LUXUM wnętrza i łazienki na wymiar

UMYWALKI NA WYMIAR

UMYWALKI IDEALNIE DOPASOWANE DO TWOJEJ ŁAZIENKI

Prestiżowe umywalki i blaty łazienkowe z umywalkami w dowolnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Wybierz umywalkę stworzoną dla Ciebie, ściśle według otrzymanego projektu, szkicu, pomysłu lub inspirowaną najlepszymi, najciekawszymi projektami XX i XXI wieku.

UMYWALKI Z NOWOCZESNYCH MATERIAŁÓW

Urządzając łazienkę z Luxum masz zagwarantowaną dostawę umywalek i blatów łazienkowych, zgodnych z Twoimi wymaganiami, bez względu na ich rozmiar, kształt i kolor.

Dlaczego umywalki na wymiar Luxum to najlepszy wybór?  

dopasowanie do kreacji nowoczesnej łazienki – zgodnie z projektem

perfekcyjna estetyka – bez przebarwień, pęknięć, rys

ciepłota materiału i przyjemna w dotyku struktura

gwarantowana trwałość, potwierdzona badaniami, sprawdzona przez tysiące Użytkowników

możliwość tworzenia odpływów liniowych i tradycyjnych łączenie z blatem bez spoin – jedna monolityczna bryła

dowolność formy, rozmiaru, koloru – dostępna szeroka paleta kolorów RAL

zastosowanie w luksusowych, prywatnych łazienkach jak i w toaletach prestiżowych budynków użyteczności publicznej

produkty od Luxum są bezpieczne – posiadamy certyfikaty i atesty

korzystna cena – zamawiasz bezpośrednio u producenta doskonały, niepowtarzalny efekt.

umywalki wiszące
umywalki narożne
umywalki nablatowe
umywalki wielostanowiskowe
umywalki podwójne
umywalki z blatem
umywalki okrągłe
umywalki kolorowe
umywalki nietypowe
umywalki z odpływami liniowymi/szczelinowymi
umywalki kompozytowe
umywalki nowoczesne

Nietypowe umywalki i blaty łazienkowe tworzone z prawdziwą pasją. Dopracowane w każdym szczególe – dlatego ręcznie robionym umywalkom od Luxum ufają nie tylko architekci, ale także tysiące wymagających odbiorców indywidualnych. To umywalki z dumą produkowane w Polsce. Co więcej, doceniają je także designerskie włoskie, hiszpańskie czy niemieckie marki, zlecając produkcję swoich linii wzorniczych właśnie w krakowskiej manufakturze. Z umywalkami na wymiar Luxum, nowoczesna łazienka osiąga efekt kompletności i doskonałości. Nie bez powodu umywalki Luxum, to dobry wybór.

Luxum – pierwsza i największa polska manufaktura produkująca nowoczesne umywalki i nietypowe blaty umywalkowe na indywidualne zamówienie. Doświadczenie, system kontroli jakości oraz wyłącznie oryginalne, atestowane materiały. Najlepsze rozwiązania gwarantują pożądany efekt i bezpieczeństwo. Dzięki pomocy fachowych doradców, oszczędzisz czas, a proces realizacji zamówienia jest szybki i prosty.

W Luxum każde zamówienie jest wyjątkowe, dlatego proponujemy możliwość indywidualnej wyceny wyposażenia wnętrz dopasowanego do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami e-mailowo, telefonicznie lub przez formularz kontaktowy aby otrzymać najlepszą ofertę dla Twojej inwestycji.

Umywalki na wymiar od Luxum wyceniane są indywidualnie

LUXUM wnętrza i łazienki na wymiar

INFORMACJE

materiały

GFK LUXUM – najwyższej jakości kompozyt, stosowany przy realizacji wyrobów sanitarnych na wymiar, dzięki swoim właściwościom jest niezwykle miły w dotyku, nie żółknie i nie szarzeje nawet po wielu latach eksploatacji. Dostępny we wszystkich kolorach z palety RAL.

CORIAN – materiał firmy DuPont, kompozyt Solid Surface, który w procesie produkcji można poddawać procesowi cięcia i formowania 3D

STARON – materiał firmy Samsung, zwany także “kamieniem syntetycznym”, dostępny w wielu kolorach, materiał ten można regenerować nawet po wielu latach użytkowania

KRION
MONTELLI
HI-MACS
KERROCK
HANEX
MASA BETONOWA HD CONCRETE

Umywalki możemy pokryć także innowacyjną powłoką metalizującą SFERIMO.

Umywalki od Luxum – zaprojektuj własną umywalkę!

Umywalki nietypowe

W Luxum zamówisz umywalki w nietypowych kształtach, w wielu kolorach i strukturach. Z odpływem liniowym lub tradycyjnym o dowolnej wielkości. A także umywalki z blatem, umywalki naszafkowe, lub wolnostojące.

LUXUM wnętrza i łazienki na wymiar

MONTAŻ I DOKUMENTACJA

do pobrania

LUXUM wnętrza i łazienki na wymiar

JAK ZAMAWIAĆ

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem orientacyjnych wymiarów, kolorów, kształtów.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza