fbpx

PANELE ŚCIENNE 3D

MDF3D-180X82
panele-3d

Kolekcja ponad 100 najmodniejszych wzorów dostępnych od ręki
Możliwość zaprojektowania i wykonania niemal dowolnego wzoru!

Jakie zalety mają płyty ścienne MDF 3D?

W ostatnim czasie Architekci bardzo często wykorzystują płyty ścienne MDF 3D przy aranżacji wnętrz różnego rodzaju. Z pewnością świetnie sprawdzają się w większości pomieszczeń – pokoje dzienne, sypialnia czy przedpokój. To bardzo uniwersalny sposób wykończenia wnętrza, ponieważ nadaje on charakteru całej aranżacji. Dekoracyjne panele ścienne MDF 3D można wykorzystać bez przeszkód nie tylko w mieszkaniu, ale także pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Uniwersalne panele ścienne MDF

Wytwarza się je ze związków organicznych i włókien drzewnych. Charakteryzują się przede wszystkim jednolitą powierzchnią, która umożliwia bezproblemową obróbkę. Można je więc lakierować, fornirować czy oklejać folią. Z pewnością tego typu panele są bardzo uniwersalne. Ich najbardziej atrakcyjna forma to właśnie panele 3D, które charakteryzują się szykownym i luksusowym wyglądem.

Czy warto zainwestować w panele dekoracyjne od Luxum?

Można je wykorzystać na dowolnej przestrzeni mieszkania. Panele dekoracyjne 3D stanowią doskonałe tło dla kominka, czy łóżka w sypialni. Istnieje możliwość zamontowania ich zarówno w pionie i poziomie, na fragmencie czy całości ściany, co daje szansę na stworzenie niepowtarzalnych kompozycji. Panele dekoracyjne 3D swoje zastosowanie znajdują także w meblarstwie. Użyte jako część lub front wyposażenia zadecydują o jego niepowtarzalnym i oryginalnym charakterze. Ważnym aspektem jest więc podkreślenie ich walorów. Powinniśmy zwrócić uwagę na odpowiednie oświetlenie, ponieważ punkty świetlne, które są zamontowane w suficie czy podłodze potęgują trójwymiarowy efekt aranżacji.

Dekoracyjne panele ścienne MDF 3D firmy Luxum to także dobry pomysł, ze względu na optyczne powiększenie czy pomniejszenie danego pomieszczenia. W przypadku przestronnego wnętrza można zdecydować się na duże, geometryczne wzory paneli. Takie rozwiązania najlepiej prezentują się w ciepłych barwach, ponieważ to właśnie wtedy pomieszczenie będzie bardziej przytulne. W małych pokojach lepiej postawić na delikatniejsze motywy w jasnych kolorach. Dlatego aranżując dane pomieszczenie, należy trzymać się zasady: ciemne barwy optycznie pomniejszają przestrzeń, podczas gdy jasne ją powiększają.

Panele MDF 3D:

bialy-panel-3d

 

  • odporne na wilgoć
  • lekkie
  • trwałe
  • mniej kosztowne od dekoracyjnych płyt i paneli gipsowych czy żywicznych
  • panele 3D można łączyć ze sobą bez widocznych spoin
  • prosty montaż na tradycyjnych ścianach i sufitach, ale także na lekkich ścianach z GK kartonowo – gipsowych  lub płytach OSB za pomocą kleju montażowego, kołków, kotew
  • doskonałe właściwości akustyczne
  • doskonałe właściwości termoizolacyjne

INFORMACJE

MDF3D-180X82

WZORY

MDF 3D od Luxum właściwości:

– okładziny dekoracyjne mdf 3d wykonane są z gęstej płyty mdf, jednostronnie laminowanej, głęboko frezowanej w technologii 3d

panele mają grubość 16 mm i są w standardzie pokrywane 3-krotnie białą farbą podkładową

– co bardzo ważne, panele mdf 3d są pochodzenia naturalnego i nie zmieniają mikroklimatu pomieszczeń, pozwalając na swobodne oddychanie ścian

– jako jedyne na rynku panele ścienne 3d, mogą być swobodnie docinane w miejscu montażu przy pomocy zwykłych narzędzi do obróbki drewna. Można także wiercić dowolne otwory.

– waga paneli mdf 3d jest obecnie najniższa na rynku* – jest to zaledwie 8kg/m²

* w porównaniu do innych okładzin ściennych o charakterze drewnopochodnym

Wymiary paneli mdf 3d

Standardowy rozmiar panelu dekoracyjnego mdf 3d to 500 x 1000 mm grubość paneli 16 mm.

Kolorystyka paneli mdf 3d

Efekt końcowy uzyskujemy poprzez malowanie zwykłym pędzlem lub w sposób natryskowy. Do malowania paneli ściennych 3d możemy użyć, bez wcześniejszego gruntowania farb akrylowych, winylowych, lateksowych, dzięki czemu uzyskamy fantastyczne powierzchnie w dowolnym kolorze. Panele mdf 3d można malować także zwykłymi farbami ściennymi, emulsyjnymi. Dekory z mdf 3d z powodzeniem można stosować w łazience oraz innych wilgotnych i wymagających pomieszczeniach. Innowacyjne, gotowe panele ścienne mdf 3d można: laminować, lakierować lakierem matowym lub w wysokim połysku, fornirować naturalnym drewnem lub fornirem modyfikowanym. Najbardziej wymagający klienci i architekci mogą zaprojektować dowolny wzór, napis, wizerunek, logo.

W Luxum dostarczamy Panele MDF-3D pokryte białym podkładem. Nie wykonujemy lakierowania, malowania oraz laminowania.

Panele ścienne 3D zostaną dostarczone wprost do zamawiającego. Dekoracyjny MDF 3D doskonale sprawdza się idealnie podkreślając ekskluzywne wykończenie wnętrz w domach i apartamentach prywatnych oraz budynkach użyteczności publicznej. Na życzenie, Luxum nie tylko dostarczy wybrane wzory paneli dekoracyjnych, ale także zajmuje się ich profesjonalnym montażem oraz malowaniem.

Architekci zwracają także uwagę na szersze możliwości zastosowania płyt z MDF 3D – jako fronty meblowe, dodatki architektoniczne. Panele ażurowe 3D z otworami możemy stosować jako tradycyjne panele ścienne, fronty meblowe lub do zabudowy grzejników.

Szerokie właściwości zastosowania okładzin ściennych z MDF:

Akustyka drewnianych i drewnopochodnych paneli jest cechą znaną od wieków. Nie bez przyczyny to właśnie z tego materiału wykonuje się instrumenty muzyczne, a także aule, hale, lub inne pomieszczenia w których przechodzenie dźwięku ma podstawowe znaczenie. Dzięki akustycznym właściwościom panele MDF 3D od Luxum staną się nie tylko perfekcyjną ozdobą wnętrza, ale także jego praktycznym wyposażeniem.

CENNIK

MDF3D-180X82

ROZMIAR:

100 x 50 cm lub 122 x 244 cm – 345 zł za m2

ROZMIAR:

100 x 50 cm lub 122 x 244 cm – 395 zł za m2

ROZMIAR:

100 x 50 cm lub 122 x 244 cm – 445 zł za m2

ROZMIAR:

100 x 50 cm lub 122 x 244 cm – 515 zł za m2

JAK ZAMAWIAĆ

MDF3D-180X82

Panele MDF 3D – skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie!

1. Podaj ilość paneli oraz numer wzoru

2. Jeżeli wybierasz panele niestandardowe podaj rozmiary formatów i kierunek układania się wzorów

3. Jeśli zamawiasz panele z własnym wzorem – prześlij projekt lub rysunek

4. Jeżeli panele 3D mają mieć zastosowanie w budynku użyteczności publicznej poinformuj o tym doradcę

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza