DLACZEGO LUXUM

Historia firmy sięga 1999 roku, kiedy trzech pasjonatów stworzyło manufakturę wytwarzającą umywalki, wanny i blaty na wymiar. Były to wówczas mało znane materiały kompozytowe, takie jak CORIAN czy STARON. Przełomową datą okazał się rok 2001, gdy na zlecenie francuskiej stoczni zbudowano nietypowe umywalki i meble kompozytowe na superliniowiec pasażerski Queen Mary 2. Od czasów tamtego sukcesu, manufaktura Luxum dostarcza wyroby sanitarne, małą architekturę, i meble, jako podwykonawca dla włoskich, szwajcarskich i francuskich najznakomitszych marek. Dzięki tej współpracy, wyposażenie powstające w Polsce można podziwiać m.in. w Mediolanie, Monaco czy w Paryżu. W 2010 doszło do rozszerzenia oferty na klientów indywidualnych i pracownie architektoniczne.

Od 2012 roku firma ciągle poszerza ofertę wyposażenia wnętrz i łazienek o innowacyjne produkty.

W związku z dynamicznym rozwojem, szeregiem inwestycji, dużym zainteresowaniem produktami i usługami firmy, w 2017 roku Luxum stało się marką firmy HOMSA sp. z o.o. sp.k. Nowy inwestor, z Luxum uczynił główną markę firmy, doceniając dotychczasowy rodzinny charakter, doświadczenie, zdobyte uznanie na rynku produktów premium szytych na miarę oraz możliwości. Co więcej, dzięki nowym inwestycjom już w połowie 2018 r, Luxum poszerza asortyment o nowe, innowacyjne produkty wyposażenia wnętrz. Dzięki temu Luxum proponuje także usługi realizacji wykończeń i remontów na wysokim poziomie sztuki budowlanej, z długoletnią gwarancją.

Nowy, prestiżowy Showroom z awangardą wyposażenia, będący miejscem inspiracji, spotkań i pracy architektów. A także: dekoratorów i pasjonatów nowoczesnych łazienek oraz wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Luxum może się poszczycić dostarczaniem do domów, biur i przestrzeni życiowej tysięcy europejczyków dekoracyjnego betonu architektonicznego. Opracowana na podstawie wieloletnich badań receptura i technologia produkcji pozwoliły na otrzymanie pięknych płyt betonowych, o wysokiej wytrzymałości. Dodatkowo płyty z betonu architektonicznego są proste w  obróbce, przeznaczone do szybkiego montażu, bez zastosowania szkodliwych sztucznych włókien.

W ofercie unikalne panele dekoracyjne 3D, ścienne jak i w formie frontów meblowych, panele pionowe, nietypowe formy architektoniczne i meblowe, meble łazienkowe, recepcje, płytki lustrzane, panele ze stali COR-TECH oraz ręcznie formowane i wypalane w tradycyjnym piecu płytki “Kafle Krakowskie”. Ciekawym dziełem są unikatowe, wielkogabarytowe lampy Luminato. W ofercie także metalizacja paneli dekoracyjnych, mebli, wyposażenia sanitarnego, różnymi rodzajami metali nakładanych lub natryskiwanych na zimno.

Dzięki dużym inwestycjom zaplecze produkcyjne Luxum, pozwala na dostarczanie także nietypowych i skomplikowanych rozwiązań w architekturze wnętrz. Architekci mogą projektować wnętrza bez obaw o realizację ich śmiałych wizji.

Luxum swoją ofertę opiera o filozofię współtworzenia, czyli angażowania końcowego odbiorcy lub jego architekta w proces ostatecznego projektowania, tak aby efekt końcowy był zawsze doskonały.

Uznanie wymagających odbiorców, czyni z Luxum markę na wysokim, europejskim poziomie. Bazując na swoim dużym doświadczeniu, realizuje śmiałe inwestycje, sprawiając, że marzenia o posiadaniu wnętrza według najmodniejszych trendów stają się możliwe.

MANUFAKTURA LUXUM NIE STRONI OD TRUDNYCH TEMATÓW.

Zajmujemy się zamówieniami specjalnymi, nieszablonowymi i rzadko spotykanymi. Z pasją realizujemy projekty oryginalne, powstałe często tylko w jednym egzemplarzu, na potrzeby tego jedynego, szczególnego miejsca. Luxum przygotowuje także własne wzory, wytwarzane w krótkich, limitowanych seriach.

Dostarcz własny projekt, lub skorzystaj z oferty projektowej manufaktury Luxum, a otrzymasz doskonale dopasowane produkty:
wyposażenie łazienek
wyposażenie wnętrz
umywalki
wanny
beton architektoniczny
brodziki
panele ścienne 3D
panele drewniane pionowe
blaty kompozytowe
okładziny ścienne z CORIANU, STARONU
meble łazienkowe
duże lampy dekoracyjne
szafki pod umywalki
meble na wymiar
mała architektura
kafle ręcznie formowane
płytki lustrzane
dekoracyjne metale natryskiwane na zimno
wiele innych, kreatywnych produktów wyposażenia wnętrz

Z Luxum przestrzeń życiowa inspiruje, daje pełną satysfakcję, a kiedy chcesz odetchnąć – zapewnia schronienie i relaks. Aby zaproponować najkorzystniejszą ofertę i nowoczesną obsługę, wykreowano bardzo wygodne, idące z duchem czasu rozwiązania. Żeby zachować znacznie korzystniejsze ceny niż w konkurencyjnych firmach europejskich, firma Luxum opiera przyjmowanie zamówień głównie o Internet. Profesjonalni doradcy handlowi, zajmą się każdym aspektem zamówienia. Jeżeli zamówisz rzeczy na wymiar, projektanci skontaktują się z Tobą lub wskazanym architektem i przed przekazaniem zlecenia do działu produkcyjnego przedstawią szczegółowe rysunki. Tak aby projekt i efekt końcowy dokładnie odzwierciedlały  oczekiwania.

W Luxum doceniamy także osobisty kontakt z Inwestorami i Architektami. Firmowy Showroom – Galeria Wnętrz Kreatywnych w Krakowie, to miejsce gdzie znajdziesz najmodniejsze przykłady wyposażenia wnętrz i łazienek.

Warto zajrzeć do Luxum!

W czerwcu 2018 roku, przy ul. Dekerta 44 w Krakowie, ukończono budowę nowego, wyjątkowego Showroomu. Na kilkuset metrach kwadratowych powstała awangardowa ekspozycja wyposażenia wnętrz i łazienek klasy premium. Stworzona aranżacja pokazuje niezwykłe możliwości polskich, wybitnych projektantów, a także rzemieślników artystycznych w połączeniu z użyciem nowoczesnych, innowacyjnych technologii. Zobacz doskonałą jakość wyposażenia z materiałów tradycyjnych, takich jak: (drewno, MDF, stal, beton architektoniczny, ręcznie formowana ceramika) i nowe możliwości zastosowania nowoczesnych kompozytów Solid Surface, takich GFK Luxum, Corian, Krion, Staron, włókno węglowe (carbon).

NASZĄ AMBICJĄ JEST TWORZENIE RZECZY PIĘKNYCH I UNIKATOWYCH. DLATEGO ZALEŻY NAM NA JAK NAJLEPSZYCH KONTAKTACH Z KLIENTAMI, KTÓRZY DAJĄ TAKĄ MOŻLIWOŚĆ DZIĘKI DZIELENIU SIĘ Z NAMI SWOIMI WIZJAMI. BO NAJLEPSZE RZECZY POWSTAJĄ NA ZASADZIE WSPÓŁTWORZENIA, GDZIE PRZY PROJEKCIE BIERZESZ UDZIAŁ OSOBIŚCIE LUB TWÓJ ARCHITEKT.

Dbamy o to, by produkty były naszą najlepszą reklamą. W tym celu, przykładamy najwyższą wagę do jakości, poddając wyroby rygorystycznym, wieloetapowym kontrolom. Wyroby z naturalnych materiałów wykonywane są ręcznie, w tradycyjnej technologii. Te z nowoczesnych kompozytów są tworzone przez specjalistów, z użyciem innowacyjnych technologii. Jeśli zatem również przywiązujesz wagę do detalu, perfekcyjnego wykonawstwa, prestiżu i wyjątkowego wzornictwa, to wybierając Luxum zapewnisz sobie to wszystko, a nawet więcej.

W GRUPIE LUXUM ZNAJDUJĄ SIĘ TAKŻE MARKI Carbon C14 ORAZ Luminato – DOSTARCZAJĄCE WYROBY PRZEMYSŁOWE, MAŁĄ ARCHITEKTURĘ ORAZ LAMPY WIELKOGABARYTOWE Z KOMPOZYTÓW.

Luxum dysponuje także wiedzą i doświadczeniem w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji, dostarczając najwyższej jakości produkty wyposażenia wnętrz. Możesz liczyć na wsparcie i profesjonalizm w każdej sytuacji. Luxum to dobry wybór jeśli tylko zależy Ci aby wyposażenie łazienek i wyposażenie wnętrz odpowiadało Tobie i Twoim bliskim, spełniając wszystkie wymagania.

Wszystkie zamówienia objęte są polisą OC gwarantowaną przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

plansza-loga-czarno-biale-nowe

MÓWIĄ O NAS:

pasted image 0-2
KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza