Tynk dekoracyjny Katowice

Ekskluzywny tynk strukturalny to idealne rozwiązanie dla mieszkańców Katowic, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki tynkowi dekoracyjnemu stworzysz oryginalną aranżację, która zachwyci nie tylko Ciebie, ale też wszystkich Twoich gości. Tynki strukturalne swoje zastosowanie znajdują nie tylko w nowoczesnych domach, ale także w biurach i restauracjach. Poza szerokim zastosowaniem tynki dekoracyjne wyróżniają się wysoką trwałością, która pozwala na ich zamontowanie właściwie w każdej przestrzeni.

Tynk strukturalny – odmień wnętrze swojego domu

Tynki dekoracyjne od Luxum® stanowią świetne rozwiązanie dla tych, którzy szukają sposobu na stworzenie wnętrza o niepowtarzalnym charakterze. Zastosowanie tynku strukturalnego pozwoli uzyskać efekt dekoracyjny, o jakim marzy wielu z mieszkańców Katowic. Tynki dekoracyjne od Luxum®:

 • produkowane są we Włoszech,
 • dostępne są w różnych wersjach wzorów i struktur,
 • pokrywają nawet tak trudne powierzchnie jak drewno, stal, tynki wapienne, ściany murowane i stary beton,
 • są odporne na uszkodzenia i wilgoć, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości,
 • dzięki dobremu przewodzeniu ciepła i paroprzepuszczalności zapewniają prawidłowe oddychanie ścian,
 • są ekologiczne – ich skład opiera się na wysokojakościowych składnikach.
Tynk strukturalny w salonie

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

  W trosce o ochronę Pani/ Pana danych prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie do celów ewentualnej realizacji zamówienia. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Homsa sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie pod adresem 30-703 Kraków, Jana Dekerta 44. Pani/Pana dane nie są przekazywane podmiotom trzecim. *

  Zapisz się na newsletter i korzystaj z sezonowych okazji oraz wyjątkowych promocji. Zapisując się na listę odbiorców Newslettera wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Homsa sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji marketingowych i handlowych.

  Wpisz kod: captcha

  Rozpocznij wyszukiwanie przyciskiem Enter

  Koszyk

  No products in the cart.