fbpx

Umywalki na wymiar

 

 

znaczek

Luxum tworzy umywalki utrzymane w nowoczesnej stylistyce i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dzięki formom tworzonym według niepowtarzalnych projektów, można zaaranżować luksusową łazienkę, spełniającą wyrafinowane potrzeby i marzenia.

 

Nie zapominamy przy tym, że umywalki powinny być funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki. Z tego względu polecamy duże umywalki nablatowe i z blatem lub wiszące. Coraz częściej aranżacje nowoczesnych łazienek uwzględniają umywalki podwójne, z których mogą korzystać jednocześnie dwie osoby. Takie rozwiązanie pozwoli kobiecie na wykonanie porannego makijażu, a mężczyźnie zadbać o zarost w tym samym czasie. Z kolei umywalki z szafką umożliwiają utrzymanie porządku w łazience oraz swobodny dostęp do najczęściej używanych kosmetyków i akcesoriów. Koniec z poprzewracanymi kremami i pudrem rozsypanym na dnie umywalki.

Jeśli w łazience nie ma miejsca na duże umywalki, proponujemy inne rozwiązanie – umywalki narożne wyróżniające się intrygującym wzornictwem. Podobnie jak inne typy umywalek od Luxum, także te staną się praktyczną ozdobą niewielkiej łazienki.

 

 

kolko-wykrzyknikUmywalki Luxum mogą Państwo dopasowywać stylistycznie do wanien i brodzików, których jakość i design nie mają sobie równych na polskim rynku.  Z pomocą naszej manufaktury otrzymujesz możliwość wykreowania doskonałej łazienki, dopracowanej w każdym szczególe. Jeżeli nie dysponujesz własnym projektem wyposażenia sanitarnego, to nasi projektanci służą fachową pomocą pod względem wyboru najlepszych wzorów, materiałów oraz funkcjonalnych elementów.

 

Z produkcji wyposażenia sanitarnego Luxum, korzystają także deweloperzy i inwestorzy. Zapewniamy dostawy umywalek wielostanowiskowych do łazienek użyteczności publicznej o wysokim standardzie oraz umywalek nietypowych do ekskluzywnych obiektów hotelowych.

dowiedz sie umywalkipromocjejakzamawiac

 

Jeżeli nie masz własnego projektu, przejrzyj setki realizacji na zdjęciach w galerii.

Czekamy na Twój wybór, dopasujemy go do wymagań Twojej łazienki.