fbpx

MASA BETONOWA

hdconcrete

Nowoczesne i trwałe rozwiązanie na ściany, sufity, meble, małą architekturę, kominki, drzwi wewnętrzne, a także donice oraz wyposażenie wnętrz przygotowywane na wymiar.

beton ozdobny

Cienkowarstwowe tynki dekoracyjne HD CONCRETE™

to wyjątkowy system dekoracji strukturalnej do różnego rodzaju powierzchni, dostarczany wyłącznie z usługą wykonania w miejscu realizacji lub na przygotowanych elementach.

Ekskluzywny tynk strukturalny HD CONCRETE™ jest idealny do pokrywania ścian z niezwykłym efektem dekoracyjnym, frontów i całych mebli, drzwi wewnętrznych, kominków i małej architektury. HD CONCRETE™ pozwala na uzyskanie nawet trzy warstwowej powierzchni o grubości zaledwie 2 – 2,5 mm, doskonałej pod względem trwałości, pomimo ekologicznego, naturalnego pochodzenia.

HD CONCRETE™ – beton dekoracyjny w formie wapiennego tynku strukturalnego, jest innowacją na polskim rynku wprowadzoną przez Luxum®, opartą na włoskiej technologii. Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™, w części bazowej w 100% produkowany jest we Włoszech. Odpowiedni dobór i wykonanie aplikacji na ścianach oraz innych elementach wyposażenia wnętrz przez polskich rzemieślników-artystów, gwarantują najwyższy poziom jakości oraz doskonały, zamierzony efekt dekoracyjny.

Jak zamówić tynk strukturalny?

Krok 1: Wybierz wzór spośród podanych poniżej propozycji

Krok 2: Określ wymiary powierzchni na której będzie Twoja aranżacja z użyciem tynków strukturalnych

Krok 3: Skontaktuj się z doradcą telefonicznie, e-mailowo lub poprzez chat na dole strony

Przygotujemy dla Ciebie najlepszą wycenę z uwzględnieniem Twoich indywidualnych potrzeb.

Tynki strukturalne (dekoracyjne) - wzory

Cienkowarstwowy beton architektoniczny - wzory

Dostępne struktury

Cennik

Cena za materiał + montaż (nie zawiera kosztu dojazdu lub innych dodatkowych kosztów)

Cena dotyczy realizacji powyżej 8 m²

Wapienny tynk strukturalny HD CONCRETE™ ma niewiarygodnie szerokie zastosowania. Może być użyty tam, gdzie położenie normalnych płyt z betonu dekoracyjnego byłoby niemożliwe. Na przykład na powierzchniach zakrzywionych i narożnikach, sufitach, meblach i lekkich zabudowach, zachowując przy tym bardzo małą grubość materiału.

Unikatowe cechy cienkowarstwowego dekoracyjnego tynku strukturalnego (betonu dekoracyjnego) HD CONCRETE™ tkwią nie tylko w odpowiednim doborze wyselekcjonowanych, wysokojakościowych składników i recepturze dopracowanej przy współpracy z włoskimi konserwatorami zabytków, ale także w autorskim opracowaniu techniki wykonawczej.

beton dekoracyjny

Jedyny dostępny w Polsce, z tak doskonałym efektem estetycznym beton dekoracyjny – tynk strukturalny, którym pokrywane są nawet trudne powierzchnie. Wykonawcy tynku dekoracyjnego HD CONCRETE™, aplikują struktury uzyskując doskonały efekt na ściany i sufity z podłożem z każdego rodzaju tynku i okładzin. Ten beton dekoracyjny – tynk strukturalny, nakładany jest z powodzeniem na drewno i płyty drewnopochodne, płyty GK, stal, kompozyty, tynki wapienne, gipsowe, akryowe, wylewki, ściany murowane, stary beton, płytki ceramiczne i gresowe.

Ze względu na specyfikę technologii, oraz w trosce o zawsze najlepszy efekt, tynk dekoracyjny HD CONCRETE™, można zamówić tylko z montażem. Powierzchnie są tworzone wyłącznie przez wyspecjalizowanych profesjonalistów z Luxum®, działających na terenie całej Unii Europejskiej, którzy zapewnią państwu efekt spełniający najwyższe standardy, a także bezpieczny i odpowiedni przebieg montażu oraz najlepszą estetykę wykończenia.

Ściany, sufity, kominki, drzwi, meble i mała architektura, wykończone w tynkach dekoracyjnych HD CONCRETE™, sprawdzą się zarówno w mieszkaniach minimalistycznych, jak i tych, w których dominuje aranżacyjny przepych. Tworzą one neutralne tło, dzięki czemu można je śmiało zestawiać z pomysłami przełamującymi standardowe podejście do ścian lub mebli. Ich największym atutem jest piękno odwzorowujące najstarsze techniki wykończenia w nowoczesnym wydaniu.

Uzyskanie z naturalnych, cienkowarstwowych tynków dekoracyjnych zamierzonych efektów wizualnych i pożądanej wytrzymałości, wymaga perfekcyjnego podejścia zarówno do jakości materiału oraz wykonania. Zamówienie tynku dekoracyjnego HD CONCRETE™ gwarantuje doskonały efekt oraz najwyższą trwałość.

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ jest bardziej odporny na różnego rodzaju uszkodzenia niż dotychczas znane rozwiązania w tynkach cienkowarstwowych. Dodatkowo ten tynk dekoracyjny nie ściera się przy zwykłym użytkowaniu i jest odporny na wilgoć. Dlatego z powodzeniem tynk dekoracyjny HD CONCRETE™, będzie zdobił ściany w salonie, sypialni, gabinecie, jak i w korytarzu, kuchni czy łazience. Zaletą tego tynku dekoracyjnego jest również to, że jest łatwy w utrzymaniu czystości. Do pielęgnacji nie trzeba stosować żadnych specjalistycznych i drogich środków. Warto także wiedzieć, że ekologiczne tynki dekoracyjne HD CONCRETE™, dobrze przewodzą ciepło i są paroprzepuszczalne. Zapewniają prawidłowe „oddychanie ścian”. Ten ekologiczny beton dekoracyjny – tynk strukturalny, można zatem bezpiecznie wykorzystać tam, gdzie planuje się długie przebywanie czyli np. w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym.

Tynki strukturalne – betony dekoracyjne HD CONCRETE™, pozbawiają wnętrz nudy. Są zdecydowanie świetnym sposobem na uzyskanie ekskluzywnego, indywidualnego stylu. Wybór struktur, dekorów, kolorów jest na bieżąco dostosowywany do najnowszych trendów europejskiej architektury i designu wnętrz.

Wybierając tynki dekoracyjne HD CONCRETE™ można mieć pewność, że jest się w zgodzie z naturą raz aktualną modą, wykańczając wnętrza zarówno domów i apartamentów prywatnych, jak i użyteczności publicznej oraz w strefach wymagających zastosowania materiałów prestiżowych, o wysokich walorach dekoracyjnych i użytkowych.

W ofercie tynków dekoracyjnych HD CONCRETE™ dostępne są kolory naturalne. Od bieli, przez odcienie szarości, po ciepłe i zdecydowane barwy.

Tynk strukturalny HD CONCRETE™ – beton dekoracyjny CEMENTO.

CEMENTO to beton dekoracyjny z gamy tynków strukturalnych HD CONCRETE™, do zastosowania we wnętrzach. Beton dekoracyjny znakomicie komponuje się we wnętrzach nowoczesnych, industrialnych, loft, ale także w stylach glamour, vintage czy skandynawskim. Szczególnie dobrze wygląda w połączeniu z metalem lakierowanym proszkowo na czarno, lub „zardzewiałą” stalą kortenowską (np. panele COR-TECH). Beton dekoracyjny CEMENTO stanowi także wyjątkowo udane połączenie z drewnem. Obecnie najmodniejszymi materiałami do wykończenia wnętrz są tynki strukturalne, w tym betony dekoracyjne w towarzystwie drewnianych pionowych paneli lamelowych. Najlepszym przykładem są pionowe panele lamelowe HAUSDER™. Razem z panelami pionowymi HAUSDER™ tynk dekoracyjny CEMENTO imitujący beton stanowi idealną dekorację.

Profesjonalna aplikacja tynku dekoracyjnego HD CONCRETE™ CEMENTO, zapewnia uzyskanie struktur, przebarwień i wżerów (kawern) typowych dla betonu dekoracyjnego.

Beton dekoracyjny aplikowany jest na podłoża cementowe, cementowo-wapienne, OSB, MDF, HDF, płyty ogniotrwałe na kominki, oraz na płytach gipsowo-kartonowych (GK), kompozytach i konglomeratach.

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™, pozwala na tworzenie awangardowych okładzin ściennych.

verde-bottiglia

 

Efekty różnego rodzaju z tynku dekoracyjnego HD CONCRETE™ można zamówić na praktycznie każde podłoże. Oprócz ścian, realizacja tynku dekoracyjnego możliwa jest na meblach, małej architekturze, donicach, kominkach i panelach.

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™ to najlepszy sposób na wykreowanie modnej i prestiżowej przestrzeni w nowoczesnym stylu. Wykonawstwo tynków dekoracyjnych, przez specjalistów Luxum gwarantuje doskonały efekt i dopracowanie w każdym szczególe. Niezwykłe właściwości, bogactwo kolorów oraz możliwość uzyskania wielu ciekawych struktur, pozwalają na aranżację wyjątkowo udanych projektów.

Prześlij projekt lub skontaktuj nas ze swoim architektem. Jeżeli potrzebujesz doradztwa, konsultanci Luxum® są do dyspozycji. Wystarczy odwiedzić salon firmowy, zadzwonić lub napisać poprzez formularz kontaktowy.

INFORMACJE

hdconcrete

INFORMACJE – TYNK DEKORACYJNY HD CONCRETE™

Każda struktura tynku dekoracyjnego HD Concrete™ występuje we wszystkich oferowanych kolorach.

Dostępne są struktury gładkie, zacierane, chropowate, z charakterystycznymi wżerami (kawernami) o różnym stopniu intensywności.

HD Concrete™ to odkryta na nowo, dawna technologia ekologicznych zapraw wapiennych, oparta o naturalne materiały, stanowiąca doskonałą alternatywę dla płyt kamiennych, farb strukturalnych, paneli 3d, tapet i zwykłych, sztucznych tynków dekoracyjnych dostępnych np. w marketach budowlanych.

Tynk dekoracyjny HD CONCRETE™, charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Nie odparza, nie odpryskuje, nie żółknie. Starzeje się naturalnie i bardzo powoli z biegiem lat.

 

SYSTEM APLIKACJI – TYNK DEKORACYJNY HD CONCRETE™

Powierzchnie wykonane w technologii tynku dekoracyjnego HD CONCRETE™ są tworzone przez wyspecjalizowanych profesjonalistów – ręcznie. Proces aplikacji jest realizowany w miejscu inwestycji, po wcześniejszym zamówieniu oraz ustaleniu odpowiedniego wzoru dekoracyjnego i koloru. Panele, meble i płyty dekoracyjne, mogą być pokrywane warsztatowo na materiale powierzonym i dostarczone kurierem w dowolne miejsce.

Nieregularności które będą pojawiać się na powierzchni tynku dekoracyjnego, są charakterystyczne dla tego procesu, potwierdzając oryginalność i wyjątkowość produktu hand-made.

Użytkowanie i konserwacja

Powierzchnie z tynku dekoracyjnego HD CONCRETE, nie wymagają szczególnej opieki, rutynowe czyszczenie może być wykonywane za pomocą odkurzacza lub elektrostatycznych jednorazowych ściereczek. Przemyć za pomocą amoniaku odpowiednio rozcieńczonego w wodzie, bez spłukiwania, można użyć delikatnych środków czyszczących o naturalnym pH, uprzednio rozcieńczonych wodą. Powierzchnie należy następnie spłukać czystą wodą. W razie potrzeby można użyć środków odtłuszczających, które również należy spłukać wodą. Nie zaleca się korzystania z agresywnych środków czystości.

Struktury betonu dekoracyjnego HD CONCRETE™-CEMENTO.

Dekory i struktury betonu dekoracyjnego CEMENTO z tynków strukturalnych HD CORNCRETE™, są unikalne pod względem finalnego efektu.

Niektóre dekory powstają z nakładania kilku warstw betonu dekoracyjnego różnych kolorów,  które częściowo się przenikają oraz użycia dodatkowych materiałów, w tym farb akrylowych, sproszkowanego srebra, miedzi, mosiądzu i złota.

Starannie przygotowany i profesjonalnie przeprowadzony proces realizacji daje doskonały, zgodny z zamierzeniami efekt i 100% satysfakcji. 

JAK ZAMAWIAĆ

hdconcrete

Prosto i bezpiecznie!

w Luxum zadbaliśmy o komfort składania zapytań i zamówień

Dowiedz się jak, kiedy i za ile otrzymasz swoje zamówienie.
Wyślij e-mailem, pocztą, przedstaw osobiście w naszym biurze lub za pośrednictwem mobilnego doradcy Luxum swój pomysł, projekt, rysunek, szkic, zdjęcie, opis z podaniem: wymiarów ściany, miejsca inwestycji i zapytaj o indywidualną wycenę.

Jeśli Twoje zainteresowanie budzi wyposażenie sanitarne, meble, mała architektura, wyroby kompozytowe, blaty, wyposażenie wnętrz, beton architektoniczny – wyślij e-mail lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego.

Jeżeli inspiracją jest któraś z prezentacji na stronie LUXUM, podaj w korespondencji numer zdjęcia z galerii.

Po przyjęciu zgłoszenia, skontaktujemy się w celu doradzenia najkorzystniejszych rozwiązań, dokonania wyceny inwestycji, omówienia warunków i przyjęcia zamówienia. Zawsze też jesteśmy do dyspozycji telefonicznej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

BEZPŁATNA WYCENA

Informacje dodatkowe

Prosimy o podawanie w korespondencji miejscowości dostawy i nr telefonu kontaktowego, znacząco ułatwi to korespondencję oraz precyzyjnie wyliczyć cenę dostawy.

Wszelkie ceny na stronie internetowej są cenami brutto i zawierają wszystkie podatki.

W przypadku zamawiających, którzy jednocześnie są konsumentami, ceny, które są podawane w korespondencji zawsze są cenami brutto. W przypadku przedsiębiorców oferta handlowa, wystawiana może być w cenie netto.

Wszelkie gwarancje, które udziela firma LUXUM, nie ograniczają praw konsumentów z tytułu niezgodności z umową.

Konsumentom firmy LUXUM, przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciagu 14 dni, o ile wyroby nie są przygotowywane na indywidualne zamówienie konsumenta. Zwracany towar winien być kompletny, nie nosić śladów użytkowania i posiadać oryginalne opakowanie.

Wszystkie zamówienia obejmuje polisa OC, która gwarantowana jest przez ALLIANZ z sumą ubezpieczenia 1.000.000 zł

Nad płynnością transakcji czuwa BIG INFOMONTOR

Informacje o prywatności

W LUXUM szanujemy prywatność naszych klientów. Wszelkie przekazane nam dane tele-adresowe, wykorzystuje się wyłącznie w celu realizacji zamówień. Nie przekazujemy danych osobom trzecim, jeżeli nie wymaga tego prawidłowe wykonanie zlecenia. Więcej informacji w “polityce prywatności”. Koniecznie przeczytaj  REGULAMIN dostępny poniżej.

*MOBILNI DORADCY LUXUM

dojeżdżają we wskazane miejsce na terenie całej UE oraz państw stowarzyszonych. Posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie problematyki realizacji budowy, remontu i adaptacji wnętrz. Mobilni doradcy wyposażeni są w niezbędny sprzęt, dzięki którym mogą wykonać profesjonalny pomiar. Posiadają także przy sobie próbki materiałów. Zamówienie konsultacji z MOBILNYM DORADCĄ LUXUM może wiązać się z opłatą. Opłatę związaną z wizytą doradcy ustala się i podaje w pełnej wysokości, przed przyjazdem.

INSPIRACJE

hdconcrete

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza