Mała architektura i meble nietypowe

/
Mała architektura i meble nietypowe

Lady recepcyjne idealnie dopasowane do twojej inwestycji – wyceniane indywidualnie

Luxum® przygotowuje na zamówienie lady recepcyjne w dowolnym rozmiarze i kształcie, z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów Solid Surface. Recepcje wykonane na zamówienie oddają charakter wnętrza i stają się jego najważniejszą wizytówką. Są projektowane i wykonywane w 100% na wymiar – zarówno w postaci prostych, jednolitych brył, jak i najbardziej skomplikowanych kształtów o dowolnej długości, wysokości i szerokości. Indywidualne podejście pozwala na wykonanie projektu w zgodzie z wymaganiami klienta. Lady recepcyjne na zamówienie od Luxum® podkreślają wygląd holu, korytarza, poczekalni czy lobby. Stawiamy przede wszystkim na doskonałą jakość – materiał Solid Surface, z którego są wykonywane, jest niezwykle trwały i estetyczny, dzięki czemu produkt ostateczny charakteryzuje się solidnością i pięknym wyglądem.

Na Państwa życzenie Luxum® wyprodukuje i dostarczy:

Lada recepcyjna podświetlana

Lada recepcyjna z corianu

Lada ażurowa

Wyjątkowy wygląd, najwyższa jakość i funkcjonalność to namiastka zalet, jakimi mogą obdarzyć biuro lady recepcyjne Luxum®. Szerokie spektrum możliwości kolorystycznych, jak i dostępnych materiałów sprawi, że recepcja idealnie odda charakter firmy i spowoduje, że każde wnętrze firmowe stanie się unikatowe i dobrze zaaranżowane.

Poszukując recepcji, która idealnie wpasuje się w styl firmy i odda jej charakter, niezależnie od tego czy jest to salon kosmetyczny, fryzjerski, klinika, a może pomieszczenie biurowe – lady recepcyjne Luxum® doskonale wkomponują się we wnętrze i sprawią, że klient poczuje się zaproszony do współpracy.

Przedstawiamy zalety lad recepcyjnych Luxum®

Każda wizja jest przez nas dokładnie realizowana, tak aby całkowicie spełnić oczekiwania klienta. Perfekcyjna estetyka, wysoka wytrzymałość, duży wybór wzorów i kolorów, wieloletnie doświadczenie to unikalne właściwości, które pozwoliły zdobyć zaufanie naszych klientów.

Pozwól nam stworzyć indywidualne zamówienie na ladę recepcyjną, która będzie wizytówką Twojej firmy. Dajemy całkowitą dowolność, żadnych ograniczeń, to Ty decydujesz!

Skontaktuj się z nami

Lady recepcyjne od Luxum® mają unikalne właściwości:

stand-dla-ekranow

Stoisko wystawowe

stand-dla-ekranow-galeria-handlowa

Stand z ekranami do galerii handlowej

siedzisko

Siedzisko kompozytowe

interaktywne-meble

Stanowiska stojące z ekranami dotykowymi

polkule

Kule wielkogabarytowe

Wykonujemy na zamówienie:

North-Gate-donice-siedziska

Donice i siedziska

North-Gate-donice

Donice w biurowcu North Gate w Warszawie

Zrealizuj nawet najbardziej skomplikowane projekty!

Oferujemy także inne nietypowe formy meblowe i architektoniczne, które zachwycają swoim porywającym designem, perfekcyjną jakością i wyjątkowymi właściwościami zastosowanych materiałów. Nietypowe formy małej architektury od Luxum® spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Produkujemy meble dla przestrzeni publicznej na zamówienie, według zleconych projektów. Co więcej, na Państwa życzenie, umożliwiamy kontakt z naszymi konstruktorami działu technicznego, którzy służą fachowym doradztwem i ciekawymi rozwiązaniami.

plac-zabaw-mala-architektura-na-zamowienie-solid-surface

Meble nietypowe z materiału Solid Surface

muzeum-historii-zydow-polskich-luxum

Sala zabaw w POLIN

mala-architektura-plac-zabaw

Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie

Szczególny nacisk kładziemy na jakość oraz bezpieczeństwo produkowanych detali małej architektury, dlatego możemy pochwalić się:

Kula wielkogabarytowa

System zarządzania jakością, doświadczona kadra i nowoczesny park maszynowy, wyposażony w zaawansowaną frezarkę CNC, pracującą na pięciu osiach i dbałość o każdy szczegół determinują wysoką jakość i niepowtarzalne wzornictwo mebli dostarczanych przez Luxum®. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami nietypowych materiałów i usług, Luxum® zapewnia kompleksowe wykonawstwo najbardziej nietypowych mebli.

Meble na wymiar, wykonane w manufakturze Luxum® w Krakowie, są doskonałą propozycją do aranżacji wnętrz o wyjątkowym charakterze. Luxum® oferuje także profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich materiałów i optymalizacji projektów nietypowych form meblowych.

Kule wielkogabarytowe Luxum®

Kule wielkogabarytowe to idealne dopełnienie dekoracyjne do stylu architektonicznego w Twoim otoczeniu. Na pewno swoje zastosowanie znajdą na terenie prywatnym, jak również w miejscu publicznym. Tworzone są z najwyżej jakości materiału – kompozytu GFK, czyli uszlachetnionego laminatu poliestrowo-szklanego, który cechuje się niezwykle wysokimi parametrami wytrzymałościowymi i estetycznymi. Dzięki swoim właściwościom technicznym są bezproblemowe w utrzymaniu, niezależnie od panujących warunków. Praktyczne i łatwe w czyszczeniu, wystarczy woda z dodatkiem łagodnych detergentów. Wyróżnia je wytrzymałość mechaniczna i chemiczna, a także odporność na promieniowanie UV. Bez wątpienia przodującymi zaletami kul kompozytowych są możność stworzenia ich o dowolnej średnicy oraz optymalizacja materiałowa i obróbka precyzyjna z lakierowaniem nawierzchni.

 

 

Kula wielkogabarytowa

Powierzchnie kul wielkogabarytowych występują w dowolnych kolorach z palety RAL, natomiast na życzenie klienta możemy zrobić kule chromowane np. w odcieniach srebra lub złota. Zarówno z zewnętrznej strony kuli, jak i wewnętrznej istnieje możliwość zastosowania wysokiego połysku lub matowego wykończenia.

Tworzone są pod okiem najlepszych specjalistów w nowoczesnym parku maszynowym. Nieograniczone możliwości technologiczne pozwalają na stworzenie kuli i sfer nawet o średnicy aż 3 metrów! Kule kompozytowe doskonale wkomponują się również we wnętrza domów, restauracji, galerii handlowych czy muzeów.

Duże kule kompozytowe, jako element dekoracyjny często wykorzystywane są jako ogromne globusy. Istnieją dwa sposoby naniesienia grafiki na kulę – oklejenie kuli bądź malunek metodą artystyczną, np. malowanie aerografem. Druga metoda jest trwalsza i bardziej estetyczna, a jej cena uzależniona jest od wielkości kuli i zagęszczenia malowanych szczegółów.

Właściwości kul wielkogabarytowych Luxum®:

Kule wielkogabarytowe dostarczamy we wskazane przez klienta miejsce wraz z podstawą mobilną, jak i podstawą montowaną na stałe do podłoża. Zgodnie z preferencją zamawiającego możemy także wykonać otwory w kulach.

Mamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykonując zamówienie, dbają o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dlatego też możemy pochwalić się najwyższą precyzją wykonania i parametrami jakościowymi. Stale się doskonalimy, współpracując między innymi z instytutami, ośrodkami badawczymi oraz uczelniami.
Służymy fachowym doradztwem w obszarze doboru odpowiedniej kolorystyki, rozmiaru i materiału, analizując końcowe przeznaczenie inwestycji, oraz indywidualne preferencje nabywcy. Pragniemy uzyskać 100% satysfakcję klienta z gotowego produktu, dlatego dokładnie badamy jego potrzeby.

Nadaj swojej aranżacji minimalistyczną formę lub przyciągający uwagę przepych. Zadbaj o swoją przestrzeń już dziś i skontaktuj się z nami!

Sprawdź też: donice betonowe, produkcja dla przemysłu

Informacje

Przykład małej architektury

Najwyższa jakość, perfekcyjny design oraz najlepszej klasy materiały – z połączenia z tych trzech niezastąpionych elementów powstają niezwykłe formy architektoniczne, dostarczane w 100% na zamówienie. Luxum® realizuje małą architekturę, nietypowe wyposażenie wnętrz o charakterze publicznym oraz prywatnym, aranżując najbardziej wyjątkowe przestrzenie. Wystarczy przesłać do nas rysunek, wizualizację, projekt lub inną inspirację – na ich podstawie stworzymy nawet najbardziej skomplikowane elementy małej architektury o dowolnej wielkości, wybranym kolorze i unikatowym wzorze. Ciekawe rozwiązania architektoniczne od Luxum® takie jak meble wielofunkcyjne, donice, siedziska, obudowy, instalacje artystyczne, interaktywne elementy wyposażenia przestrzeni zdobią przestrzenie prywatne, wnętrza biurowców, galerie handlowe, muzea, kina, filharmonie, teatry i wiele innych miejsc, przez które każdego dnia przechodzą setki klientów, zwiedzających lub uczestników emocjonujących eventów.

Komfort i bezpieczeństwo małej architektury na zamówienie.

Podczas produkcji nawet najbardziej nieszablonowych elementów małej architektury zdobiących przestrzeń publiczną i prywatną kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo. Wszystkie materiały z których korzystamy na każdym etapie realizacji posiadają niezbędne atesty. W razie potrzeby, pracujemy wyłącznie na materiałach spełniających odpowiednie wymogi ochrony p.poż, oraz emisji substancji lotnych. Mała architektura od Luxum®, jest dostarczana łącznie ze wszystkimi wymaganymi dokumentami, tak aby finalne użytkowanie mogło przebiegać bezproblemowo i w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Donice z Corianu w North Gate

Element w POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich

Mała architektura – Nietypowe formy architektoniczne. Od pomysłu do realizacji.

Z Luxum® zaprojektujesz i zrealizujesz nawet najbardziej skomplikowane projekty zgodnie z filozofią „Nasz zespół, jest Twoim zespołem”.  Nasz zespół oddajemy do Twojej dyspozycji. Jeżeli jesteś projektantem, nasz zespół podzieli się wiedzą techniczną na temat materiałów i technologii produkcji. Będzie wsparciem w procesie projektowania, tak aby wyeliminować ewentualne niedoskonałości projektu i stres podczas realizacji. A kiedy nie dysponujesz projektantem, lub wiedzą z zakresu zaawansowanego projektowania wzornictwa, nasz zespół będzie wsparciem, lub skontaktuje z renomowanymi projektantami wzornictwa przemysłowego.

Postaw na jakość i sprawdzonego producenta.

Dbamy o profesjonalne doradztwo i dokładne wykonanie. Fuzja wyjątkowej trwałości materiałów oraz jakości pracy, stanowi podstawę doskonałego rezultatu. Nasz zespół, który jest do Twojej dyspozycji, dysponuje nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym. Z pewnością możesz powierzyć zadania doświadczonej kadrze specjalistów, której efekty pracy są na bieżąco sprawdzane dzięki wieloetapowemu systemowi kontroli jakości.

Wiemy też jak ważne jest dotrzymanie terminów i realizacja zgodnie z założeniami projektu. Setki realizacji, to bezcenne doświadczenie i doskonalenie wiedzy, umiejętności oraz procedur. Zespół oddany do Twojej dyspozycji, pracuje z udziałem najnowocześniejszych technologii obróbki różnorodnych materiałów, w tym autoklawów, pras, frezarek CNC – 5 i 3- osiowych, robotów obróbczych i spawalniczych, drukarek 3D.

Skontaktuj się z nami

Mała architektura Luxum® – unikalny efekt.

Każdy unikatowy produkt małej architektury który opuszcza zakłady Luxum®, stanowi rewelacyjną propozycję do aranżacji zarówno we wnętrzach komercyjnych jak i prywatnych. Nie musisz się już obawiać o zastosowanie zbyt śmiałych form w swoim projekcie. Twoje wizje, lub te współtworzone z Twoim architektem zostaną zrealizowane. Pozwól, aby finalna aranżacja nie tylko zaskakiwała swoją oryginalnością ale także była atrakcyjna wizualnie, sprawiając że wprawni obserwatorzy architektury zachwycą się estetyką dobrego designu w wyjątkowym wydaniu.

Realizuj nawet najbardziej skomplikowane projekty!

Materiały

Kompozyty Solid Surface:

Element w POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich

Stelaż na ekrany

Meble nietypowe

Oferta Luxum® obejmuje meble nietypowe w krótkich i średniej wielkości seriach oraz meble na wymiar. Stosujemy:

Materiały tradycyjne:

MDF drewno europejskie i egzotyczne sklejka.

Nowoczesne materiały kompozytowe:

Laminaty HPL, szklane, węglowe CARBON®, GFK LUXUM® oraz solid surface – CORIAN®, STARON®, KERROCK®, MONTELLI, RAUSOLID, HI-MACS® i inne tworzywa sztuczne.

Materiały kompozytowe ze względu na swoją wytrzymałość na obróbkę, dają niemal nieograniczone możliwości kreacji.

Cennik

Mała architektura od Luxum® wyceniana jest indywidualnie

W Luxum® każde zamówienie jest wyjątkowe, dlatego proponujemy możliwość indywidualnej wyceny wyposażenia dopasowanego do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami e-mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy aby otrzymać najlepszą ofertę dla Twojej inwestycji.

Jak zamawiać

1. Masz pomysł?

Źródłami inspiracji mogą być nie tylko strony architektoniczne, ale także portale takie jak: Pinterest, Facebook, Instagram, Homebook czy Homify. Z pewnością dostarczą one wielu pomysłów, które będą pasować do Ciebie oraz spełnią Twoje wymagania względem estetyki i komfortu.

2. Skontaktuj się z doradcą klienta.

Pomysł już jest, więc pora na skonsultowanie się z naszymi doradcami i doradczyniami klienta. W tym celu możesz zadzwonić, wysłać maila, odwiedzić Showroom Luxum® w Krakowie lub skontaktować się z nami za pomocą czatu.

3. Otrzymaj projekt i wycenę.

Następnym etapem jest wycena oraz przygotowanie rysunków technicznych. Nasze projektantki z największą dbałością wykonają każdy, nawet najbardziej wymagający projekt, konsultując każdy etap prac z Tobą lub Twoim biurem architektonicznym.

4. Realizacja i dostawa.

Kiedy wszystko już jest gotowe, pozostaje czekać na realizację Twojego wymarzonego i w pełni indywidualnego projektu wyposażenia wnętrz na zamówienie. Produkty dostarczamy na terenie całej Europy, ubezpieczonym transportem.

Galeria

Inspiracje

Skontaktuj się z nami

Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

Koszyk

Brak produktów w koszyku.