sferimo-tm

SFERIMO

sferimostruktury1

Powierzchnie metalizowane Sferimo

Wykorzystanie najwyższej jakości komponentów pozwoliło na stworzenie produktu całkowicie innowacyjnego – metalu aplikowanego na różne rodzaje nawet najbardziej złożonych powierzchni, takich jak drewno, metal, płyta OSB, MDF, HDF, kamień, beton, materiały mikrocementowe, ale także kompozyty i konglomeraty.

Produkty Sferimo są całkowicie uniwersalne. Produkty Sferimo mogą być stosowane jako wykończenie o charakterze dekoracyjnym. Materiał ten odnajdzie swoje zastosowanie zarówno we wnętrzu, na elewacjach czy elementach małej architektury. Sprawdzi się zarówno we wnętrzach industrialnych, jak i nowoczesnych nadając realizacji swoistego, niepowtarzalnego charakteru.

Powłoką metalizowaną pokrywa się:

elementy oświetlenia,
umywalki,
wanny,
fronty meblowe czy też panele ścienne

Sferimis

To stała seria produktów stworzona z myślą o kompleksowych realizacjach, produkowana jedynie na zamówienie. Każdy ze wzorów został zainspirowany fakturą dekorów z kolekcji Sferimo. Przeznaczony do pokrycia ścian, posadzek, czy frontów meblowych doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych aranżacjach. Odpowiednia impregnacja przystosuje materiał także do pokrycia elewacji zewnętrznych, czy elementów małej architektury. Sferimis jest prosty w obróbce, można go przycinać, wiercić otwory, czy też wycinać precyzyjne elementy.

sferimis

INFORMACJE

Sferimo to powłoka stworzona jako najwyższej jakości mieszanka komponentów: żywic poliestrowych, kruszonego metalu oraz utwardzacza. Po aplikacji preparatu na bazową powierzchnię poddaje się go procesowi szlifowania i polerowania, dzięki czemu Sferimo nabiera charakteru trwałego metalowego elementu w pełni odpornego na ścieranie czy niekorzystne warunki atmosferyczne.

Rodzaje metali:  ZDJ

Oxydanty: czarny, zielony, niebieski

Stała kolekcja powierzchni metalizowanych – Sferimis

Wykonywane są na bazie metali: złoto, srebro, brąz, miedź, stal, stal kortenowska

Dostępne wymiary powierzchni Sferimis:

Rozmiary_sferimo_2
Rozmiary_sferimo_3
Rozmiary_sferimo_5

STRUKTURY SFERIMO

struktury-sferimo1
sferimis

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

sferimis

INSPIRACJE

sferimis

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny podawane na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, będących jednocześnie konsumentami podawane w korespondencji ceny zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, może być wystawiona w cenie netto.

Wszelkie gwarancje udzielone przez firmę LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia objęte są polisą OC gwarantowaną przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystywane są tylko i wyłącznie w celach realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Wyposażeni są w sprzęt niezbędny do dokonania profesjonalnych pomiarów oraz posiadają przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłata związana z wizytą doradcy ustalana jest i podawana w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej