazienek Luxum wpisują się w najnowsze trendy rynkowe i reprezentują różne style. Najczęściej jednak, są to modne projekty w stylu minimalistycznym, skandynawskim i etno. Często też w odważnym surowym stylu industrialnym. Cechą charakterystyczną aranżacji łazienek Luxum są zdecydowane formy, ostre, cienkie linie, oraz doskonała jakość materiałów i wyjątkowy kunszt wykonawczy. Wiele projektów i aranżacji realizowanych w Luxum, wyróżniają odpływy liniowe w umywalkach i brodzikach. Odpływy liniowe można zastosować również jako odpływy bezpieczeństwa w wannach.

 

Chociaż w Luxum można wybrać dowolną kolorystykę wyposażenia łazienek i wyrobów sanitarnych, to jednak umywalki, wanny i brodziki najczęściej zamawiane są w klasycznym, śnieżno-białym kolorze. Sanitarne wyposażenie łazienek, zgodnie z panującymi trendami ma powierzchnię jednorodną, nieporowatą o strukturze wysokiego połysku, lub nowoczesnej satyny matowej – która nadaje elegancji oraz sprawia, że wyposażenie wygląda przez lata niezwykle świeżo.

 

kolko-wykrzyknikWażnym aspektem, o ile nie najważniejszym jest fakt, że manufaktura Luxum, to jedyny profesjonalny polski producent, który przygotowuje wyposażenie łazienek i realizuje indywidualnie przygotowane projekty z wyposażeniem na wymiar. Całe wyposażenie sanitarne, idealnie spasowane, na potrzeby tego jedynego, szczególnego miejsca jakim jest elegancka łazienka, zaprojektowana indywidualnie dla potrzeb wymagających inwestorów.

 

Aranżacje łazienek Luxum to nie tylko elegancja i niepowtarzalny styl, ale także ciekawe, często innowacyjne rozwiązania. Warto zobaczyć nowoczesne aranżacje łazienek i świetnie dopasowane wyposażenie w domach z bali drewnianych, lub monolityczne ściany, wyłożone ekskluzywnym kamieniem kompozytowym typu Corian czy Staron, bez widocznych łączeń. Co ciekawe, ściany mogą stanowić monolityczne połączenie z półkami lub wyposażeniem sanitarnym, zwłaszcza z brodzikiem czy kabiną prysznicową. Uwagę zwraca także częste zastosowanie w aranżacjach łazienek, płyt z betonu architektonicznego. Okładziny ścienne z betonu architektonicznego Luxum, to świetny wybór dla pragnących oryginalności i nowoczesności.

znaczek

Obejrzyj galerię nowoczesnych aranżacji łazienkowych Luxum i zainspiruj się lub prześlij własne propozycje, które z projektu przekujemy w rzeczywistość, tworząc Twój świat piękniejszym. Dostrzeż detale i smaczki, nieosiągalne dla aranżacji łazienek, wyposażonych w ogólnodostępne, masowe produkty z katalogów.

 

STAWIAJĄC NA ELEGANCKIE ROZWIĄZANIA INDYWIDUALNE, DOŁĄCZASZ DO LUDZI AWANGARDY, PODNOSISZ KOMFORT ŻYCIA I PRESTIŻ

znaczek

W LUXUM JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI