NOWOCZESNE LAMPY MISTIC LIGHTING

mistic-logo
reflektor-szynowy

DOSKONAŁA JAKOŚĆ EUROPEJSKIEJ PRODUKCJI, NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE ORAZ WYJĄTKOWA FUNKCJONALNOŚĆ TO MISTIC LIGHTING – NOWOŚĆ WŚRÓD OPRAW OŚWIETLENIOWYCH Z PROPOZYCJI LUXUM

Dlaczego lampy Mistic Lighting? Od lat w nowoczesnych zakładach Luxum powstają luksusowe lampy marki Luminato. Pożądane przez wymagających odbiorców lampy w formie półkuli, wykonanej z kompozytu GFK Luxum, z widoczną strukturą włókna szklanego i designerskimi wykończeniami. Lampy Luminato, to także wyjątkowe oprawy oświetleniowe, również te wielkogabarytowe – realizowane na zamówienie, według indywidualnego projektu. Luminato wyróżnia się niepowtarzalnym designem i możliwością przygotowania unikatowych rozwiązań w nietypowych rozmiarach zarówno dla pomieszczeń prywatnych, jak i komercyjnych. Lampy od Luminato to rozwiązania dla wymagających inwestorów o ponadstandardowym budżecie.

Aby poszerzyć ofertę oświetleniową, dostępną dla klientów kluczowych, ale pragnących trzymać budżet inwestycji w ryzach, zaczęliśmy poszukiwać najlepszych rozwiązań i inspiracji, które zaspokoją trzy zasadnicze cele – design, jakość, cena.

Celem specjalistów Luxum, było dostarczenie klientom firmy i architektom oświetlenia o minimalistycznym, ale ponadczasowym, uniwersalnym wzornictwie. Tak, aby oświetlenie mogło funkcjonować przez wiele lat, bez obaw o prestiż i aktualność wzornictwa.

Projektanci przez wzgląd na poziom dotychczasowych rozwiązań, przed wyborem nowych lamp postawili warunek wysokiej jakości, która wykluczała komponenty i montaż opraw poza Europą. Klienci, zwłaszcza instytucjonalni potwierdzili zainteresowanie oświetleniem wysokiej jakości i ciekawym designie, pod warunkiem atrakcyjnej na tle konkurencji ceny.

Przyznajemy, że zadanie nie było łatwe, a odpowiednich rozwiązań szukaliśmy przez blisko 2 lata. Aż wreszcie, pojawiły się oprawy oświetleniowe Mistic Lighting, które prezentujemy z radością i nieukrywaną dumą. W końcu długie poszukiwania, żmudne sprawdzania, konsultacje i testy przyniosły upragniony rezultat. Możemy ogłosić, że oprawy oświetleniowe Mistic Lighting, to lampy bez kompromisów. Gwarantują realizację postanowień o świetnym wzornictwie, doskonałej jakości i przyjaznej cenie.

Lampy – oprawy oświetleniowe Mistic Light nadają wyjątkowy charakter oświetlanej przestrzeni. Światło w tak niezwykle dopracowanej oprawie tworzy równowagę pomiędzy praktycznością , a zbudowaniem odpowiedniego nastroju. W końcu to dzięki działaniu światu, wnętrzu nadaje się indywidualną tożsamość, stworzoną z wizji idealnego pomieszczenia.

Teraz design i jakość klasy premium dostępne w dobrej cenie.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy

JAK ZAMAWIAĆ

mistic-logo

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

mistic-logo

do pobrania

INSPIRACJE

mistic-logo
KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza