fbpx

SHOWROOM

BEZ OGRANICZEŃ!

GALERIA WNĘTRZ KREATYWNYCH – zwiedź nasz showroom wirtualnie

wirtualny

 SHOWROOM

Niepowtarzalne miejsce prezentujące najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz, z salką konferencyjną i sprzętem komputerowym dla architektów, projektantów, dekoratorów oraz indywidualnych inwestorów.

Na Wasze życzenie przy ul. Dekerta 44 w Krakowie, została otworzona pierwsza w Polsce GALERIA WNĘTRZ KREATYWNYCH – SHOWROOM LUXUM. To jedyne takie miejsce w tej części Europy, gdzie zrealizowane są ekspozycje najwyższej klasy wyposażenia wnętrz oparte o indywidulane rozwiązania   • na wymiar    • na zamówienie.

Szczególną cechą wszystkich propozycji Luxum jest dostosowanie się do formy, rozmiaru, koloru dokładnie takiego, jakiego oczekuje klient. Wiemy, że Twoja przestrzeń życiowa powinna być stworzona pod Twoje wymagania. Dlatego stosujemy najlepsze materiały i gwarantujemy perfekcyjną, najlepszą jakość wykonania. Stworzyliśmy SHOWROOM dokładnie wsłuchując się w Wasze opinie i pragnienia.

znaczek

SHOWROOM dla Ciebie, to nie kolejny salon czy sklep z luksusowym wyposażeniem wnętrz, gdzie produkty różnych producentów dobierane są według schematu z katalogu. SHOWROOM LUXUM to miejsce dla Ciebie, niezależnie od tego czy jesteś inwestorem, wykonawcą czy projektantem. Tutaj odnajdziesz prawdziwą wolność tworzenia i otrzymasz dokładnie to czego chcesz i potrzebujesz. To w TWOIM SHOWROOMIE znajdziesz wyposażenie sanitarne – wanny, umywalki, brodziki, które będą wykonane dla Ciebie, według indywidualnego projektu, lub inspirowane najlepszymi światowymi projektami.
 

  • Z całą pewnością zaciekawią Cię prawdopodobnie najlepsze na świecie, ręcznie wytwarzane płyty z betonu architektonicznego. Jeżeli same płyty z betonu architektonicznego w kolorze szarym lub białym, nie są dla Ciebie czymś nowym i ciekawym, to powinieneś je zobaczyć w połączeniu ze STARONEM albo CORIANEM czy też żywicą, szkłem lub stalą nierdzewną.
  • Koniecznie trzeba oglądnąć kamień syntetyczny STARON na ścianie w łazience.
  • Zobacz jak designersko wyglądają duże, ręcznie wykonywane, lakierowane i malowane lampy z włókna szklanego w klasycznym stylu wielkiej półkuli.
  • Zainspiruj się panelami ściennymi z głęboko frezowanego MDF 3D, dającymi niepowtarzalny efekt dekoracyjny.
  • Sprawdz różnicę między zwykłymi farbami, nawet tymi wysokogatunkowymi, a propozycjami malowania ścian, sufitu i paneli dekoracyjnych, amerykańskimi farbami Benjamin Moor.
  • Nie można sobie odpuścić obejrzenia i sprawdzenia mebli z CARBONU – włókna węglowego, czyli obecnie najmodniejszego materiału najnowoczesniejszej technologii w projektach Hi-Tech.
  • Niech zachwycą Cię nietypowe formy wanien, umywalek, brodzików, kabin prysznicowych.

kolko-wykrzyknik

KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z NOWYMI TRENDAMI I PRZETESTUJ JAKOŚĆ MEBLI NA WYMIAR, A PRZEKONASZ SIĘ CO JEST NAJLEPSZE DLA CIEBIE. JEŚLI SZUKASZ CZEGOŚ DO DOMU TO TRAFIŁEŚ NAJLEPIEJ. Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ ZALEŻY CI TAKŻE NA ESTETYCE, KOMFORCIE I PRESTIŻU TWOJEGO MIEJSCA PRACY. I WŁAŚNIE Z TEGO POWODU PRZYPATRZ SIĘ JAK DOSKONALE MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJE BIURO, SKLEP CZY GABINET.

 
 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Z RADOŚCIĄ CIĘ WYSŁUCHAMY I DORADZIMY NAJLEPSZE ORAZ NAJKORZYSTNIEJSZE ROZWIĄZANIA

luxum-r-czarne

jakzamawiac


Program - Innowacyjna Gospodarka Program - Kapitał Ludzki  terminowa_firma1