DONICE

doniece betonowe Luxum 4

Kolekcja donic z betonu architektonicznego o nowoczesnych kształtach i wyraźnych krawędziach.

Poszukujesz donicy z trwałego materiału, która równocześnie spełnia wszelkie wymagania komponowanej przestrzeni?

Sprawdź ofertę donic z prawdziwego betonu architektonicznego. Donice z tego szlachetnego materiału stosuje się zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków. Beton architektoniczny od Luxum nie żółknie i nie szarzeje, posiada najwyższą klasę niepalności, co więcej, posiada odporność na działanie szkodliwych promieni UV.

Donice można ze sobą zestawiać tworząc niebanalne kompozycje. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się na tarasie oraz wewnątrz budynku, dzięki zastosowaniu dodatkowego elementu, jakim jest systemowy wkład nawadniający. Postaw na najlepszą ozdobę w swojej aranżacji i wybierz materiał o jednolitej strukturze, pokrytej niepowtarzalnymi rakami (porami).

Donice z betonu architektonicznego w strukturze Premium sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych oraz takich o industrialnym charakterze. Co więcej, w połączeniu z roślinnością surowa natura betonu daje pewność tego, że uzyskamy doskonały efekt.

INFORMACJE

kolory

kolorystyka-donice

CENNIK

Cena za sztukę
donica betonowa 360 x 260 x 600 mm 1 035 zł
donica betonowa 390 x 290 x 600 mm 1 155 zł
donica betonowa 400 x 300 x 900 mm 1 045 zł
donica betonowa 440 x 440 x 500 mm 1 110 zł
donica betonowa 440 x 440 x 700 mm 1 190 zł
donica betonowa 440 x 440 x 900 mm 1 375 zł
donica betonowa 440 x 440 x 1200 mm 1 270 zł
donica betonowa 540 x 540 x 500 mm 1 385 zł
donica betonowa 540 x 540 x 700 mm 1 430 zł
donica betonowa 540 x 540 x 1 200 mm 1 480 zł

Podane ceny są cenami Brutto.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

INSPIRACJE

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum dbamy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonamy wyceny inwestycji, omówimy warunki i przyjmiemy zamówienie. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny podawane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, będących jednocześnie konsumentami podawane w korespondencji ceny zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, może być wystawiona w cenie netto.

Wszelkie gwarancje udzielone przez firmę LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia objęte są polisą OC gwarantowaną przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Wyposażeni są w sprzęt niezbędny do dokonania profesjonalnych pomiarów oraz posiadają przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłata związana z wizytą doradcy ustalana jest i podawana w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej