Beton architektoniczny - Piotrków Trybunalski

Produkcja w Luxum obejmuje wiele wyjątkowych produktów. Jednym z nich jest beton architektoniczny, dostarczany także na teren Piotrkowa Trybunalskiego. Oferta przygotowała została w oparciu o Państwa oczekiwania oraz doświadczonych architektów. Dostawa jest szybka, a sama wysyłka nie zajmuje więcej niż trzy dni. W Luxum mikrocement jest na bieżąco produktowy oraz magazynowany. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o opóźnienia podczas remontów.

Wysokiej jakości beton architektoniczny Piotrków trybunalski

Po wysyłce do Piotrkowa Trybunalskiego beton dekoracyjny Luxum można wykorzystać na wiele sposobów. Lista możliwości jest długa. Dzięki niemu klienci mogą wykonać:

 • stylowe blaty betonowe,
 • nowoczesne elewacje betonowe,
 • schody z betonu architektonicznego,
 • podłogi betonowe, na których może stanąć mała architektura.

Płyty betonowe w Piotrkowie Trybunalskim coraz częściej uzupełniają inne materiały, takie jak: tynk dekoracyjny, panele ścienne 3D, czy też okładziny ścienne.

Wiele produktów i duża dostępność

W województwie łódzkim beton architektoniczny stosowany jest również na ściany jako dekoracja. Płyty z betonu strukturalnego montuje się na klej, albo na specjalne kotwy. Dostępne są one w wielu rozmiarach, kolorach oraz fakturze. Dużą popularnością cieszą się także posadzki betonowe.

Zainteresował Cię beton architektoniczny? Nie czekaj zatem i skontaktuj się z nami, aby lepiej poznać nasz produkt. Udzielimy Ci najważniejszych informacji.

https://luxum.pl/kontakt_pl/

Sprawdź i zamów dostępne próbki betonu architektonicznego w dwóch niepowtarzalnych strukturach: średnio i mocno porowatej. Płyty z betonu architektonicznego od Luxum dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

  W trosce o ochronę Pani/ Pana danych prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie do celów ewentualnej realizacji zamówienia. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Homsa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie pod adresem 30-703 Kraków, Jana Dekerta 44. Pani/Pana dane nie są przekazywane podmiotom trzecim. *

  Zapisz się na newsletter i korzystaj z sezonowych okazji oraz wyjątkowych promocji. Zapisując się na listę odbiorców Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Homsa sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych.

  Wpisz kod: captcha

  Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

  Koszyk

  No products in the cart.