fbpx

BRODZIKI

 

 

ZAMÓW BRODZIK KTÓRY SPEŁNI WSZYSTKIE OCZEKIWANIA

NIETYPOWE BRODZIKI NA WYMIAR • INDYWIDUALIZM W ŁAZIENCE

 

galeriajakzamawiacpromocje

BRODZIKI NA WYMIAR DO EKSKLUZYWNYCH ŁAZIENEK PRYWATNCYH I HOTELOWYCH

 

Niezależnie od tego jak różne sa nasze upodobania, jedno jest wspólne – pragnienie indywidualności i elegancji także w łazience. Marzenia o najlepszych rozwiązaniach w łazience spełniają brodziki oraz powierzchnie prysznicowe i brodziko-wanny Luxum. Brodziki  na wymiar to najlepsze rozwiązanie w każdej łazience.

 

 

znaczek

 

Kabina prysznicowa nie musi być już ograniczona wymiarami brodzika. Dowolne kształty, rozmiary i kolory dają pełną swobodę aranżacji. Powierzchnie prysznicowe i brodziki na wymiar Luxum doskonale wpisują się w przestrzeń każdej ekskluzywnej łazienki, bez względu na jej wielkość lub uwarunkowania techniczne. Luxum, jako producent brodzików dostarczy wprost do Twojej łazienki brodzik prysznicowy w każdym, nawet najbardziej nietypowym rozmiarze. Także brodziki wielkogabarytowe i zespolone – wielostanowiskowe.

 

Oferta Luxum rozwiązuje problemy z estetyką, higieną oraz nieszczelnościami brodzików z płytek, niewymiarowymi wnękami, nierównościami ścian czy pracującymi drewnianymi podłogami w klimatycznych starych domach i kamienicach. Luxum wytwarza brodziki i powierzchnie prysznicowe z najwyższą starannością, z nowoczesnych kompozytów:

pasek-solid-surfaces-new

kolko-wykrzyknik

Jedną z najciekawszych propozycji Luxum są duże, ekskluzywne brodziki z podziałem na strefę mokrą i suchą, wraz z okładzinami ściennymi i monolitycznymi półkami z CORIANU. Na życzenie klienta Luxum uzupełnia ofertę o:

 • podesty z teaku
 • odpływy liniowe
 • dekory z macicy perłowej
 • stal nierdzewną
 • kryształki Swavorskiego
 • inne.

 

Dzięki technologii Luxum oraz możliwościom zastosowania różnego rodzaju kompozytów, dostarczane brodziki na wymiar przewyższają swoimi cechami zwykłe brodziki akrylowe, marmurowe i te ze stali emaliowanej. Gwarantuje to bezproblemową eksploatację przez cały okres użytkowania, nawet tam gdzie zastosowanie brodzika wydawało się niemożliwe.

 

Ciekawą propozycją są BRODZIKO-WANNY, będące w jednej płaszczyźnie w pełni funkcjonalnym brodzikiem i pełnowymiarową wanną. BRODZIKO-WANNY Luxum idealnie rozwiązują odwieczny dylemat w małych łazienkach – wanna czy prysznic? Dzięki ofercie Luxum, każdy może się cieszyć relaksem w wygodnej wannie i korzystać z orzeźwiającego prysznica jednocześnie!

 

JAKO PRODUCENT BRODZIKÓW GWARANTUJEMY:

 

 • ZABUDOWĘ BEZ PROGÓW – łatwe i bezpieczne wejście pod prysznic to świetne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników łazienki.

 

 • POCZUCIE PRZESTRZENI – dzięki możliwościom osiągnięcia praktycznie dowolnej wysokości brodzika, można uzyskać płynne przejście od podłogi do powierzchni prysznicowej. Wybór wysokich rantów daje dodatkową przestrzeń użytkową. Skorzystaj z możliwości swobodnego wyboru i zyskaj poczucie swobody w łazience!

 

 • KOMFORT – w przeciwieństwie do brodzików ze stali emaliowanej, marmuru lub płytek, brodziki kompozytowe Luxum przyjmują temperaturę otoczenia, dzięki czemu są ciepłe w dotyku. Przyjemne, naturalne ciepło zapewnia znacznie większy komfort użytkowania. Do tego szlachetne kompozyty doskonale tłumią hałas spadającej wody. Brodziki kompozytowe nie wiążą się także z uczuciem dotykania plastiku, jak w przypadku brodzików akrylowych.

 

 • DOSTOSOWANIE – wolność wyboru kształtu, rozmiaru i dowolnego koloru, dają możliwość niezliczonych kreacji miejsca przeznaczonego na kąpiel w łazience.

 

 • WZORNICTWO – Luxum daje niczym nieograniczone możliwości designu, co pozwala każdemu znaleźć rozwiązanie zgodne z jego gustem i potrzebami.

 

 • EKOLOGIA – brodziki kompozytowe podlegają recyklingowi w 100%.

 

 • HIGIENA – w przeciwieństwie do powierzchni wyłożonych płytkami, wraz z ich trudnymi do utrzymania fugami, kompozyt jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu czystości. W odróżnieniu od wyrobów stalowych, emaliowanych lub marmurowych – wyposażenie sanitarne z kompozytów, na życzenie klienta może posiadać bezpieczne i trwałe właściwości antybakteryjne oraz  przeciwgrzybiczne osiągane dzięki zastosowaniu w produkcji kompozytu nanotechnologii  opartej o jony srebra, szczegóły na  www.microban.com,

 

 • NAJLEPSZY MATERIAŁ – brodziki i powierzchnie prysznicowe z kompozytów wykonane są z  materiału o niezwykłych cechach estetycznych, użytkowych i o wyjątkowej odporności na trudne, wymagające warunki użytkowania.

 

 • DOSKONAŁY EFEKT – brodziki i kabiny prysznicowe Luxum cechuje niepowtarzalny klimat, możliwy do osiągnięcia tylko i wyłącznie dzięki produkcji na indywidualne zamówienie.

 

 

 *CORIAN ® – znak towarowy zastrzeżony przez firmę DuPont(TM), został użyty tylko i wyłącznie w celach informacyjnych.