fbpx

Panele 3D - Warszawa

Chcesz coś zmienić w swoim salonie? A może wnętrze biura potrzebuje odświeżenia? Panele 3D to rozwiązanie goszczące w wielu domach, firmach, hotelach czy innych miejscach w Warszawie i całej Polsce. Dzięki nim można kreować przyciągające wzrok aranżacje, równie efektowne, co trwałe i praktyczne. Panele ścienne 3D wykonane z płyty MDF cechuje naturalne pochodzenie, przyjazny środowisku charakter oraz niemal nieograniczone możliwości zastosowania. Ich doskonałe właściwości, uniwersalny design oraz możliwość tworzenia rozwiązań przystosowanych do własnych preferencji, czyni z nich ponadczasowy element dekoracyjny. Sprawdź, co przekonało klientów Luxum® z Warszawy i innych miast, którzy zdecydowali się na panele ścienne.

Wyjątkowy charakter to wyjątkowy efekt

Panele 3D to nowoczesny sposób na aranżację. Są łatwe w montażu, ale pozwalają tworzyć niebanalne dekoracje w każdym wnętrzu. Uniwersalny charakter z możliwością personalizacji panele ścienne zawdzięczają swoim właściwościom, czyli między innymi:

  • przystosowanie do montażu w pomieszczeniach o dużej wilgotności (na przykład w łazience czy w kuchni),
  • możliwość zastosowania paneli nie tylko na ścianie, ale i między innymi na frontach mebli,
  • duży wybór dostępnych wzorów – od delikatnych po wyraziste, potęgujące efekt trójwymiarowości,
  • możliwość malowania paneli ściennych farbami,
  • możliwość łączenia paneli bez widocznych spoin,
  • możliwość swobodnego przycinania paneli do różnych wymiarów, kształtów oraz wykonywania w nich otworów,
  • świetne właściwości akustyczne.

Panele ścienne 3D w Twojej aranżacji

Niezależnie od tego, do jakiego pomieszczenia wybierzesz panele ścienne 3D, możesz być pewien, że nabierze ono wyjątkowego charakteru. Wysoka estetyka dekoracji pozwoli Ci cieszyć się każdą chwilą w danym wnętrzu. Tak samo, jak wybór paneli w Luxum® pozwoli Ci cieszyć się wygodą – Warszawa i woj. mazowieckie objęte są możliwością transportu oraz profesjonalnego montażu. Postaw na rozwiązania przystosowane do Twoich potrzeb.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza