fbpx

Umywalki do łazienek publicznych

Umywalki do łazienek publicznych

Łazienki publiczne w obecnych, europejskich standardach powoli stają się normą. Prawo nakazuje, aby łazienki były w każdym centrum handlowym, większości lokali gastronomicznych i budynkach użyteczności publicznej oraz wolnostojące w przestrzeni miejskiej. Łazienki w toaletach publicznych powinny czyste i komfortowe. Inwestycje w zakresie łazienek są niezbędne, gdyż stanowią one wizytówkę miejsca, w którym się znajdują.

Tanie, niegrzeszące czystością łazienki powoli przechodzą do historii. Umywalki wielostanowiskowe, przewijaki i blaty firmy Luxum spotyka się w nowoczesnych i dobrze urządzonych łazienkach publicznych. Łazienki publiczne wyposażone w umywalki wielostanowiskowe Luxum, to najwyższa klasa. Ważnym aspektem jest dostosowanie umywalek do pomysłów architekta.

Umywalki do łazienek w toaletach publicznych Luxum spełniają najbardziej rygorystyczne normy.

umywalka-wielostanowiskowa-nieregularny-ksztaltSzczególny nacisk kierowany jest na jakość i trwałość powierzchni. Badania TNS OBOP publikowane przed Euro 2012 dowodzą, że w planowaniu inwestycji, należy położyć szczególny nacisk i priorytety właśnie na łazienkę. Zwiększenie standardu łazienek publicznych jest koniecznością wizerunkową i praktyczną. To klienci premium decydują o tym jak popularne i zarazem dochodowe staje się miejsce. Oczekują ciekawego designu także w łazienkach publicznych. Nie jest prawdą, że klienci oczekują tylko czystości i niczego nadzwyczajnego. Właśnie oczekują nietypowych, ciekawych i inspirujących rozwiązań. Jeżeli zadbamy o estetykę toalet publicznych, będziemy zdecydowanie lepiej postrzegani, a nakłady przyniosą oczekiwane zyski. Dla każdego projektanta i inwestora ważne jest połączenie estetyki z normami i ergonomią. Dlatego rezygnuje się całkowicie z umywalek montowanych na blacie i podklejanych pod blaty kamienne i tworzywowe. Silikony wypełniające szczeliny i spoiny szybko tracą swoje właściwości, stają się siedliskiem brudu i niepochlebnych ocen.

Obecnie w nowoczesnych łazienkach, dzięki którym podnosi się prestiż całej inwestycji, wykorzystuje się materiały kompozytowe. Cechuje je możliwość formowania dowolnych brył i tworzenie doskonałych, awangardowych aranżacji. Umywalki wielostanowiskowe z blatem, wytwarzane na indywidualne zamówienie, na potrzeby tego jedynego miejsca, to najlepszy pomysł na łazienkę w toalecie publicznej.

Materiały

Wysokiej klasy kompozyty typu Solid Surface – Corian, Staron, Montelli, Kerrock, a zwłaszcza najnowocześniejszy z nich, stworzony z myślą tylko o umywalkach z blatem – GFK Luxum, to gwarancja długiej eksploatacji i braku spoin oraz widocznych łączeń. Dzięki temu, umywalki są nie tylko w pełni regenerowalne, ale to absolutnie luksusowe materiały. Co więcej, dają one gwarancję sukcesu w prestiżowych realizacjach. Ponadto, umywalki wielostanowiskowe można zamówić w wersji pokrywanej antybakteryjną powłoką.

Realizacje

umywalka-zielona-lazienki-publiczneLuxum, daje możliwości realizacyjne, rzadko spotykane na polskim rynku. Zatem nie dziwi fakt, że to właśnie z Luxum zrealizowano najciekawsze łazienki publiczne w Polsce. Luxum dostarczyło umywalki do nowo wybudowanych lub wyremontowanych łazienek np. w Galerii Krakowskiej, Złotych Tarasach (nowa łazienka na poziomie 3), Plaza Poznań, Fashion House, IKEA Kraków, Pixel (budynek Allegro) Poznań, Palmiarnia Gliwice, Szkoła Teatralna w Krakowie i wielu, wielu innych obiektach użyteczności publicznej.

Umywalki do toalet publicznych wytwarzane w Luxum, spotykają się z uznaniem inwestorów i użytkowników w niemal wszystkich europejskich krajach.

 

 

Kontakt

Jak zamawiać?

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza