fbpx

PANELE ŚCIENNE AKUSTIC PREMIUM

panele akustyczne do szybkiego montażu

piękne wnętrza · luksusowe aranżacje

listwy scienne drewniane

Panele dekoracyjne 3D – panele akustyczne na wymiar

listewki drewnianeAkustic Premium to unikatowe panele ścienne, o wysokich walorach estetycznych i akustycznych, które dodatkowo likwidują echo – niepożądany pogłos akustyczny oraz wyciszają pomieszczenie. Panele ryflowane Akustic Premium można montować w pomieszczeniach wymagających odpowiedniej akustyki. Sprawdzą się doskonale zarówno w małych pomieszczeniach jak i dużych przestrzeniach komercyjnych. Panele w drewnianym wykończeniu będą niezwykle stylowym dodatkiem, cieszącym oko każdego pasjonata dobrze urządzonych wnętrz. Do tej pory, panele akustyczne oferowane przez innych producentów, nie spełniały wymagań estetycznych osób, chcących urządzić swoje wnętrze pozbawione niepotrzebnych hałasów. Teraz Luxum wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, wprowadzając panele akustyczne w klasie premium. To niepowtarzalne rozwiązanie jest gwarancją aranżacji pomieszczenia w wyjątkowym stylu. Takie rozwiązanie to doskonały sposób na wyciszenie pomieszczenia a przy okazji aranżację przytulnego i ciepłego wnętrza. Panele na ścianę doskonale zaakcentują przestrzeń mieszkania, domu, biura czy galerii.

Wybierz spośród 5 oryginalnych wzorów ze stałej kolekcji lub zamów panele na wymiar.

Dodatkowo, panele Akustic Premium wykonywane na zamówienie mogą być pokryte bezbarwnym, matowym lakierem, dzięki czemu panele można montować także w budynkach użyteczności publicznej – klasa odporności na ogień B-s2, d0. Dodatkowo, drewniane dekoracje na ścianę stanowią także lepszą izolację termiczną. Takie rozwiązanie pozwoli także na dodatkowe wyciszenie pomieszczenia.

Wzory paneli Akustic Premium

Panele akustyczne Akustic Premium właściwości

Montaż paneli Akustic Premium jest bardzo prosty i bezpieczny!

Wystarczy użyć profesjonalnego kleju do listew i sztukaterii Luxum Professional. Takie rozwiązanie pozwoli także na zaoszczędzenie dużej ilości czasu. Dzięki swojej dopasowanej formie, panele Akustic Premium nie wymagają stosowania dodatkowych, kosztownych systemów montażowych.

CENNIK

Panele ścienne Akustic premium wzory

Panele ścienne Akustic premium cennik

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

Napisz do nas przez czat na dole strony, formularz kontaktowy, e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Doradzimy w wyborze, odpowiemy na pytania i przedstawimy dla Ciebie kompleksową ofertę.

INFOLINIA: (+48) 12 307 00 70

E-MAIL: BIURO@LUXUM.PL

 

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

  • wybierz kolor paneli
  • rozmiar paneli
  • ilość paneli

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza