MAŁA ARCHITEKTURA I MEBLE NIETYPOWE

Na Państwa życzenie Luxum wyprodukuje i dostarczy:
gotowe aranżacje przestrzenne i dekoracje ławki,
siedziska donice,
kwietniki, fontanny obudowy,
osłony,
panele dekoracyjne oprawy oświetleniowe i lampy wielkogabarytowe kule sfery,
kształtki,
profile,
słupy,
pylony nietypowe i wielkogabarytowe panele sufitowe oraz sufity podwieszane.

Zrealizuj nawet najbardziej skomplikowane projekty!

Oferujemy także inne nietypowe formy meblowe i architektoniczne, które zachwycają swoim porywającym designem, perfekcyjną jakością i wyjątkowymi właściwościami zastosowanych materiałów. Nietypowe formy małej architektury od Luxum spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Produkujemy meble dla przestrzeni publicznej na zamówienie, według zleconych projektów. Na Państwa życzenie, umożliwiamy kontakt z naszymi konstruktorami działu technicznego, którzy służą fachowym doradztwem i ciekawymi rozwiązaniami.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość oraz bezpieczeństwo produkowanych detali małej architektury, dlatego możemy pochwalić się:
wyjątkową trwałością materiałów,
odpornością mechaniczną, chemiczną i na trudne warunki atmosferyczne,
rewelacyjną estetyką produktów,
doskonałym wzornictwem,
rzetelnym wykonaniem,
bezpieczeństwem dla użytkowników,
niemal nieograniczonymi możliwościami nowoczesnych materiałów,
meble nietypowe.

System zarządzania jakością, doświadczona kadra i nowoczesny park maszynowy, wyposażony w zaawansowaną frezarkę CNC, pracującą na pięciu osiach i dbałość o każdy szczegół determinują wysoką jakość i niepowtarzalne wzornictwo mebli dostarczanych przez Luxum Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami nietypowych materiałów i usług, Luxum zapewnia kompleksowe wykonawstwo najbardziej nietypowych mebli.

Meble na wymiar, wykonane w manufakturze Luxum z Krakowa, są doskonałą propozycją do aranżacji wnętrz o wyjątkowym charakterze. Luxum oferuje także profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich materiałów i optymalizacji projektów nietypowych form meblowych.

INFORMACJE

MAŁA ARCHITEKTURA

Realizuj nawet najbardziej skomplikowane projekty!

WŁÓKNO WĘGLOWE – włókno powstające w wyniku kontrolowanej pirolizy poliakrylonitrylu i innych polimerów organicznych, składające się prawie wyłącznie z rozciągniętych struktur węglowych podobnych chemicznie do grafitu

CARBON – laminat z włókna węglowego, jest to wysoce zorganizowana struktura nadaje im dużą wytrzymałość mechaniczną, a fakt, że składają się prawie wyłącznie z grafitu, powoduje, że są one nietopliwe i odporne chemicznie.

PLEXI
WŁÓKNO SZKLANE

STAL NIERDZEWNA
SKLEJKA
TWORZYWA SZTUCZNE
ULTRALEKKIE PŁYTY WIELOWARSTWOWE

KOMPOZYTY SOLID SURFACE:

CORIAN – materiał firmy DuPont, kompozyt Solid Surface, który w procesie produkcji można poddawać procesowi cięcia i formowania 3D

STARON – materiał firmy Samsung, zwany także “kamieniem syntetycznym”, dostępny w wielu kolorach, materiał ten można regenerować nawet po wielu latach użytkowania

KRION
MONTELLI
HI-MACS
KERROCK
HANEX

MEBLE NIETYPOWE

Oferta Luxum obejmuje meble nietypowe w krótkich i średniej wielkości seriach oraz meble na wymiar. Stosujemy:

Materiały tradycyjne:

MDF drewno europejskie i egzotyczne sklejka. Nowoczesne materiały kompozytowe:

Laminaty HPL, szklane, węglowe CARBON, GFK LUXUM oraz solid surface – CORIAN, STARON, KERROCK, MONTELLI, RAUSOLID, HI-MACS i inne tworzywa sztuczne.

Materiały kompozytowe ze względu na swoją wytrzymałość na obróbkę, dają niemal nieograniczone możliwości kreacji.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

INSPIRACJE

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny podawane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, będących jednocześnie konsumentami podawane w korespondencji ceny zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, może być wystawiona w cenie netto.

Wszelkie gwarancje udzielone przez firmę LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia objęte są polisą OC gwarantowaną przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Wyposażeni są w sprzęt niezbędny do dokonania profesjonalnych pomiarów oraz posiadają przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłata związana z wizytą doradcy ustalana jest i podawana w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej