luxformat

PŁYTKI LUSTRZANE LUXFORMAT

Cechy płytek lustrzanych to nie tylko wizualne powiększenie pomieszczenia, ale także nadanie mu głębi charakteru. Refleksy świetlne odbijające się w powierzchni materiału tworzą we wnętrzu niezwykłą atmosferę, którą w zależności od czynników fizycznych i atmosferycznych, niemal każdego dnia odkrywamy na nowo. Takie rozwiązanie rozjaśni pomieszczenie, doskonale sprawdzi się w połączeniu z klasycznymi materiałami, takimi jak drewno, beton, lub białymi i czarnymi elementami wyposażenia.

Płytki lustrzane można zamówić na wymiar w wybranym kolorze, w wersji z fazą lub bez. Dzięki czemu mają szerokie możliwości aranżacyjne. Będą doskonałym wyborem podczas poszukiwań idealnej okładziny ściennej dla przestrzeni łazienkowej, kuchennej, sypialnianej, czy też w salonie lub pokoju gościnnym. Stanowią oryginalną alternatywę dla typowych, glazurniczych rozwiązań.

Płytki lustrzane najczęściej pojawiają się w kompozycjach układanych „na cegiełkę”. Można jednak przygotować własną mozaikę, stworzoną poprzez połączenie nieregularnych kształtów i rozmiarów płytek, wykonanych na wymiar.

Płytki ręcznie robione dostępne są w wersjach z fazą lub bez fazy.

luxformat

INFORMACJE

Luxformat to płytki lustrzane wykonywane na zamówienie z najwyższej jakości luster produkowanych przez firmę Saint-Gobain. Stworzone z dbałością o wszystkie detale, spełniają Europejskie Normy dotyczące obróbki szkła.

Płytki dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych: złoto, srebro, delikatna miedź (róż), grafit, brąz

Maksymalny wymiar płytek wykonywanych na zamówienie to 200 x 200 cm.

kolory w palecie nie oddają w pełni kolorów rzeczywistych

KOLORY-PLYTKI-LUSTRZANE

UTRZYMANIE

Płytki lustrzane zamontowane w kuchni lub łazience mogą wydawać się trudne do utrzymania w czystości. Nic podobnego! Do czyszczenia wystarczy użyć ogólnodostępnych środków do pielęgnacji lustrzanych, czy szklanych powierzchni. Z łatwością usuniemy wszelkie smugi i plamy, powstałe w naturalnym procesie użytkowania.

DOSTAWA

Płytki dostarczane są bezpośrednio na miejsce inwestycji w ciągu tygodnia od momentu złożenia zamówienia.

Wybierz najciekawszą alternatywę dla swojego wnętrza i stwórz wyjątkową aranżację

luxformat

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

luxformat

INSPIRACJE

luxformat

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza