fbpx

Beton Architektoniczny - Wrocław

Stawiasz na oryginalne i eleganckie w swej prostocie wykończenie wnętrz? Beton architektoniczny to materiał nadający swoistego charakteru każdej aranżacji, pozwalający w łatwy sposób wykreować przestrzeń, przystosowaną do preferencji użytkowników. Wybierają go klienci Luxum® z Wrocławia, z całej Polski, a także z zagranicy – beton dekoracyjny zdobi wnętrza ich domów, biur, a także innych miejsc, które mają zachwycać designem. Jego surowe piękno, umiejętnie połączone z trwałością sprawia, że płyty betonowe to rozwiązanie ponadczasowe. Przekonaj się, jak możesz wykorzystać beton architektoniczny i dlaczego warto wybrać płyty od Luxum®.

Beton architektoniczny – niebanalny akcent dekoracyjny

Płyty Creative Concrete, czyli ręcznie produkowany architektoniczny beton dekoracyjny od Luxum®, dostępny jest w różnych wariantach w zakresie struktury oraz wymiarów. Niezależnie od wyboru, klienci z Wrocławia i pozostali klienci otrzymują materiał:

  • naturalny, przyjazny dla zdrowia,
  • odporny na wpływ mrozu, ognia, wilgoci, promieniowania UV, a także na uszkodzenia mechaniczne,
  • o szerokim zastosowaniu – jako płyty betonowe na ścianę wewnętrzną lub zewnętrzną (elewacje – fasady), jako wykończenie posadzek, schodów, kominków, blatów, tarasów, ogrodzeń czy jako elementy małej architektury.

Poznaj ofertę Luxum® i wybierz nowoczesne płyty betonowe na ścianę lub jako dowolne rozwiązanie wnętrzarskie i podkreśl indywidualne piękno wybranego miejsca. Przekonaj się, jakie to proste i jak efektowne rozwiązanie.

Wrocław i woj. dolnośląskie objęte są programem szybkiej dostawy dekoracyjnego betonu architektonicznego, a na życzenie montażem przez autoryzowaną ekipę montażową*.

*Usługa montażu płyt betonowych na terenie Wrocławia i woj. dolnośląskiego jest odpłatna. Wycena prac montażowych kalkulowana jest indywidualnie.

Po więcej informacji o ofercie przejdź na stronę główną beton architektoniczny

Zamów bezpłatne próbki betonu architektonicznego i sprawdź na żywo dostępne rozwiązania do aranżacji Twojego wnętrza: salonu, kuchni, łazienki lub przedpokoju!

KONTAKT

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza