fbpx

Tynk dekoracyjny Katowice

Ekskluzywny tynk strukturalny to idealne rozwiązanie dla mieszkańców Katowic, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki tynkowi dekoracyjnemu stworzysz oryginalną aranżację, która zachwyci nie tylko Ciebie, ale też wszystkich Twoich gości. Tynki strukturalne swoje zastosowanie znajdują nie tylko w nowoczesnych domach, ale także w biurach i restauracjach. Poza szerokim zastosowaniem tynki dekoracyjne wyróżniają się wysoką trwałością, która pozwala na ich zamontowanie właściwie w każdej przestrzeni.

Tynk strukturalny – odmień wnętrze swojego domu

Tynki dekoracyjne od Luxum® stanowią świetne rozwiązanie dla tych, którzy szukają sposobu na stworzenie wnętrza o niepowtarzalnym charakterze. Zastosowanie tynku strukturalnego pozwoli uzyskać efekt dekoracyjny, o jakim marzy wielu z mieszkańców Katowic. Tynki dekoracyjne od Luxum®:

  • produkowane są we Włoszech,
  • dostępne są w różnych wersjach wzorów i struktur,
  • pokrywają nawet tak trudne powierzchnie jak drewno, stal, tynki wapienne, ściany murowane i stary beton,
  • są odporne na uszkodzenia i wilgoć, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości,
  • dzięki dobremu przewodzeniu ciepła i paroprzepuszczalności zapewniają prawidłowe oddychanie ścian,
  • są ekologiczne – ich skład opiera się na wysokojakościowych składnikach.

Tynki dekoracyjne dla mieszkańców Katowic

Niezależnie od tego, w jakim stylu planujesz urządzić mieszkanie lub inne wnętrze, tynk strukturalny idealnie komponuje się z każdym z nich. Na tynk dekoracyjny od Luxum® decyduje się wiele osób, którym zależy na uzyskaniu niepowtarzalnego efektu dekoracyjnego. Jest to aktualnie jeden z najmodniejszych materiałów wykorzystywanych do wykończenia wnętrz. Tynki strukturalne pokrywają nie tylko ściany i sufity, ale także meble, drzwi wewnętrzne i inne elementy wyposażenia wnętrz.

Nasza oferta obejmuje kompleksową usługę w zakresie pomocy w doborze, dostawie i montażu tynku dekoracyjnego Luxum®. Z oferowanych usług skorzystają nie tylko mieszkańcy Katowic, ale też takich miast jak m.in. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Gliwice, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Kielce, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Rzeszów, Zabrze, Olsztyn.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami

KONTAKT
close slider

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza

Skontaktuj się


Zadzwoń teraz
12 346 49 11 * 12 307 00 70
lub skorzystaj z formularza poniżej

Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza