fbpx

Meble łazienkowe - Szczecin

Wyobraź sobie tylko, jak wygląda Twoja łazienka zaaranżowana stylowo i funkcjonalnie. Meble łazienkowe od Luxum® sprawią, że w mgnieniu oka Twoja wizja stanie się rzeczywistością. Poznaj rozwiązania, które wybierają klienci ze Szczecina, tak jak Ty stawiający na praktyczne i efektowne wnętrza. Ręcznie produkujemy szafki łazienkowe na wymiar, które z pozostałym wyposażeniem łazienki tworzą spójną całość. Wybieramy materiały, które pozwalają nam tworzyć realizacje na lata. Dbamy, aby meble łazienkowe na wymiar były ponadczasowe – poznaj rozwiązania Luxum® i przekonaj się, tak jak klienci ze Szczecina, że warto nam zaufać.

Dlaczego warto postawić na szafki łazienkowe od Luxum®?

W Luxum® powstają jedynie takie szafki do łazienki, które spełnią oczekiwania klientów ze Szczecina i całej Polski. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży, znajomości potrzeb klientów oraz stosując niezawodne materiały, tworzymy rozwiązania trwałe, zachwycające estetyką, zapewniające wygodę użytkowania. Dlaczego jeszcze to właśnie szafki pod umywalkę od Luxum® warto wybrać do swojej łazienki?

  • Produkujemy szafki łazienkowe na wymiar, stawiając na produkcję ręczną oraz wysokiej jakości kompozyty Solid Surface, Corian, Krion, Staron, lekki, wodoodporny beton architektoniczny lub impregnowane płyty MDF.
  • Stosujemy forniry z naturalnego drewna lub wykonujemy lakierowanie 5 warstwami twardego lakieru.
  • Uwzględniamy indywidualne preferencje klientów względem rodzaju wykończenia, koloru, struktury, rodzaju i liczby szuflad.
  • Zapewniamy odporność szafek łazienkowych na wilgoć.
  • Oferujemy kompleksowe rozwiązania – w Luxum® zamówisz także produkowane na wymiar umywalki z blatem, w dowolnym rozmiarze, kształcie, kolorze i stylu.

Meble łazienkowe – wygoda użytkowania i zamawiania

Swoje nowe meble łazienkowe możesz zamówić bez wychodzenia z domu, korzystając ze strony internetowej Luxum®. Możesz także skorzystać z porady profesjonalnego projektanta. Przygotujemy dla Ciebie różnego rodzaju szafki do łazienki, w tym szafki łazienkowe z umywalką oraz inne meble łazienkowe na wymiar. Poznaj naszą ofertę i pamiętaj, że klienci ze Szczecina i woj. zachodniopomorskiego mogą skorzystać z transportu mebli oraz odpłatnego montażu.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza