fbpx

KRAKOWSKIE KAFLE RĘCZNIE ROBIONE

kafle-krakowskie-logo
kafle-na-sciane

KAFLE RĘCZNIE WYTWARZANE

Wykonywane na zamówienie, ręcznie formowane płytki z krakowskiej manufaktury, gdzie pasja łączy się z tradycją. „Krakowskie Kafle” z miasta królów polskich, są kwintesencją rzemiosła artystycznego i kunsztu cechowego na najwyższym poziomie. Płytki powstają w oparciu o 90-letnią tradycję i receptury skrzętnie przechowywane przez pokolenia. Płytki ręcznie formowane, to współtworzenie końcowego efektu z klientem. Odciskana w formach gipsowych, naturalna masa plastyczna pozwala na wykonanie dowolnego wzoru, o unikalnej, spersonalizowanej fakturze.

Płytki ręcznie formowane „ Kafle Krakowskie” dają piękny efekt dekoracyjny także na elewacjach, w oranżeriach czy altanach. Oczywiście, będą także najlepszą tradycyjną ozdobą kominka czy pieca kaflowego. Wybierz kafle o manufakturowym charakterze i stwórz własny, niepowtarzalny styl.

kafelki-na-kominek-na-zamowienieWŁAŚCIWOŚCI:

Odporne na wysoką temperaturę

Dostępność wielu wzorów i kolorów

Dostępne w wersjach z fazą/bez fazy

Prosty, szybki montaż Proste do utrzymania w czystości

Czas realizacji każdego zamówienia jest ściśle indywidualny, ustalany na etapie przygotowywania projektu.

 

Płytki ręcznie robione z manufaktury Krakowskie Kafle to doskonały wybór do wnętrz i na elewacje.

INFORMACJE

kafle-krakowskie-logo

KRAKOWSKIE KAFLE

Poszczególne etapy produkcyjne – począwszy od formowania, po nakładanie szkliw barwiących i impregnację przygotowywane są ręcznie, według ściśle opracowanych procedur.

Indywidualny charakter wszystkich wykonywanych elementów sprawia, że każdy z kafli – płytek jest niepowtarzalny. Dzięki zastosowaniu pełnej palety barw oraz zróżnicowanych technik malarskich, otrzymujemy całkowitą dowolność w wyborze kolorów, odcieni i wzorów. Najczęściej stosowane dekoracje tworzymy z wykorzystaniem roślin, tkanin, koronek, tapet.

Krakowskie kafle to miłość do tradycyjnego rękodzieła wraz z oparciem o najszerszą wiedzę w dziedzinie ceramiki. Tworząc płytki ręcznie formowane we własnym, niepowtarzalnym stylu, bardzo ważne jest zachowanie dialogu pomiędzy materią, a artystą. To dlatego każda partia Krakowskich Kafli jest pieczołowicie opracowywana poprzez pasjonatów ceramiki, który wkładają w wykonywane prace całe serce, wiedzę i zaangażowanie.

Do wytwarzania płytek ręcznie formowanych stosuje się wyłącznie naturalna mieszanka: gliny, szamotu i wody. Zmielona do odpowiedniego poziomu granulacji kompozycja pozwala na ręczne przygotowanie płytek niezwykle trwałych, o najwyższych walorach estetycznych. Kafle odlewane są w specjalnie przygotowanych formach gipsowych – dzięki temu uformowanej płytce zostaje nadany stały kształt. Dla zachowania najlepszej trwałości materiału, płytki poddane obróbce zostają dwukrotnie wypalane w temperaturze 1000 stopni Celsjusza. Końcowy efekt ułożenia kafli zależy od pierwotnej wizji inwestora. Dopasowanie płytek względem siebie odbywa się jeszcze na miejscu produkcji. Ważne jest, aby każda z płytek idealnie wpisywała się we wcześniej ustalony projekt.

WYMIARY
11×11 cm
11×22 cm
11×44 cm
22×22 cm
22×44 cm
Waga: ok. 20 kg / 1m²

CENNIK

kafle-krakowskie-logo

W Luxum każde zamówienie jest wyjątkowe, dlatego proponujemy możliwość indywidualnej wyceny wyposażenia wnętrz dopasowanego do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami e-mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy aby otrzymać najlepszą ofertę dla Twojej inwestycji.

Ręcznie wytwarzane Krakowskie Kafle wyceniane są indywidualnie

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

kafle-krakowskie-logo

do pobrania

INSPIRACJE

kafle-krakowskie-logo

JAK ZAMAWIAĆ

kafle-krakowskie-logo

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza