fbpx

Beton Architektoniczny - Warszawa

beton-architektoniczny-w-dwupoziomowym-apartamencie

Poznaj nowoczesny wymiar elegancji i designu. Beton architektoniczny to rozwiązanie wnętrzarskie, goszczące w domach klientów z Warszawy i wielu innych miast Polski, a także w miejscach publicznych. Wysoka estetyka płyt, ich minimalistyczny i nieco surowy charakter sprawiają, że beton dekoracyjny doskonale uzupełnia aranżacje różnorodnych wnętrz. Zdobiące warszawskie mieszkania, domy i miejsca użyteczności publicznej płyty betonowe sprawiają, że w każdym wnętrzu panuje swoisty klimat luksusu połączonego z komfortem. A dlaczego właśnie beton architektoniczny od Luxum®?

Z okazji inauguracji autoryzowanego serwisu montażowego w Warszawie montaż płyt betonowych na klej w Warszawie i okolicach

299 zł199 zł za m²*

Zapytaj doradcy o montaż betonu architektonicznego na terenie Warszawy i w okolicach!

*promocja trwa do 31 grudnia 2020 roku (nie obejmuje materiałów montażowych, koniecznych przeróbek budowlanych oraz montażu podłoża zastępczego)

 

fachowa-ekipa

 

  • bezpłatna wycena montażu wraz z dojazdem autoryzowanego serwisu z Krakowa lub Warszawy

 

  • przedłużona gwarancja – 10 lat

Nowy wymiar betonu architektonicznego

Architektoniczny beton dekoracyjny od Luxum® Creative Concrete to materiał wyróżniający się wyjątkowymi walorami:

  • jest naturalny i bezpieczny dla zdrowia – nie zawiera sztucznych włókien szklanych ani polipropylenowych. Nie pyli, nie wydziela przykrego zapachu oraz LZO,
  • ze względu na właściwości, w tym odporność na ogień, mróz, wilgoć i uszkodzenia, ma szerokie zastosowanie – może być wykorzystywany jako płyty betonowe na ścianę wewnętrzną lub zewnętrzną, wykończenie ogrodzeń, tarasów, schodów, posadzek, kominków, blatów, czy jako elementy małej architektury,
  • płyty betonowe Creative Concrete marki Luxum® nie płowieją, są całkowicie odporne UV, dlatego jest to najczęściej wybierany dekoracyjny beton architektoniczny do pomieszczeń nasłonecznionych oraz na ściany zewnętrzne i ogrodzenia.

Mieszkasz w Warszawie i pragniesz podkreślić miejski styl mieszkania, czy może po prostu wybierasz oryginalne rozwiązania – płyty z betonu architektonicznego pozwolą Ci w mgnieniu oka odmienić wnętrze. Poznaj ofertę Luxum® i przekonaj się, że materiał ten, zarówno jako płyty betonowe na ścianę, jak i w dowolnej formie, wydobędzie z każdego wnętrza jego prawdziwe piękno.

Na życzenie Luxum® dostarcza bezpłatne próbki. Warszawa i woj. mazowieckie objęte są gwarancją szybkiej dostawy oraz możliwością montażu przez warszawską, autoryzowaną ekipę montażową.

Po więcej informacji o ofercie przejdź na stronę główną beton architektoniczny

Zamów bezpłatne próbki betonu architektonicznego i sprawdź na żywo dostępne rozwiązania do aranżacji Twojego wnętrza: salonu, kuchni, łazienki lub przedpokoju!

KONTAKT

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza