fbpx

Trendy w łazience 2020

Trendy w łazience 2020

Armatura łazienkowa

Trendy wskazują, że nadchodzi era stali nierdzewnej szczotkowanej, a także armatury w kolorze wyposażenia lub w kolorach kontrastowych. Syfony umywalkowe stosuje się w formie podtynkowej. Nie będą szpeciły, ani zajmowały niepotrzebnie miejsca w szafkach pod umywalką. W umywalkach będą królowały baterie podtynkowe o prostych formach. Podtynkowe systemy natryskowe stosowane pod prysznicem, będą coraz częściej wyposażane w duże deszczownice, które delikatnym strumieniem wody będą obejmowały całe ciało.

Wanny wposażamy w wygodny i nowoczesny system napływowo-przelewowy.

Systemy domowego hydromasażu i masażu powietrznego nie są trendy – jest to świetne rozwiązanie w SPA. Oczywiście możemy zrealizować dużą wannę SPA w domowej łazience, ale trzeba mieć na takie rozwiązanie miejsce i być przekonanym, że będziemy z takiej wanny korzystać.

WC I BIDET

Nieodzownym wyposażeniem łazienek jest muszla ustępowa. Jeżeli rozmiar łazienki na to pozwolą, zamontuj także bidet. To wymóg cywilizacyjny nowoczesnego Europejczyka. Na rynku możemy znaleźć misy WC z funkcją bidetu.

Najnowsze łazienkowe trendy wskazują, że toalety będą smuklejsze, w formie raczej kwadratowej lub prostokątnej. Owalne misy ustępowe odchodzą do lamusa. Wolno opadająca, biała, matowa deska jest niezbędna w komplecie.

O ile jest to możliwe, należy montować systemy podtynkowe, ponieważ standardem w łazienkach przyszłości będą systemy podtynkowe z eleganckimi, designerskimi przyciskami.

Oświetlenie

Dobre oświetlenie to podstawa. W modzie będą duże, srebrne lustra, które wkleja się w okładzinę ścienną. Przy lustrze jak i pod prysznicem powinno się stosować oświetlenie punktowe – najwłaściwsze będzie ledowe. Na rynku możemy już znaleźć oświetlenie laserowe, które wydobędzie z naszej łazienki jej atuty i najlepsze detale. Trendy w oświetleniu łazienek wskazują, że słusznie modnym są świecące, podwieszane sufity. To doskonałe rozwiązanie, a do tego wyjątkowo estetyczne.

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza