fbpx

KABINY PRYSZNICOWE

 

ZAMÓW NAJLEPSZĄ KABINĘ PRYSZNICOWĄ NA WYMIAR

LUXUM GWARANTUJE, ŻE KABINA PRYSZNICOWA MOŻE BYĆ W 100% DOPASOWANA DO CIEBIE I TWOJEJ ŁAZIENKI

galeriajakzamawiac

Specjaliści od bezsprzecznie najlepszych brodzików na zamówienie, proponują kabiny i parawany prysznicowe spełniające oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Perfekcyjne kabiny oraz parawany prysznicowe Luxum przygotowywane są według indywidualnych projektów, z najwyższej jakości szkła hartowanego z powłoką zapobiegającą osadzaniu się kamienia oraz z systemów okuć gwarantujących bezproblemową eksploatację przez kilkadziesiąt lat.

znaczek

Zamów komfortowe kabiny prysznicowe z podziałem na strefę mokrą i suchą, dostępne w prawdziwie włoskim stylu! Doskonałym pomysłem są także zintegrowane brodziki na miarę, połączone monolitycznie  ze ścianami i półkami z CORIANU*. Istnieje także możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań i form kabin prysznicowych z użyciem Corianu*, Staronu, laminatów poliestrowych, carbonu, teaku i orzecha amerykańskiego.

 

kolko-wykrzyknik Bez problemów zostaną zrealizowane nawet najbardziej nietypowe i pomysłowe kabiny prysznicowe. Wystarczy przedstawić projekt lub szkic, albo zdać się na kreatywność projektantów Luxum.

 

 

*CORIAN ® – znak towarowy zastrzeżony przez firmę DuPont(TM), został użyty tylko i wyłącznie w celach informacyjne