nowe-logo-luminato-www-1

LUMINATO

Marka ekskluzywnych lamp wytwarzanych na zamówienie  

Formowane z materiałów kompozytowych oświetlenie Luminato, to półkoliste lampy wielkogabarytowe o wygładzonej powierzchni. Posiadają one dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Od kameralnych aranżacji oświetleniowych, po majestatyczne lampy wielkogabarytowe z kreatywnych materiałów kompozytowych. Lampy Luminato to doskonałe rozwiązanie, które kreuje oświetleniem klimat domu, hotelu, biura, galerii, restauracji czy ekskluzywnej przestrzeni handlowej.

Luminato wytwarza lampy według dostarczonego projektu architekta lub proponuje gotowe rozwiązania lamp sferycznych w dowolnym kolorze RAL.

Wejdź do magicznego świata Luminato

nowe-logo-luminato-www-1

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

nowe-logo-luminato-www-1

INSPIRACJE

nowe-logo-luminato-www-1

JAK ZAMAWIAĆ

PROSTO I BEZPIECZNIE!

W LUXUM ZADBALIŚMY O KOMFORT SKŁADANIA ZAPYTAŃ I ZAMÓWIEŃ

 

Wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń i przedstaw nam swój pomysł – opisz jakiej lampy potrzebujesz, a my wykonamy ją specjalnie dla Ciebie.

Podaj poniższe informacje, lub dołącz projekt:

 

1. Rozmiar klosza

50, 70, 90, 120, 150, 200

2. Kolor i struktura wewnętrzna

gładka – dowolny kolor z palety RAL lub strukturalna

3. Kolor zewnętrzny

dowolny z palety RAL

4. Struktura zewnętrzna

transparentna, połysk lub mat

5. Długość, kolor i rodzaj zawiesia

 

6. Rodzaj oświetlenia

żarówka lub plafon LED

7. Ilość lamp

Te informacje będą nam potrzebne do przygotowania wyceny.Jeżeli zajdzie taka potrzeba nasz doradca przyjedzie do Ciebie na wskazane miejsce inwestycji. Dokona pomiarów, doradzi oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji technicznych. Luxum zrealizuje marzenia o wyjątkowych, niepowtarzalnych lampach i dostarczy je bezpiecznie wprost pod wskazany adres transportem firmowym lub za pośrednictwem wyspecjalizowanej firmy kurierskiej.

Termin realizacji naszych lamp to 14 dni, w przypadku klosza o średnicy 200 cm termin wydłuża się do 4 tygodni.

ZAWSZE SŁUŻYMY RADĄ, WSPARCIEM I POMOCĄ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny podawane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, będących jednocześnie konsumentami podawane w korespondencji ceny zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, może być wystawiona w cenie netto.

Wszelkie gwarancje udzielone przez firmę LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia objęte są polisą OC gwarantowaną przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Wyposażeni są w sprzęt niezbędny do dokonania profesjonalnych pomiarów oraz posiadają przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłata związana z wizytą doradcy ustalana jest i podawana w pełnej wysokości, przed przyjazdem.