PANELE SZKLANE VERRE DESIGN

verre-design-logo-black
panele-szklane

Szkło jest nierozłącznym elementem współczesnej architektury. Odgrywa bardzo dużą rolę zarówno w wyposażeniu wnętrz, jak i zewnętrznych realizacjach. Szklane panele to materiał o wszechstronnych możliwościach aranżacyjnych. Odnajdzie się w salonie, kuchni, łazience, przedpokoju, ale także w restauracjach i innych obiektach użyteczności publicznej. Mogą być także montowane jako elementy meblowe. Szklane panele najczęściej wykonuje się z użyciem fotografii oraz grafik o wzorach naturalnych, lub abstrakcyjnych. Każda z grafik jest precyzyjnie odwzorowywana zgodnie z wizją inwestora.

Szkło Verre Design

proste do utrzymania w czystości
nieograniczone możliwości aranżacji
możliwość wycinania otworów, np. pod montaż: włączników, klamek, gniazdek elektrycznych
realistyczne odzwierciedlenie obrazu,zdjęcia, lub grafiki
możliwość montażu na zewnątrz
niewielka waga w porównaniu do innych stałych okładzin ściennych
wodoodporność wysoka wytrzymałość termiczna, nawet do 250 °C
możliwość montażu w strefach trudnych – np. w kuchni, czy łazience, tam gdzie występuje bezpośredni kontakt z wodą i parą wodną  

Cena już od 1290 zł brutto/m²

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy

INFORMACJE

verre-design-logo-black

Panele szklane Verre Design dzięki najnowocześniejszym technologiom obróbki szkła, są w pełni odporne na szkodliwe promieniowanie UV, więc nie zmieniają swoich właściwości wizualnych, nawet po wielu latach eksploatacji w wymagających warunkach.

Druk na szkle wykonuje się metodą inkjet UV, który nakłada się bezpośrednio na wcześniej przygotowane podłoże. Istnieje możliwość uzyskania szklanych paneli w wersji dwustronnej, także w przeziernym i nieprzeziernym kolorze.

Zabezpieczenie szklanych paneli Panele są odpowiednio przygotowywane jeszcze na etapie produkcyjnym. Mogą być laminowane, lakierowane, lub pokryte warstwą zabezpieczającej folii EVA. Dzięki temu końcowy produkt jest odporny na działanie promieni słonecznych, wody, czy pary wodnej a jego wygląd nie zmienia się, nawet po wielu latach eksploatacji.

Dostępne grubości szkła: Do wnętrz najczęściej wykorzystuje się panele o grubości 4, 5 lub 6 milimetrów. Istnieje jednak możliwość zamówienia szkła o innych grubościach, np. 8 lub 10 milimetrów. Maksymalny wymiar szklanego panelu to 3,2 m.

CENNIK

verre-design-logo-black

Panele szklane na wymiar od Luxum wyceniane są indywidualnie

W Luxum każde zamówienie jest wyjątkowe, dlatego proponujemy możliwość indywidualnej wyceny wyposażenia wnętrz dopasowanego do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami e-mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy aby otrzymać najlepszą ofertę dla Twojej inwestycji.

JAK ZAMAWIAĆ

verre-design-logo-black

Przed etapem projektowym, niezbędne jest wykonanie pomiaru. Następnie tworzy się wizualizację pomieszczenia, w której zaaranżowany zostanie szklany panel. Po akceptacji projektu, rozpoczyna się proces realizacji. Czas wykonania szklanego panelu każdorazowo ustala się indywidualnie, ponieważ zależne jest to od rodzaju zamówienia. Najczęściej jest to około 4 tygodni. Panele Verre Design oferujemy wraz z dedykowanym montażem, wykonywanym przez autoryzowane ekipy techniczne. Montaż wyceniamy indywidualnie.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

verre-design-logo-black

do pobrania

INSPIRACJE

verre-design-logo-black
KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza