fbpx

Beton Architektoniczny Opole

Beton architektoniczny cieszy się coraz większą renomą wśród klientów nie tylko z Opola, ale i w całej Polsce. Dlaczego? Jest to efektowne uzupełnienie wystroju wnętrz, powszechnie stosowane we współczesnej architekturze. Wykorzystanie betonu architektonicznego sprawia, że aranżowane miejsca nabierają unikalnego charakteru. Materiał umożliwia projektowanie lekkich, minimalistycznych przestrzeni, których estetyka zachwyci każdego. Poznaj beton dekoracyjny Luxum® dla klientów z Opola i nie tylko.

Co to jest beton architektoniczny?

Beton architektoniczny to odmiana betonu, którą wykorzystuje się jako eksponowany element konstrukcji. Charakteryzuje się gładką powierzchnią i widoczną, unikalną strukturą. Zauważalne przebarwienia i smugi podkreślają naturalność materiału i jego szlachetny styl. Jest równie wytrzymały co standardowy beton. Popularność betonu dekoracyjnego wynika z estetycznego wyglądu, dlatego świetnie sprawdza się jako element wykończenia wnętrz.

Creative Concrete – naturalne płyty betonowe

Chcesz stworzyć przestrzeń atrakcyjną wizualnie? Wymarzona aranżacja wnętrz wymaga odpowiednio dobranych dodatków. Beton architektoniczny ma szerokie zastosowanie i sprawdzi się między innymi:

  • w stylowej kuchni,
  • na elewacjach budynków,
  • w eleganckiej restauracji (bar, elementy dekoracyjne),
  • jako wyposażenie wnętrz łazienki,
  • na ścianie w salonie,
  • jako gustowne wykończenie biura (schody, posadzki i ściany).

Szukasz naturalnych rozwiązań? Luxum® oferuje beton architektoniczny bez sztucznych włókien szklanych ani polipropylenowych. Klienci z całej Polski, w tym z Opola, mają szansę wybrać produkt bezpieczny dla dzieci oraz alergików. Płyty betonowe na ścianę Luxum® posiadają również atest PZH i certyfikat CE, które świadczą o szacunku dla środowiska.

Beton architektoniczny dla klientów z Opola

Szukasz solidnej firmy, która jest otwarta na dialog z klientem? Luxum® oferuje kompleksową obsługę, która uwzględnia zarówno szybką dostawę płyt betonowych jak i włączenie odbiorcy w proces projektowania. Dzięki temu klienci zawsze są zadowoleni z efektu współpracy. Istnieje również możliwość odpłatnego montażu przez autoryzowaną ekipę montażową.

Beton architektoniczny Luxum® dla klientów z Opola i innych miast jest:

  • dostępny w wariantach zróżnicowanych pod względem struktury i wymiaru,
  • lekki w porównaniu do innych płyt betonowych,
  • odporny na wilgoć, mróz, ogień, promienie UV oraz uszkodzenia mechaniczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat betonu dekoracyjnego? Skontaktuj się z profesjonalną obsługą Luxum® przez formularz kontaktowy.

Zamów bezpłatne próbki betonu architektonicznego i sprawdź na żywo dostępne rozwiązania do aranżacji Twojego wnętrza: salonu, kuchni, łazienki lub przedpokoju!

KONTAKT

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza