fbpx

Panele 3D - Poznań

Szukasz pomysłu na dekorację ścian? Odkryj możliwości, jakie zapewniają panele 3D. Różnorodność wzorów oraz szeroki zakres zastosowań sprawiają, że możesz z nimi wykreować wnętrze o wyjątkowym charakterze. Panele ścienne 3D goszczą w domach klientów z Poznania, a także w biurach, przychodniach i wielu innych miejscach. I Ty możesz wykorzystać je w dowolnym pomieszczeniu, zarówno w formie pojedynczych elementów dekoracyjnych, jak i pokrywając nimi całe ściany. Wybierając panele ścienne od Luxum®, przekonasz się, jak wiele rozwiązań możesz stworzyć – sprawdź, co je wyróżnia i zaufaj Luxum®, tak jak klienci z Poznania i całej Polski.

Odkryj funkcjonalność paneli 3D

Naturalne pochodzenie, uniwersalny charakter i duża funkcjonalność czynią z paneli 3D doskonałe rozwiązanie aranżacyjne. Panele ścienne wykonane z płyty MDF, oferowane przez Luxum® to produkty, których zalety doceniają najbardziej wymagający klienci. Cechują się przede wszystkim:

  • możliwością elastycznego dostosowywania do potrzeb – zarówno w kwestii koloru, jak i kształtu,
  • dostępnością wielu wzorów zapewniających trójwymiarowy efekt,
  • możliwością łączenia płyt w dowolne kształty przy braku widoczności spoin,
  • możliwością zastosowania tradycyjnie jako panele ścienne, a także jako fronty meblowe, obudowa grzejników, dekoracja wokół kominka czy inne rozwiązanie,
  • możliwością montażu w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności,
  • niezawodnymi właściwościami akustycznymi.

Panele ścienne od Luxum®

Wybierając panele 3D od Luxum®, stawiasz na optymalną jakość i kompleksową obsługę. Klienci z Poznania i woj. wielkopolskiego, którzy skorzystają z naszej oferty, mogą liczyć także na transport paneli oraz ich montaż. Wspólnie tworzymy rozwiązania, które zachwycają designem, estetyką i stanowią niebanalny akcent dekoracyjny na lata.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza