fbpx

Meble łazienkowe - Gdańsk

Urządź łazienkę w dobrym stylu. Wybierz ręcznie produkowane meble łazienkowe od Luxum® i tak jak klienci z Gdańska oraz wielu innych miast, pozwól, by w Twojej łazience zagościł luksus. Produkujemy meble łazienkowe na wymiar, z którymi zaaranżujesz przestrzeń w pełni funkcjonalnie, jednocześnie podkreślając indywidualny charakter wnętrza. Postaw na ponadczasowość, wygodę użytkowania oraz trwałość rozwiązań. Szafki pod umywalkę na wymiar powstają z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal. To dlatego spełniają oczekiwania klientów z Gdańska – przekonaj się, że spełnią także Twoje.

Szafki pod umywalkę od Luxum® – szafki idealne do Twojej łazienki

Jeśli chcesz wybrać szafki do łazienki, które pozwolą Ci zaaranżować przestrzeń po swojemu, jesteś w odpowiednim miejscu. W Luxum® produkujemy szafki łazienkowe na wymiar, przystosowane do indywidualnych preferencji klientów z Gdańska i całej Polski, jednak niezmiennie optymalnej jakości. Korzystamy z kompozytów Solid Surface lub impregnowanych płyt MDF, a szafki fornirujemy naturalnym drewnem lub pokrywamy 5 warstwami twardego lakieru. To właśnie sekret trwałości szafek pod umywalkę.

Zrealizujemy Twój projekt, przygotowując szafki pod umywalkę na wymiar, uwzględniając Twoje preferencje względem:

  • rodzaju wykończenia,
  • koloru i struktury,
  • rodzaju i liczby szuflad.

Do swoich szafek łazienkowych możesz zamówić także produkowane na wymiar umywalki z blatem, w dowolnym rozmiarze, kształcie, kolorze i stylu. Na Twoje życzenie szafki i inne meble łazienkowe możemy wykonać nie tylko z tradycyjnego drewna oraz MDF-u, ale także z kompozytów typu Corian, Krion, Staron oraz lekkiego, wodoodpornego betonu architektonicznego.

Meble łazienkowe bez wychodzenia z domu

Przygotujemy dla Ciebie szafki łazienkowe, a także inne meble łazienkowe na wymiar, jak na przykład szafka łazienkowa z umywalką. W Luxum® zapewniamy kompleksową obsługę – możesz skorzystać z bezpłatnego doradztwa projektanta, a zamówienie złożyć bez wychodzenia z domu. Wybierając szafki do łazienki od Luxum®, pamiętaj, że Gdańsk oraz woj. pomorskie objęte są możliwością dostawy oraz odpłatnego montażu.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza