fbpx

POWIERZCHNIE METALIZOWANE SFERIMO

sferimo-male-logo
powierzchnie-metalizowane

Powierzchnie metalizowane Sferimo

Wykorzystanie najwyższej jakości komponentów pozwoliło na stworzenie produktu całkowicie innowacyjnego – metalu aplikowanego na różne rodzaje nawet najbardziej złożonych powierzchni, takich jak drewno, metal, płyta OSB, MDF, HDF, kamień, beton, materiały mikrocementowe, ale także kompozyty i konglomeraty.

Produkty Sferimo są całkowicie uniwersalne. Produkty Sferimo mogą być stosowane jako wykończenie o charakterze dekoracyjnym. Materiał ten odnajdzie swoje zastosowanie zarówno we wnętrzu, na elewacjach czy elementach małej architektury. Sprawdzi się zarówno we wnętrzach industrialnych, jak i nowoczesnych nadając realizacji swoistego, niepowtarzalnego charakteru.

Powłoką metalizowaną pokrywa się:

elementy oświetlenia,
umywalki,
wanny,
fronty meblowe czy też panele ścienne

sferimo-metalizacja-na-zamowienie

Sferimis

To stała seria produktów stworzona z myślą o kompleksowych realizacjach, produkowana jedynie na zamówienie. Każdy ze wzorów został zainspirowany fakturą dekorów z kolekcji Sferimo. Przeznaczony do pokrycia ścian, posadzek, czy frontów meblowych doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych aranżacjach. Odpowiednia impregnacja przystosuje materiał także do pokrycia elewacji zewnętrznych, czy elementów małej architektury. Sferimis jest prosty w obróbce, można go przycinać, wiercić otwory, czy też wycinać precyzyjne elementy.

INFORMACJE

sferimo-male-logo

Sferimo to powłoka stworzona jako najwyższej jakości mieszanka komponentów: żywic poliestrowych, kruszonego metalu oraz utwardzacza. Po aplikacji preparatu na bazową powierzchnię poddaje się go procesowi szlifowania i polerowania, dzięki czemu Sferimo nabiera charakteru trwałego metalowego elementu w pełni odpornego na ścieranie czy niekorzystne warunki atmosferyczne.

Rodzaje metali:  ZDJ

Oxydanty: czarny, zielony, niebieski

Stała kolekcja powierzchni metalizowanych – Sferimis

Wykonywane są na bazie metali: złoto, srebro, brąz, miedź, stal, stal kortenowska

Dostępne wymiary powierzchni Sferimis:

Rozmiary_sferimo_2
Rozmiary_sferimo_3
Rozmiary_sferimo_5

STRUKTURY SFERIMO

struktury-sferimo1

CENNIK

sferimo-male-logo

W Luxum każde zamówienie jest wyjątkowe, dlatego proponujemy możliwość indywidualnej wyceny wyposażenia wnętrz dopasowanego do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami e-mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy aby otrzymać najlepszą ofertę dla Twojej inwestycji.

JAK ZAMAWIAĆ

sferimo-male-logo

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

sferimo-male-logo

do pobrania

INSPIRACJE

sferimo-male-logo

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza