fbpx

Panele 3D - Gdańsk

Czy wiesz, jak przyjemnie spędza się czas w stylowo urządzonych wnętrzach? Wykorzystując panele 3D, właśnie takie wnętrze możesz stworzyć w dowolnym pomieszczeniu swojego domu i nie tylko. Klienci z Gdańska i wielu innych miast wybierają panele ścienne 3D jako oryginalny akcent dekoracyjny w domach, biurach czy miejscach użyteczności publicznej. Tego typu panele sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się nowoczesny, elegancki i wysoce estetyczny efekt. Możliwość modyfikacji paneli pozwala tworzyć rozwiązania dopasowane do stylu danego wnętrza i do własnego zamysłu. Poznaj panele ścienne od Luxum® i tak, jak klienci z Gdańska, postaw na ponadczasowy design.

Co wyróżnia panele od Luxum®?

Panele 3D zapewniają szerokie możliwości aranżacyjne. Możesz nie tylko wybierać spośród wielu wzorów i kolorów, ale także wykorzystywać je w różnych pomieszczeniach i na różne sposoby. Właściwości paneli ściennych 3D czynią z nich rozwiązanie uniwersalne, a przy tym funkcjonalne.

  • Panele ścienne, zapewniające trójwymiarowy efekt, wykonane są z trwałej płyty MDF, umożliwiającej swobodne dostosowywanie paneli do założeń projektu – można malować je farbami, przycinać, wykonywać otwory.
  • To produkty pochodzenia naturalnego, przyjazne środowisku.
  • W Luxum® panele ścienne dostępne są w wielu wzorach.
  • Można je montować na różnych powierzchniach – między innymi na ścianie, frontach mebli czy wykorzystać jako zabudowę grzejnika.
  • Zapewniają możliwość łączenia wielu płyt bez widocznych spoin.
  • Panele ścienne MDF cechują doskonałe właściwości akustyczne.
  • Panele 3D dobrze znoszą dużą wilgotność, dzięki czemu można montować je także w łazience czy kuchni.

Kompleksowa oferta dla klientów z Gdańska

Oferujemy rozwiązania na miarę wymagań klientów, którzy stawiają na kompleksowość usług, niezawodność rozwiązań i niebanalny styl. Dostępne w ofercie panele ścienne 3D cechuje optymalna jakość, a wybierając je, nie musisz martwić się o montaż. Klientom z Gdańska i woj. pomorskiego zapewniamy możliwość dostawy wraz z kompleksowym montażem.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza