fbpx

Brodziki i kabiny prysznicowe

 

 

znaczek

Standardem w nowoczesnych aranżacjach łazienek stają się kabiny prysznicowe montowane do filigranowego, niskiego brodzika. Szklane tafle ścianek i drzwi prysznica są perfekcyjnie dopasowane do rantów brodzika. Takie rozwiązanie optycznie powiększa przestrzeń, a kabinę prysznicową można o wiele prościej utrzymać w czystości. Aby jednak prysznic z brodzikiem na wyiar spełnił swe podstawowe zadanie, niezbędne okazują się odpływ liniowe. Luxum oferuje odpływy liniowe w wielu wariantach wzorniczych oraz wymiarach. Tym samym mają Państwo możliwość dobrać najlepsze dla siebie rozwiązanie i zaaranżować przestrzeń prysznicową w każdym detalu. Marzenie o luksusowej łazience wyróżniającej się niepowtarzalnością, staje się rzeczywistością dzięki Luxum.

dowiedzsie brodzikachpromocjejakzamawiac

Odpływy liniowe są wytwarzane z wysokiej jakości kompozytów, odpornych na działanie środków chemicznych oraz twardej wody. Co bardzo ważne, odpływy liniowe w brodzikach od Luxum, mogą być umieszczone w dowolnym miejscu. Jako pierwszy producent w Polsce, manufaktura Luxum wprowadziła odpływy liniowe w standardzie, które są formowane razem z brodzikiem już na etapie produkcji.

 

To jedyne w Polsce rozwiązania bezszwowych odpływów liniowych w brodzikach.

 

Te cechy przekładają się na niezawodność i 100% szczelność odwodnień prysznicowych. Nie bez znaczenia jest także to, że dzięki zastosowanym rozwiązaniom w krótkim czasie odprowadzają wodę. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że podczas kąpieli woda zaleje całą łazienkę. Zwróć uwagę na duże, także dwuosobowe brodziki prysznicowe z podziałem na strefę mokrą i suchą.