fbpx

Nowoczesne łazienki – aranżacja i remont

Nowoczesne łazienki – aranżacja i remont

Ponieważ każda łazienka zasługuje na indywidualne traktowanie, stworzenie wyjątkowego projektu wymaga dużego nakładu pracy oraz znajomości trendów. Razem z Luxum w prosty i wygodny sposób stawisz czoła wszelkim zagadnieniom, które pojawiają się na każdym etapie aranżacji łazienki – od projektu, aż po wykończenie.

Szczególnie ważnym czynnikiem, uwzględnianym przy aranżacji łazienki jest wygoda jej użytkowników. Dobry projekt łazienki i profesjonalne wykończenie jej wnętrza, pozwoli na użytkowanie jej przez wiele lat, bez zmartwień dotyczących zużycia materiałów, lub niemodnych rozwiązań.

Urządzanie i remont łazienki

Bez względu na to, czy urządzamy nową łazienkę, czy wdrażamy metamorfozę wcześniej urządzonego wnętrza warto jest postawić na najlepsze, sprawdzone materiały. Architekci i inwestorzy często korzystają z oferty mebli łazienkowych na zamówienie. Takie rozwiązania pozwalają na kreację wnętrza według indywidualnych potrzeb. Dzięki nowoczesnym materiałom kompozytowym, możemy zaprojektować i wykonać umywalkę, wannę, brodzik i szafkę łazienkową na dowolny wymiar, nawet w najbardziej unikatowych kształtach.

umywalka-odplyw-szczelinowy

Projektowanie łazienek – umywalka

Projektując umywalkę, bez problemu dobierzesz jej długość i szerokość, kolor, strukturę, rodzaj i umiejscowienie odpływu oraz kształt misy. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie w łazienkach w których występują skosy, małych salonach kąpielowych, oraz miejscach gdzie zachodzi potrzeba aranżacji umywalki z dwiema misami (umywalki dwukomorowej, wielostanowiskowej).

umywalka-z-odplywem-liniowym-szafka-fornirowana

Beton w łazience

Doskonałą propozycją dla nowoczesnych łazienek jest także aranżacja betonowych elementów. Umywalki i wanny od Luxum, z ultra cienką, betonową powłoką są w pełni wodoodporne. Nadają wyjątkowego charakteru we wnętrzach, urządzonych z pasją i zaangażowaniem. Umywalki i wanny (także z systemem hydromasażu) od Luxum, dostarczane w dowolnej formie – w 100% na zamówienie, to propozycja dla osób, chcących zaaranżować swoje wnętrze w najlepszym, indywidualnym wydaniu.

Trendy w łazienkach

Biorąc pod uwagę bieżące trendy, w Luxum projektujemy i dostarczamy do Państwa produkty wykonywane w jedynym, niepowtarzalnym egzemplarzu. Dzięki temu wraz z zamówionym produktem, otrzymujecie Państwo nie tylko gwarancję dobrego designu ale także niezawodnej jakości.

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza