fbpx

LADY RECEPCYJNE, MAŁA ARCHITEKTURA I MEBLE NIETYPOWE

meble-nietypowe

LADY RECEPCYJNE IDEALNIE DOPASOWANE DO TWOJEJ INWESTYCJI – wyceniane indywidualnie

Na Państwa życzenie Luxum wyprodukuje i dostarczy:

 • lady recepcyjne,
 • kule wielkogabarytowe,
 • gotowe aranżacje przestrzenne i dekoracje,
 • ławki,
 • siedziska,
 • donice,
 • meble recepcyjne,
 • kwietniki,
 • fontanny,
 • obudowy,
 • osłony,
 • panele dekoracyjne,
 • oprawy oświetleniowe i lampy wielkogabarytowe,
 • kule sfery, kształtki, profile, słupy, pylony nietypowe i wielkogabarytowe panele sufitowe oraz sufity podwieszane.

 

Lady recepcyjne na zamówienie

Luxum przygotowuje na zamówienie lady recepcyjne o dowolnym kształcie i rozmiarze z użyciem najwyżej jakości materiałów Solid Surface.

Recepcje wykonywane na zamówienie, zgodnie z charakterem wnętrza, stają się jego najważniejszą wizytówką.

Lady recepcyjne są projektowane i wykonywane w 100% na wymiar, zarówno w postaci prostych, jednolitych brył, jak i najbardziej skomplikowanych kształtów o dowolnej długości, wysokości i szerokości.

Lady recepcyjne na zamówienie od Luxum podkreślą wygląd holu, korytarza, poczekalni czy lobby.

 

recepcje-z-Corianu-na-zamowienie

Wykonujemy na zamówienie:

 • lady recepcyjne do hoteli
 • lady recepcyjne do biurowców
 • lady recepcyjne do miejsc użyteczności publicznej
 • lady recepcyjne do punktów handlowych
 • lady recepcyjne do sklepów

Lady recepcyjne od Luxum mają unikalne właściwości:

ikony

Zrealizuj nawet najbardziej skomplikowane projekty!

Oferujemy także inne nietypowe formy meblowe i architektoniczne, które zachwycają swoim porywającym designem, perfekcyjną jakością i wyjątkowymi właściwościami zastosowanych materiałów. Nietypowe formy małej architektury od Luxum spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Produkujemy meble dla przestrzeni publicznej na zamówienie, według zleconych projektów. Co więcej, na Państwa życzenie, umożliwiamy kontakt z naszymi konstruktorami działu technicznego, którzy służą fachowym doradztwem i ciekawymi rozwiązaniami.

lada-recepcyjna-na-zamowienie-solid-surfaceSzczególny nacisk kładziemy na jakość oraz bezpieczeństwo produkowanych detali małej architektury, dlatego możemy pochwalić się:

 • wyjątkową trwałością materiałów,
 • odpornością mechaniczną, chemiczną i na trudne warunki atmosferyczne,
 • rewelacyjną estetyką produktów,
 • doskonałym wzornictwem,
 • rzetelnym wykonaniem,
 • bezpieczeństwem dla użytkowników,
 • niemal nieograniczonymi możliwościami nowoczesnych materiałów,
 • meble nietypowe.

System zarządzania jakością, doświadczona kadra i nowoczesny park maszynowy, wyposażony w zaawansowaną frezarkę CNC, pracującą na pięciu osiach i dbałość o każdy szczegół determinują wysoką jakość i niepowtarzalne wzornictwo mebli dostarczanych przez Luxum. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami nietypowych materiałów i usług, Luxum zapewnia kompleksowe wykonawstwo najbardziej nietypowych mebli.

Meble na wymiar, wykonane w manufakturze Luxum z Krakowa, są doskonałą propozycją do aranżacji wnętrz o wyjątkowym charakterze. Luxum oferuje także profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich materiałów i optymalizacji projektów nietypowych form meblowych.

INFORMACJE

MAŁA ARCHITEKTURA

Nietypowe formy architektoniczne małej architektury.

Najwyższa jakość, perfekcyjny design oraz najlepszej klasy materiały – z połączenia z tych trzech niezastąpionych elementów powstają niezwykłe formy architektoniczne, dostarczane w szare donice100% na zamówienie. Luxum® realizuje małą architekturę, nietypowe wyposażenie wnętrz o charakterze publicznym oraz prywatnym, aranżując najbardziej wyjątkowe przestrzenie. Wystarczy przesłać do nas rysunek, wizualizację, projekt lub inną inspirację – na ich podstawie stworzymy nawet najbardziej skomplikowane elementy małej architektury o dowolnej wielkości, wybranym kolorze i unikatowym wzorze. Ciekawe rozwiązania architektoniczne od Luxum® takie jak meble wielofunkcyjne, donice, siedziska, obudowy, instalacje artystyczne, interaktywne elementy wyposażenia przestrzeni zdobią przestrzenie prywatne, wnętrza biurowców, galerie handlowe, muzea, kina, filharmonie, teatry i wiele innych miejsc, przez które każdego dnia przechodzą setki klientów, zwiedzających lub uczestników emocjonujących eventów.

Komfort i bezpieczeństwo małej architektury na zamówienie.

Podczas produkcji nawet najbardziej nieszablonowych elementów małej architektury zdobiących przestrzeń publiczną i prywatną kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo. Wszystkie materiały z których korzystamy na każdym etapie realizacji posiadają niezbędne atesty. W razie potrzeby, pracujemy wyłącznie na materiałach spełniających odpowiednie wymogi ochrony p.poż, oraz emisji substancji lotnych. Mała architektura od Luxum®, jest dostarczana łącznie ze wszystkimi wymaganymi dokumentami, tak aby finalne użytkowanie mogło przebiegać bezproblemowo i w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Mała architektura – Nietypowe formy architektoniczne. Od pomysłu do realizacji.

Z Luxum® zaprojektujesz i zrealizujesz nawet najbardziej skomplikowane projekty zgodnie z filozofią „ Nasz zespół, jest Twoim zespołem”.  Nasz zespół oddajemy do Twojej dyspozycji. Jeżeli jesteś projektantem, nasz zespół podzieli się wiedzą techniczną na temat materiałów i technologii produkcji. Będzie wsparciem w procesie projektowania, tak aby wyeliminować ewentualne niedoskonałości projektu i stres podczas realizacji. A kiedy nie dysponujesz projektantem, lub wiedzą z zakresu zaawansowanego projektowania wzornictwa, nasz zespół będzie wsparciem, lub skontaktuje z renomowanymi projektantami wzornictwa przemysłowego.

Postaw na jakość i sprawdzonego producenta.

Dbamy o profesjonalne doradztwo i dokładne wykonanie. Fuzja wyjątkowej trwałości materiałów oraz jakości pracy, stanowi podstawę doskonałego rezultatu. Nasz zespół, który jest do Twojej dyspozycji, dysponuje nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Z pewnością możesz powierzyć zadania doświadczonej kadrze specjalistów, której efekty pracy są na bieżąco sprawdzane dzięki wieloetapowemu systemowi kontroli jakości.

Wiemy też jak ważne jest dotrzymanie terminów i realizacja zgodnie z założeniami projektu. Setki realizacji, to bezcenne doświadczenie i doskonalenie wiedzy, umiejętności oraz procedur. Zespół oddany do Twojej dyspozycji, pracuje z udziałem najnowocześniejszych technologii obróbki różnorodnych materiałów, w tym autoklawów, pras, frezarek CNC – 5 i 3- osiowych, robotów obróbczych i spawalniczych, drukarek 3D.

Mała architektura Luxum® – unikalny efekt.

Każdy unikatowy produkt małej architektury który opuszcza zakłady Luxum®, stanowi rewelacyjną propozycję do aranżacji zarówno we wnętrzach komercyjnych jak i prywatnych. Nie musisz się już obawiać o zastosowanie zbyt śmiałych form w swoim projekcie. Twoje wizje, lub te współtworzone z Twoim architektem zostaną zrealizowane. Pozwól, aby finalna aranżacja nie tylko zaskakiwała swoją oryginalnością ale także była atrakcyjna wizualnie, sprawiając że wprawni obserwatorzy architektury zachwycą się estetyką dobrego designu w wyjątkowym wydaniu.

Realizuj nawet najbardziej skomplikowane projekty!

MATERIAŁY

WŁÓKNO WĘGLOWE – włókno powstające w wyniku kontrolowanej pirolizy poliakrylonitrylu i innych polimerów organicznych, składające się prawie wyłącznie z rozciągniętych struktur węglowych podobnych chemicznie do grafitu

CARBON – laminat z włókna węglowego, jest to wysoce zorganizowana struktura nadaje im dużą wytrzymałość mechaniczną, a fakt, że składają się prawie wyłącznie z grafitu, powoduje, że są one nietopliwe i odporne chemicznie.

PLEXI
WŁÓKNO SZKLANE

STAL NIERDZEWNA
SKLEJKA
TWORZYWA SZTUCZNE
ULTRALEKKIE PŁYTY WIELOWARSTWOWE

KOMPOZYTY SOLID SURFACE:

CORIAN – materiał firmy DuPont, kompozyt Solid Surface, który w procesie produkcji można poddawać procesowi cięcia i formowania 3D

STARON – materiał firmy Samsung, zwany także “kamieniem syntetycznym”, dostępny w wielu kolorach, materiał ten można regenerować nawet po wielu latach użytkowania

KRION
MONTELLI
HI-MACS
KERROCK
HANEX

MEBLE NIETYPOWE

Oferta Luxum obejmuje meble nietypowe w krótkich i średniej wielkości seriach oraz meble na wymiar. Stosujemy:

Materiały tradycyjne:

MDF drewno europejskie i egzotyczne sklejka. Nowoczesne materiały kompozytowe:

Laminaty HPL, szklane, węglowe CARBON, GFK LUXUM oraz solid surface – CORIAN, STARON, KERROCK, MONTELLI, RAUSOLID, HI-MACS i inne tworzywa sztuczne.

Materiały kompozytowe ze względu na swoją wytrzymałość na obróbkę, dają niemal nieograniczone możliwości kreacji.

CENNIK

Mała architektura od Luxum wyceniana jest indywidualnie

W Luxum każde zamówienie jest wyjątkowe, dlatego proponujemy możliwość indywidualnej wyceny wyposażenia dopasowanego do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami e-mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy aby otrzymać najlepszą ofertę dla Twojej inwestycji.

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

Napisz do nas przez czat na dole strony, formularz kontaktowy, e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Doradzimy w wyborze, odpowiemy na pytania i przedstawimy dla Ciebie kompleksową ofertę.

INFOLINIA: (+48) 12 307 00 70

E-MAIL: BIURO@LUXUM.PL

 

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

INSPIRACJE

ŚLUZA DO SPRZEDAŻY BEZKONTAKTOWEJ W SKLEPACH

 

 

Śluza stanowi fizyczną przegrodę zabezpieczającą pracowników sklepu przed bezpośrednim kontaktem z klientem.
Umożliwia sprzedaż towarów bez konieczności wchodzenia do sklepu, otwierania okienka itp.

Śluza jest wyposażona w wentylator wytwarzający wewnątrz niej podciśnienie – dzięki czemu nie dopuszcza do wymiany powietrza pomiędzy wnętrzem sklepu a jego zewnętrzem.
Wylot powietrza ze śluzy może zostać skierowany do kanału wentylacyjnego lub wyrzutnią poza sklep.

 

 

 

 

 

 

Śluza ustawiana jest w drzwiach wejściowych – wewnątrz sklepu.

Klienci robią zakupy znajdując się poza terenem sklepu.

Komunikacja Klient – Sprzedawca odbywa się za pomocą interkomu a płatności mogą być dokonywane poprzez terminal płatniczy.

 

Montaż śluzy jest prosty i nie powinien zająć nie więcej niż 1-1,5 h.

Wszystkie elementy są przygotowane do złożenia i skręcenia na uszczelkach – za pomocą śrub.

Montaż do podłogi oraz ścian może odbyć się z wykorzystaniem dostarczanych wraz ze śluzą: kleju, taśmy dwustronnej lub połączenia z użyciem kołków rozporowych.

Powierzchnie kontaktowe (poszycia) są wykonane z gładkiego, przeźroczystego tworzywa – zapewniającego wzrokowy kontakt pomiędzy klientem a sprzedawcą

Po wykorzystaniu śluza może zostać rozmontowana i złożona w magazynie do ponownego wykorzystania w dowolnym czasie.

 

 

 

Konstrukcja śluzy zabezpiecza zarówno kupującego jak i sprzedawcę przed kontaktem bezpośrednim oraz przed wymianą powietrza pomiędzy strefami ich przebywania.

Specjalny mechanizm uniemożliwia otwarcie obu przegród jednocześnie.

ŚLUZA DO SPRZEDAŻY BEZKONTAKTOWEJ W SKLEPACH WIELKOPOWIERZCHNIOWYCH

W sklepach wielkopowierzchniowych możliwe jest zainstalowanie systemu składającego się z kilku punktów zamawiania. Odbiór produktów jest możliwy przy jednej ze śluz bezkontaktowych.

Jest możliwa również opcja złożenia zamówienia przez internet lub telefon i dokonania ich odbioru bezpośrednio z wykorzystaniem śluzy – z pominięciem etapu zamówienia przez interkom.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza