Untitled-1

CRISTALSTONE

Stała kolekcja umywalek

Kolekcja umywalek Cristalstone to przemyślane rozwiązania techniczne i materiałowe, które pozwoliły przesunąć granice wzornictwa, tam gdzie dla tradycyjnych technologii ceramiki sanitarnej jest to niemożliwe do osiągnięcia. Modne, matowe wykończenie i idealnie gładka powierzchnia zapewniają utrzymanie doskonałego wyglądu oraz nienagannej czystości. Umywalki od Cristalstone przeznaczone są zarówno dla łazienek i salonów kąpielowych prywatnych inwestorów, jak i do aranżacji w strefach użyteczności publicznej, galeriach handlowych i hotelach. Cristalstone to nie tylko piękno, ale także dbałość o zdrowie i środowisko. W tym zakresie potwierdza to certyfikat PZH, który zaświadcza o jakości produktów.

Opracowany przez specjalistów z dziedziny technologii kompozyt Cristalstone:

  • dostępny w satynowo – matowym wykończeniu
  • nie żółknie i nie szarzeje nawet po wielu latach użytkowania,
  • utrzymuje ciepłotę wody,
  • jest chemoodporny,
  • ma gładką strukturę materiału,
  • jest niezwykle trwały,
  • jest lżejszy od standardowych wyrobów sanitarnych,
  • bezpieczny dla zdrowia i środowiska

Wygodne użytkowanie

Niewątpliwym atutem umywalek Cristalstone jest prostota w utrzymaniu czystości. Utrzymanie umywalek w dobrej kondycji zawdzięcza się odpowiedniemu materiałowi – kompozyt Cristalstone, który nie szarzeje i nie żółknie po latach eksploatacji i jest odporny na działanie środków chemicznych. Najwyższy komfort użytkowania zapewni gładka faktura umywalki bez widocznych porów czy nierówności.

Umywalki ze stałej serii Cristalstone dostarczane są bezpośrednio na miejsce inwestycji w ciągu tygodnia od złożenia zamówienia.

Untitled-1

INFORMACJE

Nowoczesny konglomerat Cristalstone łączący cechy kompozytów sanitarnych i ceramiki, opracowany przez ekspertów z dziedziny wyposażenia i armatury łazienkowej.

Wysokiej jakości konglomerat wygląda i zachowuje się w dotyku jak ceramika, jednak wykazuje większą wytrzymałość mechaniczną.

Satynowo-matowy materiał najwyższej jakości pozwala na wykonywanie armatury łazienkowej, która gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Materiał doskonale utrzymuje ciepłotę wody
  • Prosty w czyszczeniu i konserwacji
  • Wytrzymały mechanicznie
  • Odporny chemicznie
  • Przyjemny w dotyku

Umywalki nablatowe Cristalstone dostępne są także w wersji metalizowanej.

Untitled-1

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

Untitled-1

INSPIRACJE

Untitled-1

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny podawane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, będących jednocześnie konsumentami podawane w korespondencji ceny zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, może być wystawiona w cenie netto.

Wszelkie gwarancje udzielone przez firmę LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia objęte są polisą OC gwarantowaną przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Wyposażeni są w sprzęt niezbędny do dokonania profesjonalnych pomiarów oraz posiadają przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłata związana z wizytą doradcy ustalana jest i podawana w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej