fbpx

HAUSDER – panele ścienne i sufitowe

 

PRZEDSTAWIENIE DREWNA W NOWOCZESNYM WYDANIU.

PANELE DREWNIANE WYKONYWANE RĘCZNIE, BĘDĄ STANOWIŁY DOSKONAŁĄ OZDOBĘ KREOWANEJ PRZESTRZENI.

galeriaregulaminjakzamawiac

znaczek

Złączone i dopasowane względem siebie trójwymiarowe elementy tworzą we wnętrzu całokształt wykończenia dla danej powierzchni, zaprojektowany i stworzony od podstaw na wymiar.  Wygląd finalnego produktu dopasowywany jest jeszcze przed rozpoczęciem realizacji. Rozwiązania dla każdej z realizacji dostosowywane są indywidualnie, najczęściej występują jednak w formie żaluzji ściennych w orientacji pionowej.

Największe spektrum efektownych zastosowań dekoracyjnych wynika z szerokich możliwości łączenia elementów, a dostępność wielu gatunków obić drewnianych pozwala na wybór najbardziej odpowiedniego materiału dla komponowanego wnętrza.

Naturalne panele drewnopochodne Hausder to materiał ponadczasowy, przy jego dobrym traktowaniu, odwdzięcza nam się zachowaniem najbardziej pożądanych cech naturalnych przez wiele lat eksploatacji.

Znane od wieków, drewniane i drewnopodobne budownictwo wpisuje się w gust każdego wprawionego obserwatora przestrzeni. Odnajdzie się zarówno w kompozycjach nowoczesnych, jak i takich inspirowanych rodzimym stylem rustykalnym. Materiał ten doskonale kontrastuje z materiałami takimi jak beton, cegła, czy elementami metalowymi.

Wykorzystanie drewnianych, drewnopochodnych elementów w aranżacji pozwoli także na wizualne ocieplenie wnętrza.

Panele Hausder najczęściej wykorzystywane są jako ozdoby ścienne i sufitowe. Doskonale odnajdują się w nowoczesnych realizacjach, ale także potrafią subtelnie podkreślić wykończenie wnętrza w najbardziej klasycznym wydaniu.

znaczek

Właściwości akustyczne

Drewno jest materiałem znanych ze swych właściwości akustycznych, potrafi przetwarzać, lub chłonąć dźwięk rozchodzący się w danym pomieszczeniu. Nie bez powodu ten szlachetny materiał został spopularyzowany jako środek wykorzystywany do produkcji instrumentów muzycznych, ale także do wnętrz, w których szczególną uwagę kładzie się na akustykę.

Panele dostępne są w wersjach fornirowanych.

 

Bezpieczny montaż

Rodzaj montażu dobierany jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania realizacji i miejsca użytkowania. W celu zapewnienia najwyższej jakości końcowego wykończenia panele oferowane są wraz z montażem. Odpowiednie połączenie paneli pozwoli na trwałe zespojenie drewnianych elementów ze sobą, tworząc jednolitą kompozycję.

 

Olejowanie i lakierowanie paneli

Panele ścienne i sufitowe są dostępne także w wersjach olejowanych oraz lakierowanych. Proces ten pozwala wydobyć głębię koloru i naturalny charakter drewna. Olejowanie oraz lakierowanie zabezpiecza je przed utratą właściwości i wzmacnia cechy fizyczne materiału. Dzięki temu panele zachowają swoje pierwotne cechy przez wiele lat użytkowania.

Z uwagi na charakter drewnianych aranżacji, każda wycena dokonywana jest indywidualnie.