fbpx

Luksus w łazience – umywalki na wymiar

Luksus w łazience – umywalki na wymiar

LUXUM I LUKSUSOWE ŁAZIENKI

Wbrew pozorom, aby stworzyć projekt luksusowej łazienki nie potrzeba wiele. Wystarczy dobry pomysł, odrobina samozaparcia, zakup wysokiej jakości urządzeń sanitarnych i dbałość o detale. Dzięki harmonii tych elementów można stworzyć pomieszczenie, które szybko stanie się domowym SPA. Luksusowe łazienki są tym, co umożliwia komfort i chwile zasłużonego odpoczynku po ciężkim dniu w pracy.

 

PRZESTRZEŃ TO PODSTAWA

Luksus ceni sobie przestrzeń. Im większa będzie zatem łazienka, tym lepszy efekt można osiągnąć. Duży metraż pomieszczenia nie wymaga ograniczeń, dzięki czemu można zainwestować np. w pokój kąpielowy czy urządzenia sanitarne o dużej powierzchni, jak wanny dwuosobowe.

 

CECHY LUKSUSOWEJ ŁAZIENKI

Projektując luksusowe łazienki, należy pamiętać, że muszą być one utrzymane w monochromatycznej stylistyce. Dominującym kolorem powinna być biel, odcienie beżu czy szarości. Idealnie sprawdzą się także zielone akcenty – te można łatwo osiągnąć, wprowadzając do łazienki rośliny. Ogromne znaczenie ma także światło. Najlepiej, aby jego źródło było naturalne. Okno umożliwia dotykowo łatwą wentylację. Jeśli nie ma jednak takiej możliwości, to trzeba poszukać źródeł o ciepłej barwie. Odpowiednie oświetlenie jest niezbędne, jeżeli chodzi o aranżację wnętrza. Ponadto jest także praktyczne – np. przy robieniu makijażu czy zabiegach pielęgnacyjnych.

KAŻDY SZCZEGÓŁ MA ZNACZENIE

Przy tworzeniu luksusowej łazienki ważna jest także dbałość o szczegóły. Meble i urządzenia sanitarne muszą ze sobą współgrać i stanowić integralną całość. Warto zastanowić się także nad zakupem takiej armatury, która zapewni maksymalne odprężenie. Wanna czy kabina prysznicowa z hydromasażem są tu jak najbardziej wskazane. Niezbędny jest także porządek. Porozrzucane kosmetyki czy nadmiar nie mających swojego miejsca środków czystości jest oczywiście zakazany. Tylko ład panujący w przestrzeni pozwoli na relaks i właściwy odpoczynek. Ważny jest także dobór detali np. ręczników, szczotki do wc czy wieszaków – całość musi być spójna.

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza