fbpx

Panele 3D - Wrocław

Efektownie, nowocześnie i z pomysłem! Właśnie takie aranżacje pozwalają tworzyć panele 3D – przekonali się o tym klienci Luxum® z Wrocławia i wielu innych miast. Ty także możesz wykreować wnętrze, o jakim zawsze marzyłeś. Panele ścienne 3D wykonane z płyty MDF to elastyczne rozwiązanie, które z łatwością można przystosować do indywidualnych preferencji. Chcesz zaakcentować jedną ze ścian w salonie? A może odmienić charakter wyspy kuchennej? Postaw na panele ścienne – przekonaj się, za co cenią je klienci z Wrocławia.

Panele ścienne 3D – estetyka i funkcjonalność

Panele 3D pozwalają uzyskać zaskakujący efekt wizualny. Doskonale prezentują się w każdym wnętrzu, a tworząc trójwymiarowy obraz, nadają mu wyjątkowego charakteru. Wykonane z płyty MDF panele ścienne 3D zapewniają szerokie możliwości aranżacyjne. Wszystko to dzięki ich właściwościom, sprawiającym, że stanowią nie tylko designerski element dekoracyjny, ale i praktyczne, trwałe rozwiązanie.

  • Panele ścienne tego typu występują w wielu wariantach pod względem wzornictwa – możliwość frezowania w płycie MDF pozwala tworzyć różnorodne zdobienia.
  • Dzięki możliwości malowania ich farbami na dowolne kolory, przycinania do każdego rozmiaru oraz możliwości układania na powierzchni bez widocznych łączeń między płytami, stanowią one oryginalne i wysoce estetyczne wykończenie.
  • Oferowane przez Luxum® panele 3D przeznaczone są do montażu w każdym pomieszczeniu, także tym o podwyższonej wilgotności, jak łazienka czy kuchnia.
  • Panele ścienne można wykorzystać niemal w dowolny sposób – nie tylko na ścianę, ale i jako fronty meblowe, obudowa grzejnika, obudowa wyspy kuchennej oraz w wielu innych rozwiązaniach.
  • Cechują je doskonałe właściwości akustyczne, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach budynków użyteczności publicznej.
  • Panele są pochodzenia naturalnego.

Dlaczego warto wybrać panele 3D od Luxum®?

Panele ścienne 3D oferowane przez Luxum® to rozwiązanie projektowane na miarę. Można je swobodnie docinać, dopasowywać do wnętrza, realizować różnorodne pomysły. A dodatkowo nie musisz obawiać się o ich prawidłowy montaż. Wybierając panele ścienne 3D z oferty Luxum®, klienci z Wrocławia mogą liczyć na transport oraz profesjonalny montaż.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza