fbpx

JAK ZAMAWIAĆ

 

PROSTO I BEZPIECZNIE!

 W LUXUM ZADBALIŚMY O KOMFORT SKŁADANIA ZAPYTAŃ I ZAMÓWIEŃ

 

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie. Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem MOBILNEGO DORADCY LUXUM* swój pomysł.

 

olowek-linijka

 • projekt
 • rysunek
 • szkic
 • zdjęcie
 • opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów

jestem projektantem skontakrujsiearchitektem zrobicie mi projekt

 

Twoi doradcy LUXUM, są także do dyspozycji telefonicznie.

 

mobile

INFOLINIA (+48) 12 346 49 11

okładziny ścienne

beton architektoniczny

panele MDF 3D

panele ze stali CORTEN

 

INFOLINIA (+48) 12 307 00 70

wyposażenie łazienek

mała architektura

meble

kompozyty CORIAN, STARON, KRION, GFK LUXUM

pozostałe

 

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego. Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

 

 


JAK ZAMÓWIĆ BETON ARCHITEKTONICZNY?

 

Wyślij e-mail lub prześlij przez formularz kontaktowy:

 • projekt z opisem zapotrzebowania,  adresem dostawy i nr telefonu kontaktowego

 

JEŚLI NIE DYSPONUJESZ PROJEKTEM PODAJ:

 • rodzaj płyt betonowych STRUKTURY POWIERZCHNI – TRAWERTYN PREMIUM, TRAWERTYN INDUSTRIAL, PŁYTA GŁADKA
 • kolor płyt w/g tabeli kolorów umieszczonej na stronie z betonem architektonicznym
 • ilość i rozmiar płyt
 • jeżeli planujesz montaż na klej – podaj rodzaj podłoża i ilość powierzchni przeznaczonej do montażu wyrażonej w m2, pozwoli to doradcy określić ilość potrzebnego kleju, ewentualnie dodatkowo gruntu do podłoża i rewersu płyty oraz impregnatu.

 

 

 

ZAMÓWIENIE POZOSTAŁEGO ASORTYMENTU

 


PANELE ŚCIENNE 3D MDF

 • podaj ilość paneli oraz nr wzoru
 • określ rodzaj przygotowania powierzchni SUROWE, Z PODKŁADEM DO MALOWANIA, LAKIEROWANE, FLOKOWANE, OKLEINOWANE
 • jeżeli wybierasz panele niestandardowe podaj rozmiary formatów i kierunek układania się wzorów
 • jeśli zamawiasz panele z własnym wzorem – prześlij projekt lub rysunek
 • jeżeli panele 3D mają mieć zastosowanie w budynku użyteczności publicznej poinformuj o tym doradcę

 

 


OKŁADZINY ŚCIENNE Z KOMPOZYTÓW SOLID SURFACE

CORIAN, STARON, KRION, MONTELLI

 • prześlij projekt lub rysunek
 • określ markę materiału, kolor i fakturę wykończenia POŁYSK LUB SATYNA MATOWA

 

 


PANELE ŚCIENNE ZE STALI KORTENOWSKIEJ CORTEN

 • podaj ilość i rozmiar paneli
 • jeżeli zamawiasz panele na nietypowy wymiar lub kształt prześlij projekt lub rysunek

 

 


LAMPY PÓŁKULE LUMINATO

 • podaj ilość lamp i rozmiar klosza
 • kolor wewnątrz lampy, kolor zewnętrzny.
 • określ długość zawiesia, kolor i rodzaj ZAWIESIE TRANSPARENTNE LUB W OTULINIE BAWEŁNIANEJ W/G TABELI

 

 

 

ZAWSZE SŁUŻYMY RADĄ, WSPARCIEM I POMOCĄ

Współpracujemy z uznanymi, godnymi zaufania projektantami w Polsce i za granicą, dlatego jeżeli masz taką potrzebę to skontaktujemy Cię z nimi. Chętnie pomożemy w profesjonalnym doborze najlepszych rozwiązań, rozwiążemy wszelkie problemy z wyposażeniem wnętrz.

 

kolko-wykrzyknik Jeżeli zajdzie taka potrzeba MOBILNY DORADCA LUXUM* przyjedzie do Ciebie na wskazane miejsce inwestycji. Dokona pomiarów, doradzi oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji technicznych. LUXUM zrealizuje marzenia o wyjątkowych, niepowtarzalnych wnętrzach i dostarczy je bezpiecznie wprost pod wskazany adres transportem firmowym lub za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy kurierskiej.

 

luxum-r-czarne

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

BIURO@LUXUM.PL

 

Iwona Mielniczek

kom. (+48) 883 403 888

Chętnie doradzę i odpowiem na pytania, bo wiem jakim wyzwaniem jest budowa czy urządzanie wnętrz.

Moje wieloletnie doświadczenie, dobra organizacja pracy, znajomość asortymentu, niegasnący optymizm  oraz naturalna chęć pomocy – sprawiają, że potrafię celnie i konkretnie pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru.  Zadzwoń lub napisz, przedstawię korzystną ofertę z uwzględnieniem aktualnych promocji.  Czuwam, aby każde złożenie zamówienia  przebiegało profesjonalnie, a dostarczony asortyment przyniósł radość i satysfakcję.

 

Robert Bardo

kom. (+48) 726 808 899

 

Doświadczenie, wiedza, zaangażowanie.  Te cechy pozwalają mi skutecznie doradzać i przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane zamówienia z zakresu luksusowego wyposażenia sanitarnego, wysokiej klasy mebli oraz nietypowych form architektonicznych.

Wiem, że to co dla profesjonalisty może być proste, nie zawsze musi być oczywiste dla każdego. Dlatego chętnie wyjaśnię wszystkie szczegóły dotyczące asortymentu i realizacji projektów w przystępny sposób, bez względu na to czy urządzasz maleńką łazienkę, salon kąpielowy, kawalerkę, olbrzymi apartament, nowoczesny dom, biurowiec, sklep, urząd czy galerię handlową.

 

Rafał Łukawski

kom. (+48) 519 170 600

Chętnie podzielę się wiedzą  zdobywaną przez lata zarówno w dziale produkcji jak i obsługi klienta.

Najdłuższy staż zobowiązuje!  Dla mnie ta praca, to realizowanie własnych pasji. Dobór materiałów i technologii, opracowywanie receptur, wprowadzanie innowacji, ciągłe doskonalenie, współpraca z ośrodkami badawczymi  i liderami produkcji komponentów, czerpanie z rad projektantów oraz słuchanie naszych klientów – dają przewagę, dzięki której możemy dla Ciebie  dostarczać awangardowe wyposażenie skrojone na prawdziwie europejską miarę.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj mnie!

 

Gracjan Piszczek

kom. (+48) 692 705 767

Można polegać na moim zaangażowaniu i dokładności. Zwracam uwagę na każdy szczegół i najmniejszy detal.

Dla mnie rzetelne traktowanie zobowiązań, to kwestia nie tylko obowiązku, ale także filozofia pojmowania profesjonalnej obsługi klienta.  Zdolności analityczne, samodyscyplina i latami zdobywane doświadczenie pozwalają mi szybko oraz skutecznie rozwiązywać problemy.  Zależy mi, aby każde zamówienie i każda realizacja, były przeprowadzone tak, jak ja sam był chciał być obsłużony.

W czym mogę pomóc?

 

Anna Podolska

(+48) 883 227 227

Jesteś inwestorem, architektem, projektantem, odpowiadasz za sprawną realizację inwestycji i potrzebujesz bezpośredniego wsparcia ? Jestem przekonana, że bezpośredni kontakt w miejscu realizacji to bardzo dobry pomysł, aby skutecznie i z doskonałym efektem zastosować najlepiej dostosowane produkty do Twoich potrzeb, uwzględniając specyfikę obiektu. Z miłą chęcią do Ciebie przyjadę, aby poznać oczekiwania, porozmawiać, dostarczyć próbki, doradzić, czy pomóc rozwiązać problem. Tak po ludzku, blisko Ciebie i tego co budujesz lub urządzasz. Jeżeli reprezentujesz salon lub inną firmę zajmującą się najlepszym wyposażeniem wnętrz, koniecznie skontaktuj się ze mną , poznaj unikalne produkty i zwiększ swoje możliwości.

 

 

FOR ENGLISH mob. (+48) 692 705 767

 

NUMER KONTA

HOMSA Sp. z o.o. Spółka komandytowa

 66 1950 0001 2006 0048 9713 0002

Cristalstone

91 1910 1048 2124 2876 5347 0001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LUXUM

GALERIA WNĘTRZ KREATYWNYCH

SALON – SHOWROOM

ul.Dekerta 44     30-703 Kraków

 

 

INFORMACJE DODATKOWE

kolko-1Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

kolko-2Wszelkie ceny podawane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

kolko-3W przypadku zamawiających, będących jednocześnie konsumentami podawane w korespondencji ceny zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, może być wystawiona w cenie netto.

kolko-4Wszelkie gwarancje udzielone przez firmę LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

numer5Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

 

INFORMACJE O PRYWATNOŚCI

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w "polityce prywatności". Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

 

regulaminregulamin bezpłatnego

*MOBILNI DORADCY LUXUM dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Wyposażeni są w sprzęt niezbędny do dokonania profesjonalnych pomiarów oraz posiadają przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłata związana z wizytą doradcy ustalana jest i podawana w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

 

kolko-wykrzyknikBEZPŁATNA WYCENA

 

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

 

 


Program - Innowacyjna Gospodarka Program - Kapitał Ludzki  terminowa_firma1