Beton architektoniczny - Warszawa

Poznaj nowoczesny wymiar elegancji i designu. Beton architektoniczny to rozwiązanie wnętrzarskie, goszczące w domach klientów z Warszawy i wielu innych miast Polski, a także w miejscach publicznych. Wysoka estetyka płyt, ich minimalistyczny i nieco surowy charakter sprawiają, że beton dekoracyjny doskonale uzupełnia aranżacje różnorodnych wnętrz. Zdobiące warszawskie mieszkania, domy i miejsca użyteczności publicznej płyty betonowe sprawiają, że w każdym wnętrzu panuje swoisty klimat luksusu połączonego z komfortem. A dlaczego właśnie beton architektoniczny od Luxum®?

 

fachowa-ekipa

 

 • bezpłatna wycena montażu wraz z dojazdem autoryzowanego serwisu z Krakowa lub Warszawy

 

 • przedłużona gwarancja – 10 lat
posadzka z betonu

Nowy wymiar betonu architektonicznego

Architektoniczny beton dekoracyjny od Luxum® Creative Concrete to materiał wyróżniający się wyjątkowymi walorami:

 • jest naturalny i bezpieczny dla zdrowia – nie zawiera sztucznych włókien szklanych ani polipropylenowych. Nie pyli, nie wydziela przykrego zapachu oraz LZO,
 • ze względu na właściwości, w tym odporność na ogień, mróz, wilgoć i uszkodzenia, ma szerokie zastosowanie – może być wykorzystywany jako płyty betonowe na ścianę wewnętrzną lub zewnętrzną, wykończenie ogrodzeń, tarasów, schodów, posadzek, kominków, blatów, czy jako elementy małej architektury,
 • płyty betonowe Creative Concrete marki Luxum® nie płowieją, są całkowicie odporne UV, dlatego jest to najczęściej wybierany dekoracyjny beton architektoniczny do pomieszczeń nasłonecznionych oraz na ściany zewnętrzne i ogrodzenia.

Mieszkasz w Warszawie i pragniesz podkreślić miejski styl mieszkania, czy może po prostu wybierasz oryginalne rozwiązania – płyty z betonu architektonicznego pozwolą Ci w mgnieniu oka odmienić wnętrze. Poznaj ofertę Luxum® i przekonaj się, że materiał ten, zarówno jako płyty betonowe na ścianę, jak i w dowolnej formie, wydobędzie z każdego wnętrza jego prawdziwe piękno.

Na życzenie Luxum® dostarcza bezpłatne próbki. Warszawa i woj. mazowieckie objęte są gwarancją szybkiej dostawy oraz możliwością montażu przez warszawską, autoryzowaną ekipę montażową.

Po więcej informacji o ofercie przejdź na stronę główną beton architektoniczny

Sprawdź i zamów dostępne próbki betonu architektonicznego w dwóch niepowtarzalnych strukturach: średnio i mocno porowatej. Płyty z betonu architektonicznego od Luxum dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

  W trosce o ochronę Pani/ Pana danych prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie do celów ewentualnej realizacji zamówienia. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Homsa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie pod adresem 30-703 Kraków, Jana Dekerta 44. Pani/Pana dane nie są przekazywane podmiotom trzecim. *

  Zapisz się na newsletter i korzystaj z sezonowych okazji oraz wyjątkowych promocji. Zapisując się na listę odbiorców Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Homsa sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych.

  Wpisz kod: captcha

  Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

  Koszyk

  No products in the cart.