LUXUM wnętrza i łazienki na wymiar

UMYWALKI WIELOSTANOWISKOWE W ŁAZIENKACH PUBLICZNYCH

umywalka wielostanowiskowa_58

Umywalki wielostanowiskowe

Umywalki dla dużych inwestycji, obiektów użyteczności publicznej, oraz: biurowców, hoteli, galerii
handlowych, placówek medycznych nr 1 w Polsce

Do budowy umywalek i blatów łazienkowych, przeznaczonych do intensywnej eksploatacji Luxum używa najlepszych materiałów kompozytowych Solid Surface: GFK Luxum, Corian, Staron, czy Krion. Uwaga: co więcej, istnieje możliwość zamówienia umywalki z powłoką antybakteryjną!

Umywalki wielostanowiskowe od Luxum sa:
Lekkie
Trwałe
Estetyczne
Proste w utrzymaniu czystości
Chemoodporne
Dostępne w wielu wzorach i kolorach
Miłe w dotyku

Umywalki dla dużych inwestycji, obiektów użyteczności publicznej muszą spełniać wszelkie nomy bezpieczeństwa. Umywalki wielostanowiskowe od Luxum nie posiadają żadnych widocznych łączeń i zakamarków, nie żółkną i nie szarzeją nawet po wielu latach użytkowania. Ponad to są w pełni bezpieczne i higieniczne. Dostępne w najnowocześniejszych strukturach: wysokim połysku lub satynowym macie. Produkowane na indywidualne zamówienie wielostanowiskowe do toalet publicznych od Luxum, są dostępne w dowolnym kształcie, rozmiarze i kolorze. Z odpływem liniowym lub tradycyjnym. Dzięki unikalnej technologii Luxum, umywalki są samonośne i z reguły nie potrzebują żadnych specjalnych podkonstrukcji.

Luxum dostarcza umywalki bezpośrednio na miejsce inwestycji wraz z niezbędną dokumentacją techniczną.

Wybierz idealne wymiary, rodzaj mis i rodzaj odpływu. Umywalka od Luxum zostanie doskonale zaprojektowana i wyprodukowana zgodnie z Twoją wizją. Co więcej, na życzenie Luxum wykona dokładny pomiar oraz montaż zamówionego wyposażenia sanitarnego.

LUXUM wnętrza i łazienki na wymiar

INFORMACJE

materiały

MATERIAŁY

GFK LUXUM – najwyższej jakości kompozyt, stosowany przy realizacji wyrobów sanitarnych na wymiar, dzięki swoim właściwościom jest niezwykle miły w dotyku, nie żółknie i nie szarzeje nawet po wielu latach eksploatacji. Dostępny we wszystkich kolorach z palety RAL.

CORIAN – materiał firmy DuPont, kompozyt Solid Surface, który w procesie produkcji można poddawać procesowi cięcia i formowania 3D

STARON – materiał firmy Samsung, zwany także “kamieniem syntetycznym”, dostępny w wielu kolorach, materiał ten można regenerować nawet po wielu latach użytkowania

KRION
MONTELLI
HI-MACS
KERROCK
HANEX
MASA BETONOWA HD CONCRETE

Umywalki możemy pokryć także innowacyjną powłoką metalizującą SFERIMO.

Umywalki od Luxum – zaprojektuj własną umywalkę!

W Luxum zamówisz umywalki w nietypowych kształtach, w wielu kolorach i strukturach, z odpływem liniowym lub tradycyjnym o dowolnej wielkości.

LUXUM wnętrza i łazienki na wymiar

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

LUXUM wnętrza i łazienki na wymiar

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza