fbpx

Wanny na zamówienie

 

 

znaczek

Prawdziwie ekskluzywna i nowoczesna łazienka nie może obejść się bez wanny. Szybki poranny lub wieczorny prysznic pozwala na dotrzymanie kroku szybkiemu tempu życia, ale odcięcie się od bieżących spraw, ukojenie, relaks i regenerację sił przyniesie dopiero kąpiel w doskonałej wannie. Najlepiej własnej wannie, we własnej łazience.

 

Wanny z manufaktury Luxum – zaprojektowane tak, by cieszyć oko i służyć perfekcyjną ergonomią, nawet przez dziesięciolecia. Wanny do zabudowy, wolnostojące, czy wpuszczane w podłogę, wytwarzane są ręcznie na indywidualnie budowanych formach, a najbardziej luksusowe materiały kompozytowe, zapewniają ich doskonałą estetykę, szlachetność w dotyku, ciepłotę i możliwość uzyskania ciekawego design oraz dowolność kształtu, rozmiaru i koloru.

dowiedz siewannachpromocjejakzamawiac

Wraz z pozostałym wyposażeniem łazienek manufaktury Luxum zrealizujesz nawet najbardziej zindywidualizowany projekt swojej wyjątkowej łazienki. Jeżeli jeszcze nie wiesz jaka będzie Twoja nowa wanna, to wybierz własny styl i wybierz wśród szerokich propozycji z poniższej galerii wanien nowoczesnych. Odwiedź Galerię Wnętrz Kreatywnych Luxum – osobiście, lub prześlij zapytanie z numerem wybranej aranżacji i podaj w przybliżeniu rozmiary wanny jaka Cię inspiruje. Resztę możesz spokojnie pozostawić profesjonalistom…