fbpx

PANELE ŚCIENNE 3D

   

  DEKORACYJNE PANELE ŚCIENNE Z GŁĘBOKO FREZOWANEGO MATERIAŁU MDF 3D

 

KOLEKCJA PONAD 90 NAJMODNIEJSZYCH WZORÓW DOSTĘPNYCH OD RĘKI

MOŻLIWOŚĆ ZAPROJEKTOWANIA I WYKONANIA NIEMAL DOWOLNEGO WZORU!

do pobraniakolorystykawlasciwosci paneleWYMIARYwzory mdf 3d

regulamingaleriapromocjejakzamawiac

Najwyższej jakości, innowacyjne panele ścienne z frezowanego 3D, odpornego na wilgoć MDF-u – to doskonałe rozwiązanie dekoracyjne do aranżacji luksusowych wnętrz. Dzięki nowoczesnej technologii i doskonałemu wzornictwu możemy teraz w szybki i wygodny sposób mieć ściany, sufity, zabudowy i meble w ciekawym, niebanalnym stylu. Panele dekoracyjne MDF 3D, eliminują podobne rozwiązania z dekorami gipsowymi.  

mdf

WŁAŚCIWOŚCI PANELI MDF 3D

 • są odporne na wilgoć
 • lekkie
 • trwałe
 • są mniej kosztowne od dekoracyjnych płyt i paneli gipsowych czy żywicznych
 • panele 3D można łączyć ze sobą bez widocznych spoin
 • prosty montaż na tradycyjnych ścianach i sufitach, ale także na lekkich ścianach z GK KARTONOWO-GIPSOWYCH lub płytach OSB za pomocą KLEJU MONTAŻOWEGO, KOŁKÓW, KOTEW
 • mają doskonałe właściwości termoizolacyjne i akustyczne.

Aksutyka drewnianych i drewnopochodnych paneli jest cechą znaną od wieków. Nie bez przyczyny to właśnie z tego materiału wykonuje się instrumenty muzyczne, a także aule, hale, lub inne pomieszczenia w których przechodzenie dźwięku ma podstawowe znaczenie. Dzięki akustycznym właściwościom panele MDF 3D od Luxum staną się nie tylko perfekcyjną ozdobą wnętrza, ale także jego praktycznym wyposażeniem.

W OBECNEJ CHWILI NIE MA NA RYNKU BARDZIEJ INNOWACYJNEGO, CIEKAWSZEGO I TAK UNIWERSALNEGO ROZWIĄZANIA W PRZYJAZNEJ CENIE, JAKIM SĄ PANELE DEKORACYJNE MDF 3D OD LUXUM.

 kolko-1Panele dekoracyjne MDF 3D wykonane są z gęstej płyty MDF, jednostronnie laminowanej, głęboko frezowanej w technologii 3D. kolko-2Panele mają grubość 16 mm i są w standardzie pokrywane 3-krotnie białą farbą podkładową. kolko-3Co bardzo ważne, panele MDF 3D są pochodzenia naturalnego i nie zmieniają mikroklimatu pomieszczeń, pozwalając na swobodne oddychanie ścian. kolko-4Jako jedyne na rynku panele ścienne 3D, mogą być swobodnie docinane w miejscu montażu przy pomocy zwykłych narzędzi do obróbki drewna. Można także wiercić dowolne otwory.    

LINIJKA

WYMIARY PANELI MDF 3D

STANDARDOWY ROZMIAR PANELU DEKORACYJNEGO MDF 3D  500 x 1000 mm GRUBOŚĆ PANELI 16 mm DOSTĘPNE SĄ TAKŻE PANELE ŚCIENNE O MAKSYMALNYM ROZMIARZE 2700 x 1250 mm  

NA ZAMÓWIENIE DOSTARCZAMY PANELE DEKORACYJNE DOCIĘTE NA ŻĄDANY WYMIAR – CO UŁATWIA I PRZYSPIESZA PRACE MONTAŻOWE

   

pedzle-300x236

KOLORYSTYKA PANELI MDF 3D

Efekt końcowy uzyskujemy poprzez malowanie ZWYKŁYM PĘDZLEM lub w SPOSÓB NATRYSKOWY. Do malowania paneli ściennych 3D możemy użyć, bez wcześniejszego gruntowania FARB AKRYLOWYCH, LATEKSOWYCH, WINYLOWYCH, dzięki czemu uzyskamy fantastyczne powierzchnie w dowolnym kolorze.  Panele MDF 3D można malować także ZWYKŁYMI FARBAMI ŚCIENNYMI, EMULSYJNYMI.   Wraz z naszym partnerem, amerykańską firmą BENJAMIN MOOR opracowaliśmy w Luxum metodę malowania dekoracyjnych paneli ściennych 3D w niezwykle prosty sposób, o artystycznym efekcie, z możliwością piaskowania, złocenia, srebrzenia, dzięki czemu uzyskuje się fenomenalny, niesamowity efekt dekoracyjny. Dzięki zastosowaniu specjalnych farb Benjamin Moor, dekory z MDF 3D z powodzeniem można stosować w łazience oraz innych wilgotnych i wymagających pomieszczeniach. Innowacyjne, gotowe panele ścienne MDF 3D można:  

 • laminować,
 • lakierować lakierem matowym lub w wysokim połysku,
 • fornirować naturalnym drewnem lub formirem modyfikowanym.

  kolko-wykrzyknikNAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCY KLIENCI I ARCHITEKCI MOGĄ ZAPROJEKTOWAĆ DOWOLNY:

 • WZÓR
 • NAPIS
 • WIZERUNEK
 • LOGO

  Takie panele ścienne 3D zostaną dostarczone wprost do zamawiającego.   Panele dekoracyjne MDF 3D sprawdzają się idealnie podkreślając ekskluzywne wykończenie wnętrz w domach i apartamentach prywatnych oraz budynkach użyteczności publicznej. Na życzenie, Luxum nie tylko dostarczy wybrane wzory paneli dekoracyjnych, ale także zajmie się ich profesjonalnym montażem oraz malowaniem.   kolko-wykrzyknikArchitekci zwracają także uwagę na szersze możliwości zastosowania płyt z MDF 3D – jako fronty meblowe, dodatki architektoniczne. Panele ażurowe 3D z otworami możemy stosować jako tradycyjne panele ścienne, fronty meblowe lub do zabudowy grzejników.

PANELE ŚCIENNE 3D Z WYSOKOGATUNKOWEGO MDF-U NATURALNEGO POCHODZENIA, SPEŁNIAJĄ NAJOSTRZEJSZE NORMY I WYMAGANIA STAWIANE PRZED LUKSUSOWYMI WYROBAMI DLA NIETUZINKOWYCH ODBIORCÓW

panelewzory

WZORY PANELI MDF 3D

►  WZORY PEŁNE 91

►  WZORY AŻUROWE 7

39 40 41 42 43 44 45

Zapraszamy do odwiedzenia naszego SHOWROOMU – GALERII WNĘTRZ KREATYWNYCH przy ulicy Lipskiej 16 w Krakowie, gdzie można będzie zobaczyć ciekawą i inspirującą aranżację z wykorzystaniem paneli dekoracyjnych MDF 3D.

wirtualny

SPOSÓB NA UROZMAICENIE ARANŻACJI MIESZKANIA – PŁYTY ŚCIENNE MDF 3D

Aranżacja swoich czterech kątów to dla wielu osób nie lada wyzwanie. Odpowiednie zagospodarowanie pomieszczeń ma wpływ na późniejsze samopoczucie i funkcjonowanie w przestrzeni. Istnieje kilka sposobów na to, jak uatrakcyjnić aranżacyjnie mieszkanie. Jednym z nich są płyty ścienne MDF 3D, które ostatnimi czasy wracają do łask. Mogą być one efektownym i oryginalnym wykończeniem każdego wnętrza.  

JAKIE ZALETY MAJĄ PŁYTY ŚCIENNE MDF 3D?

W ostatnim czasie architekci, przy aranżacji różnego rodzaju wnętrz, upodobali sobie płyty ścienne MDF 3D. Świetnie sprawdzają się bowiem przy większości pomieszczeń – pokoje dzienne, sypialnia czy przedpokój. To bardzo uniwersalny sposób wykończenia wnętrza, który nadaje charakteru całej aranżacji. Dekoracyjne panele ścienne MDF 3D można bez przeszkód wykorzystać nie tylko w mieszkaniu, ale również pomieszczeniach użyteczności publicznej.  

UNIWERSALNE PANELE ŚCIENNE MDF

Najbardziej rozpowszechnionym produktem są panele ścienne MDF 3D. Wytwarzane są ze związków organicznych i włókien drzewnych. Charakteryzują się przede wszystkim jednolitą powierzchnią, która umożliwia bezproblemową obróbkę. Można je więc lakierować, fornirować czy oklejać folią. Tego typu panele są bardzo uniwersalne. Ich najbardziej atrakcyjna forma to właśnie panele 3D, które charakteryzują się szykownym i luksusowym wyglądem.  

CZY WARTO ZAINWESTOWAĆ W PANELE DEKORACYJNE 3D?

Można je wykorzystać na dowolnej przestrzeni mieszkania. Panele dekoracyjne 3D mogą stanowić tło dla kominka czy łóżka w sypialni. Można je mocować w pionie i poziomie, na fragmencie czy całości ściany, co daje szansę na stworzenie niepowtarzalnych kompozycji. Panele dekoracyjne 3D swoje zastosowanie znalazły także w meblarstwie. Użyte jako część lub front wyposażenia zadecydują o jego niepowtarzalności i oryginalności. Aby w pełni podkreślić ich walory, warto zainwestować również w odpowiednie oświetlenie. Zamontowane w suficie czy podłodze może spotęgować trójwymiarowy efekt aranżacji.  

SPOSÓB NA OPTYCZNE POWIĘKSZENIE LUB POMNIEJSZENIE POWIERZCHNI

Dekoracyjne panele ścienne MDF 3D firmy Luxum są także dobrym pomysłem, jeśli chodzi o optyczne powiększenie czy pomniejszenie danego pomieszczenia. W przypadku przestronnego wnętrza można zdecydować się na duże, geometryczne wzory paneli. Najlepiej pomalować je w ciepłych barwach. Wówczas pomieszczenie będzie bardziej przytulne. W małych pokojach lepiej postawić na delikatniejsze motywy w jasnych kolorach. Aranżując dane pomieszczenie, należy trzymać się zasady: ciemne barwy optycznie pomniejszają przestrzeń, a jasne ją powiększają.