fbpx
PANELE BETONOWE GOTOWE
wnętrza, podłogi ,elewacje, ogrodzenia

 

BETON ARCHITEKTONICZNY

WNĘTRZA NOWOCZESNE I ELEGANCKIE

 

regulamingaleriajakzamawiac

 

Prawdziwy beton architektoniczny może być tłem albo wyrazistym elementem dekoracji wnętrz. Nadaje nowoczesny, atrakcyjny wygląd, choć sam w sobie jest surowy, praktyczny i skromny. Warto poznać bliżej bohatera eleganckich aranżacji, coraz częściej wykorzystywanego na ściany, podłogi lub kominki w naszych mieszkaniach i przestrzeni życiowej.

 

Beton architektoniczny Luxum w obecnych trendach aranżacji wnętrz często wykorzystywany jest jako okładziny ścienne, podłogowe, kominkowe lub elewacyjne.

 

WYSTĘPUJE JAKO PANELE – PŁYTY W 10 KOLORACH I 6 NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYCH ROZMIARACH

 

znaczek

 

Gdy jednak nie chcemy stawiać na rozwiązania typowe i szukamy czegoś, co wyróżni nasze wnętrza z tłumu wielu do siebie podobnych z pomocą przychodzi beton architektoniczny Luxum. Ten rewelacyjny materiał, który jeszcze niedawno zarezerwowany był wyłącznie dla przestrzeni przemysłowych, przebojem podbija salony. Skąd bierze się moda na beton architektoniczny? Beton w natarciu – betonowe okładziny ścienne, kominkowe, podłogowe.

 

Bez względu na kontrowersje i dyskusje na temat betonu, nie można mu odmówić jednego – wyjątkowości i umiejętności zaskakiwania. Wbrew powszechnie panującej opinii, ma on wspaniałe możliwości aranżacyjne. Może być zastosowany praktycznie wszędzie i na różne sposoby:

  • na podłogach
  • ścianach
  • kominkach
  • jako tło aranżacji, jej składnik główny lub subtelny element dekoracyjny w formie monolitycznych płyt lub kreatywnej mozaiki. 

 

 

pasek-mozaika

 

Rewelacyjnie odnajduje się w aranżacjach nowoczesnych, które są naturalnym środowiskiem betonu architektonicznego, a umiejętnie wkomponowany odnajduje się na podłogach i ścianach pomieszczeń w wielu stylach – minimalistycznym, industrialnym, tradycyjnym oraz glamour, a nawet kolonialnym czy retro. Beton architektoniczny Luxum doskonale komponuje się z drewnem, kamieniem i cegłą w ciepłych kolorach oraz szkłem, stalą nierdzewną oraz aranżacjami z ogrodem wertykalnym, czy szalenie modnymi ostatnio okładzinami z mchu naturalnego.

znaczek

Wszechstronność nowoczesnego betonu architektonicznego Luxum sprawia, że wykorzystany jako okładzina ścienna, podłogowa lub kominkowa, stanie się wyjątkowym elementem dekoracji w każdym pomieszczeniu domu. Wybór pomieszczeń urządzonych z betonem architektonicznym, zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji. Tutaj trzeba zaznaczyć, że płyty z betonu architektonicznego Luxum, są doskonałe do salonu, przedpokoju, ciągu komunikacyjnego oraz tak wymagających pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka. Możliwość zastosowania płyt betonowych Luxum na zewnątrz budynku pozwala na utrzymanie tarasu, balkonu, ogrodzenia czy małej architektury w tym samym stylu co wnętrza i zachowanie spójności aranżacyjnej budynku i przestrzeni wokół niego.

 

pasek-beton

 

BETON ARCHITEKTONICZNY LUXUM TO NATURALNOŚĆ I UNIKALNE ROZWIĄZANIA

 

  • Proponujemy do wnętrz płyty o wysublimowanej strukturze porowatej z charakterystycznymi rakami (dziurkami) włoskiego trawertynu lub w wersji gładkiej. Ważne jest to, że powierzchnia jest gładka i miła w dotyku.
  • Płyty z betonu architektonicznego Luxum są wolne od szkodliwych sztucznych włókien, nie ogranicza naturalnej cyrkulacji powietrza i oddychania ścian i dodatkowo wygłusza, jest bezpieczny, nie żółknie i nie pyli, a jego estetyka jest prawdziwa i niepowtarzalna, wyjątkowo elegancka i prestiżowa.
  • Płyty dekoracyjne z betonu architektonicznego Luxum posiadają wszystkie wymagane prawem certyfikaty oraz atest PZH, dlatego można go stosować również w budynkach użyteczności publicznej. Warto wspomnieć, że płyty mają najwyższą klasę odporności na ogień A1, a ważną informacją dla chcących go zastosować na podłogach jest fakt posiadania najwyższej IV klasy ścieralności dla betonu.
  • Montaż płyt z betonu architektonicznego Luxum jest także bezkonkurencyjny. To jedyny beton architektoniczny o tak niskiej nasiąkliwości z montażem na klej. Płyty z betonu architektonicznego Luxum łatwo jest docinać, także pod różnymi kątami i wiercić w nich otwory na wentylacje czy gniazda elektryczne. Powieszenie dekoracji, obrazów, szafek meblowych czy telewizora jest bezproblemowe. Płyty betonowe Luxum, można także przykręcić na zwykłe śruby z kołkami rozporowymi z nałożonymi nakładkami ze stali nierdzewnej, które zostaną dostarczone razem z betonem. W ofercie Luxum, łącznie z płytami betonowymi jest także klej, impregnat oraz grunt na ścianę, czyli komplet potrzebnych materiałów.
  • W Luxum można zamówić dostawę płyt betonowych do aranżacji wnętrz także łącznie z montażem przez profesjonalną ekipę budowlaną. Niemniej jednak, montaż tych paneli betonowych jest tak prosty, że poradzi sobie z montażem każdy doświadczony monter zwykłych płytek ceramicznych. Wybór betonu architektonicznego Luxum to optymalny i najlepszy wybór.