fbpx

Mistic Lighting

 

 

LAMPY – MISTIC LIGHTING

DOSKONAŁA JAKOŚĆ EUROPEJSKIEJ PRODUKCJI, NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE ORAZ WYJĄTKOWA FUNKCJONALNOŚĆ

TO MISTIC LIGHTING – NOWOŚĆ  WŚRÓD  OPRAW OŚWIETLENIOWYCH Z PROPOZYCJI LUXUM

do pobraniagaleriacennik

 

znaczek

 

►  Dlaczego lampy  Mistic Lighting?

Od lat w nowoczesnych zakładach Luxum powstają luksusowe lampy marki  Luminato. Pożądane przez wymagających odbiorców lampy w formie półkuli, wykonanej z kompozytu GFK Luxum, z widoczną strukturą włókna szklanego i designerskimi wykończeniami. Lampy Luminato, to także wyjątkowe oprawy oświetleniowe, również te wielkogabarytowe – realizowane na zamówienie, według indywidualnego projektu. Lampy Luminato wyróżniają się niepowtarzalnym designem  i możliwością przygotowania unikatowych rozwiązań w nietypowych rozmiarach zarówno dla pomieszczeń prywatnych, jak i komercyjnych. Lampy Luminato to rozwiązania dla wymagających inwestorów o ponadstandardowym budżecie.

 Aby poszerzyć  ofertę oświetleniową, dostępną dla klientów kluczowych, ale pragnących trzymać budżet inwestycji w ryzach, zaczęliśmy poszukiwać najlepszych rozwiązań i inspiracji, które zaspokoją trzy zasadnicze cele – design, jakość, cena.

 Celem specjalistów Luxum, było dostarczenie klientom firmy i architektom oświetlenia o minimalistycznym, ale ponadczasowym, uniwersalnym wzornictwie. Tak, aby oświetlenie mogło funkcjonować przez wiele lat, bez obaw o prestiż i aktualność wzornictwa.

 Projektanci przez wzgląd na poziom dotychczasowych rozwiązań, przed wyborem nowych lamp postawili warunek wysokiej jakości, która wykluczała komponenty i montaż opraw poza Europą. Klienci, zwłaszcza instytucjonalni potwierdzili zainteresowanie oświetleniem wysokiej jakości i ciekawym designie, pod warunkiem atrakcyjnej na tle konkurencji ceny.

Przyznajemy, że zadanie nie było łatwe, a odpowiednich rozwiązań szukaliśmy przez blisko 2 lata. Aż wreszcie,  pojawiły się oprawy oświetleniowe Mistic Lighting, które prezentujemy z radością  i nieukrywaną dumą. W końcu długie poszukiwania, żmudne sprawdzania, konsultacje i testy przyniosły upragniony rezultat.  Możemy ogłosić, że oprawy oświetleniowe Mistic Lighting, to lampy bez kompromisów. Gwarantują realizację postanowień o świetnym wzornictwie, doskonałej jakości i przyjaznej cenie.

 

Lampy – oprawy oświetleniowe Mistic Light nadają wyjątkowy charakter oświetlanej przestrzeni. Światło w tak niezwykle dopracowanej oprawie tworzy równowagę pomiędzy praktycznością , a zbudowaniem odpowiedniego nastroju. W końcu to dzięki działaniu światu, wnętrzu nadaje się indywidualną tożsamość, stworzoną z wizji idealnego pomieszczenia.

Teraz design i jakość klasy premium dostępne w dobrej cenie.

 

znaczek

 

►   MODELE